SESTAVA KOLA - 7.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , 2015-2016

Datum kola: 11.10.2015

0

Soutěž o nejlepšího hráče kola, tentokrát v ofenzivním rozestavení 4-3-3

Václav Marian (brankář, Neurazy)

V minulém kole se do sestavy těsně neprobojoval, tentokrát v ní nesmí chybět. Střelci Ptenína ho sice překonali třikrát, ale několik "tutovek" zneškodnil, byl skvělý.

Tomáš Fekl (obránce, Mantov)

Řízný bek Baníku se mohl konečně radovat z první výhry. V 62. minutě navyšoval již na 4:0.

Jiří Beneš (obránce, Starý Smolivec)

Jediný hráč Smolivce v této sestavě. Bohužel musel zkousnout další porážku, která již znamená dělené poslední místo. Budíček!

Jan Calta (obránce, Seč)

Uzdravenému stoperovi zápas s Hradcem sedl. Dřel do úmoru, navíc dirigoval celou obranu. Velmi dobrý výkon.

Martin König (obránce, Líšiná)

Třetí výhra v řadě pro Líšinou. Absentujícího Klicha plnohodnotně nahradil, byl vůdčím hráčem.

Tomáš Červenka (záložník, Chlum)

Produktivní záložník se proti Líšiné netrefil. Snažil se, tvořil hru, navíc na něj mohla být odpískána penalta. V 82. minutě střídal za Luboše Hajšmana.

Jiří Hrdina (záložník, Hradec)

Nestárnoucí defenzivní štít byl proti Seči skvělý. V průběhu utkání se přesunul na hrot, odkud zaznamenal dva přesné zásahy. Bohužel, k bodům nevedly. Do sestavy se dostal na úkor Černého z Líšiné, který by tak zaznamenal třetí nominaci v řadě.

Miroslav Šašek (záložník, Ptenín)

Také dvougólový hráč. V první půli zařídil pohodlný náskok pro Lučinu. Poprvé se prosadil levačkou, podruhé hlavou. Krátce po změně stran musel kvůli zranění střídat.

Martin Plojhar (útočník, Seč)

Nadprůměrný hráč. Jako obvykle veliká hrozba pro soupeřovu obranu. Zařídil tři góly. Táta mohl být spokojený.

Michal Čigáš (útočník, Ptenín)

Po celý zápas neúnavně napadal soupeřovu rozehrávku, z čehož pramenily mnohé šance. Ty však většiou zneškodnil brankář této sestavy - Marian.

Jakub Janouškovec (útočník, Mantov)

Forvard Baníku se proti Smolivci trefil jednou. Svůj úkol tedy splnil.

Hlasovat pro hráče můžete od 12.10.2015 12:00 do 14.10.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)