HISENSE SESTAVA KOLA - 20.kolo Ústecký | Teplice | Okresní přebor, 2022-2023

Datum kola: 22.04.2023

0

20.kolo teplického okresního přeboru je u konce a my vám přinášíme sestavu kola! Až třikrát se rozhodovalo na penalty. Favorit na titul zaváhal.

Martin Salač (TJ Kopisty) - Jediné čisté konto v kole. Od Hrobu neinkasoval.

Lukáš Vystavěl (TJ Oldřichov B) - Gólově se prosadil venku proti Košťanům.

František Persona (TJ Kopisty) - Zamezil Hrobu vstřelit branku. Jistota.

Adam Kopecký (TJ Proboštov B) - Svýk výkonem pomohl k pohodlné výhře 7:2 nad Sobědruhy.

Francois Korál (1FC Dubí) - Dával vyrovnávací branku proti Rtyni. Jeho tým poté zvítězil na penalty.

Vojtěch Weber (TJ Sokol Kladruby) - Vstřelil důležitý vyrovnávací gól, který pomohl domácím k vítězství na pokutové kopy.

Martin Střibrný (TJ Sokol H.Jiřetín B) - Trefil se dvakrát. Druhá trefa pomohla hostům dostat se na penalty. Odvezli si nakonec bod navíc.

Martin Luger (TJ Proboštov B) - Zaznamenal dvě trefy proti Sobědruhům.

Tomáš Zacharda (SK Dubí) - Po 5 minutách už měl na kontě dva góly. Pomohl k překvapení kola.

Matěj Maxim (TJ Proboštov B) - Dvě branky po začátku druhého poločasu. Nastartoval domácí k jednoznačné výhře.

David Náhlovský (SK Dubí) - Dal dva góly. Utvrdil tak výhru nad prvním Unčínem.

Hlasovat pro hráče můžete od 24.04.2023 11:15 do 26.04.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)