HISENSE SESTAVA KOLA - 19.kolo Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , 2023-2024

Datum kola: 14.04.2024

0

Nejlepší střelci ukázali, proč dávají tolik branek a přidali další. Kosek, Alexa, Niessner i Vach se dokázali prosadit minimálně dvakrát a dopomohli týmům k vítězstvím.

Brankář:

Vojtěch Kubín (Bořitov) - Proti silné Olešnici udržel čisté konto. Report z utkání

Obránci

Radek Randula (Ostrov) - Favorité rozhodně nebyli, Radkův gól však daroval Ostrovu důležitý bod z derby. Report z utkání

Michal Srostlík (Vysočany - Šošůvka) - Vysočany opět s přehledem na hřišti Knínic, Michal předvedl dobrý výkon. Report z utkání

Jan Sedlák (Sloup) - Sloup udržel nulu a Jan se ukázal opět jako stěžejní část obrany. Report z utkání

Záložníci:

Tadeáš Kosek (Vysočany - Šošůvka) - Po červené kartě se vrátil do sestavy a bylo z toho 5 gólů. Report z utkání

Adam Všianský (Boskovice) - Nastoupil na druhý poločas a vstřelil taky branku. Report z utkání

Štěpán Alexa (Bořitov) - Tři góly do sítě Olešnice ukázali, že Bořitov je zpátky. Report z utkání

Miroslav Jelínek (Doubravice) - Doubravice na jaře ukazuje svoji sílu a Miroslav tomu dopomohl. Report z utkání

Útočníci:

Martin Abrahám (Černá Hora) - V poslední minutě rozhodl o obratu Černé Hory. Report z utkání

Tomáš Vach (Doubravice) - V Doubravici je to pan střelec, postavil se ke dvěma penaltám a obě proměnil. Report z utkání

Marek Niessner (Boskovice) - Boskovice tentokrát nezaváhaly a porazily Jedovnice jasně 5:0, Marek vstřelil 2 branky Report z utkání

Hlasovat pro hráče můžete od 16.04.2024 10:54 do 17.04.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)