HISENSE SESTAVA KOLA - 17.kolo Divize E, 2023-2024

Datum kola: 17.03.2024

0

17. kolo divize E je minulostí, a tak jsme dali dohromady ideální sestavu uplnulého kola. V ní můžete hlasovat pro svého favorita, který se díky Vašim hlasům může stát hráčem kola!

Brankář:

Marek Pařízek (Nové Sady) - Pro Marka Pařízka šlo o první zápas v dresu Nových Sadů a hned si připsal čisté konto. Předvedl skvělý výkon.

Obránci:

David Bezděk (Všechovice) - Zachoval pevné nervy a proměnil pokutový kop, jímž nakopl svůj tým k vítězství.

Alex Řehák (Kozlovice) - V těžkém utkání dirigoval obranu Kozlovic. I díky němu udržel druhý tým tabulky čisté konto.

Daniel Řezník (Přerov) - Mladý obránce předvedl spolehlivý výkon směrem do defenzivy. Díky jeho práci tak mohl Přerov těžit i v útočné fázi.

Záložníci:

Hynek Caletka (Přerov) - V utkání si vytvořil několik šancí, v 72. minutě stvrdil důležité vítězství svého týmu nad Baťovem.

Martin Goňa (Slavičín) - Slavičín se prezentoval fantastickým obratem, kdy dvoubrankovou ztrátu dokázal otočit na vítězství 3:2. K tomuto počinu nastartoval svůj tým chytrým gólem právě Martin Goňa.

Martin Repček (Přerov) - Brankou a následnou asistencí především on rozhodl o výhře Přerova nad Baťovem.

Mário Michalec (Strání) - Vedoucí tým tabulky ze Strání zvítězil nad Novým Jičínem 3:0 a tuto výhru pečetil překrásným gólem Mário Michalec.

Jakub Vyhlídal (Kozlovice) - Jakub Vyhlídal v první půli vstřelil dvě branky a rychle rozhodl utkání. Kozlovice tak první jarní kolo zvítězilo právě jeho zásluhou.

Útočníci:

Radek Skácel (Všechovice) - Utkání Všechovic s Rýmařovem nabídlo rozuzlení až v samotném nastavení. Výsledek na stranu Všechovic překlopil Radek Skácel.

Vlastimil Juřica (Slavičín) - O skvělém obratu Slavičína jsme již mluvili. Právě v 92. minutě tento obrat dokonal Vlastimil Juřica, který byl v utkání velice aktivní. Naštěstí pro něj skončil jeho poslední pokus v síti HFK Olomouc.

Hlasovat pro hráče můžete od 18.03.2024 22:51 do 20.03.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)