Ústecký | Teplice | Okresní přebor
2023-2024
-
Kladruby - Kopisty 60-20-20 % 0:2 (0:0) 19.08. 10:30 -
Novosedlice B - Rtyně 60-0-40 % 1:3 (1:3) 19.08. 15:00 -
SK Dubí - Oldřichov B 100-0-0 % 1:1 (0:0) 19.08. 15:00 -
Trnovany - H. Jiřetín B 67-0-33 % 0:1 (0:0) 20.08. 13:30 -
Proboštov B - Unčín 66-17-17 % 3:2p. (0:0) 20.08. 10:15 -
Soběchleby - Košťany 100-0-0 % 1:3 (0:1) 19.08. 11:00 -
Dubí - Modlany B 17-0-83 % 0:7 (0:3) 20.08. 17:00 -
Hrob - Ohníč 80-0-20 % 0:4 (0:1) 19.08. 10:30
-
Ohníč - SK Dubí 50-25-25 % 2:10 (1:4) 26.08. 17:00 -
Košťany - Kladruby 100-0-0 % 2:1 (0:1) 26.08. 17:00 -
Hrob - Modlany B 50-0-50 % 0:3 (0:0) 26.08. 17:00 -
H. Jiřetín B - Proboštov B 25-25-50 % 3:4p. (1:1) 27.08. 17:00 -
Rtyně - Dubí 75-25-0 % 3:2p. (2:2) 26.08. 15:00 -
Kopisty - Novosedlice B 100-0-0 % 2:3p. (1:1) 27.08. 15:00 -
Unčín - Soběchleby 75-0-25 % 3:0 (2:0) 27.08. 17:00 -
Oldřichov B - Trnovany 100-0-0 % 4:2 (3:0) 27.08. 15:30
-
Kladruby - Unčín 20-20-60 % 1:4 (1:4) 02.09. 10:30 -
Kopisty - Košťany 60-0-40 % 1:3 (1:0) 02.09. 15:00 -
SK Dubí - Modlany B 60-20-20 % 4:2 (0:1) 03.09. 14:30 -
Trnovany - Ohníč 80-20-0 % 10:1 (6:0) 03.09. 13:30 -
Novosedlice B - Dubí 60-0-40 % 2:1 (2:0) 02.09. 16:00 -
Soběchleby - H. Jiřetín B 40-0-60 % 2:1 (1:1) 02.09. 11:00 -
Proboštov B - Oldřichov B 80-0-20 % 4:1 (0:1) 03.09. 10:15 -
Hrob - Rtyně 80-0-20 % 0:1 (0:1) 02.09. 17:00
-
Ohníč - Proboštov B 33-0-67 % 4:3 (2:0) 09.09. 10:30 -
Košťany - Novosedlice B 0-0-100 % 1:4 (0:1) 09.09. 17:00 -
Dubí - Hrob 67-0-33 % 6:1 (4:1) 09.09. 17:00 -
H. Jiřetín B - Kladruby 100-0-0 % 6:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Modlany B - Trnovany 34-33-33 % 3:2 (1:1) 09.09. 10:30 -
Rtyně - SK Dubí 67-0-33 % 2:3p. (1:0) 09.09. 15:00 -
Unčín - Kopisty 67-0-33 % 4:1 (3:1) 09.09. 17:00 -
Oldřichov B - Soběchleby 67-0-33 % 1:5 (1:1) 09.09. 10:30
-
Kladruby - Oldřichov B 83-0-17 % 8:1 (3:0) 16.09. 10:30 -
SK Dubí - Dubí 71-0-29 % 5:2 (3:2) 16.09. 16:30 -
Kopisty - H. Jiřetín B 34-33-33 % 2:4 (1:4) 17.09. 17:00 -
Trnovany - Rtyně 71-0-29 % 1:2 (1:0) 16.09. 13:30 -
Novosedlice B - Hrob 83-0-17 % 5:2 (1:1) 16.09. 16:00 -
Soběchleby - Ohníč 66-17-17 % 1:0 (0:0) 16.09. 15:00 -
Proboštov B - Modlany B 29-14-57 % 3:2 (2:0) 17.09. 10:15 -
Košťany - Unčín 29-14-57 % 0:3 (0:1) 16.09. 16:30
-
Dubí - Trnovany 75-0-25 % 6:2 (2:2) 23.09. 16:30 -
Hrob - SK Dubí 50-0-50 % 0:6 (0:1) 23.09. 16:30 -
Ohníč - Kladruby 25-0-75 % 4:1 (3:0) 23.09. 10:30 -
Modlany B - Soběchleby 75-0-25 % 6:1 (3:0) 23.09. 10:30 -
H. Jiřetín B - Košťany 100-0-0 % 3:1 (1:0) 24.09. 16:30 -
Rtyně - Proboštov B 50-0-50 % 1:5 (1:2) 23.09. 15:00 -
Unčín - Novosedlice B 75-0-25 % 1:3 (0:1) 23.09. 16:30 -
Oldřichov B - Kopisty 50-0-50 % 6:2 (3:0) 24.09. 15:30
-
Oldřichov B - Hrob 67-0-33 % 8:0 (2:0) 28.09. 16:30 -
H. Jiřetín B - SK Dubí 100-0-0 % 3:7 (2:2) 28.09. 16:30 -
Modlany B - Rtyně 100-0-0 % 3:0 (1:0) 28.09. 10:30 -
Ohníč - Dubí 67-0-33 % 1:6 (1:2) 28.09. 10:30 -
Košťany - Proboštov B 0-0-100 % 0:4 (0:3) 28.09. 16:30 -
Unčín - Trnovany 100-0-0 % 3:2p. (1:0) 28.09. 16:30 -
Kopisty - Soběchleby 67-0-33 % 2:1 (1:0) 28.09. 15:00 -
Kladruby - Novosedlice B 67-0-33 % 3:2 (1:2) 28.09. 10:30
-
Kladruby - Modlany B 0-0-100 % 2:3 (2:2) 30.09. 10:30 -
Trnovany - Hrob 100-0-0 % 9:1 (2:1) 01.10. 13:30 -
Novosedlice B - SK Dubí 0-0-100 % 0:3 (0:2) 30.09. 16:00 -
Unčín - H. Jiřetín B 100-0-0 % 2:0 (1:0) 30.09. 14:00 -
Kopisty - Ohníč 100-0-0 % 6:2 (3:1) 30.09. 15:00 -
Košťany - Oldřichov B 100-0-0 % 2:3p. (1:0) 30.09. 16:00 -
Proboštov B - Dubí 100-0-0 % 4:0 (4:0) 01.10. 10:15 -
Soběchleby - Rtyně 0-100-0 % 1:2 (0:1) 30.09. 15:00
-
Modlany B - Kopisty 50-0-50 % 4:1 (1:0) 07.10. 10:30 -
H. Jiřetín B - Novosedlice B 100-0-0 % 3:2 (3:2) 08.10. 16:00 -
Dubí - Soběchleby 100-0-0 % 2:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Hrob - Proboštov B 25-0-75 % 3:2 (3:2) 07.10. 16:00 -
Ohníč - Košťany 100-0-0 % 3:5 (2:2) 07.10. 10:30 -
Rtyně - Kladruby 100-0-0 % 7:0 (4:0) 07.10. 15:00 -
SK Dubí - Trnovany 50-0-50 % 3:0 (0:0) 07.10. 13:30 -
Oldřichov B - Unčín 25-0-75 % 3:0 (1:0) 08.10. 15:30
-
Kladruby - Dubí 33-0-67 % 1:2 (1:0) 14.10. 10:30 -
Kopisty - Rtyně 33-0-67 % 1:3 (1:1) 14.10. 15:00 -
Novosedlice B - Trnovany 67-0-33 % 4:1 (2:0) 14.10. 16:00 -
Unčín - Ohníč 67-0-33 % 3:1 (2:1) 14.10. 16:00 -
Soběchleby - Hrob 67-0-33 % 0:2 (0:1) 14.10. 15:00 -
H. Jiřetín B - Oldřichov B 67-0-33 % 5:1 (2:1) 15.10. 16:00 -
Proboštov B - SK Dubí 33-0-67 % 1:2 (0:0) 15.10. 10:15 -
Košťany - Modlany B 67-0-33 % 0:2 (0:1) 14.10. 16:00
-
Dubí - Kopisty 100-0-0 % 2:1p. (1:1) 21.10. 15:30 -
Ohníč - H. Jiřetín B 50-0-50 % 1:2 (0:0) 21.10. 10:30 -
Rtyně - Košťany 75-0-25 % 4:5 (2:4) 21.10. 15:00 -
Hrob - Kladruby 100-0-0 % 4:2 (2:0) 21.10. 15:30 -
Modlany B - Unčín 33-0-67 % 5:3 (2:1) 21.10. 14:00 -
Trnovany - Proboštov B 50-25-25 % 5:4 (3:2) 21.10. 15:00 -
SK Dubí - Soběchleby 75-0-25 % 6:1 (2:1) 21.10. 13:00 -
Oldřichov B - Novosedlice B 75-0-25 % 0:1 (0:0) 02.03. 10:30
-
Kladruby - SK Dubí 20-0-80 % 1:6 (1:4) 09.03. 10:30 -
Novosedlice B - Proboštov B 60-20-20 % 2:3p. (0:2) 28.10. 14:30 -
Kopisty - Hrob 40-0-60 % 3:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Unčín - Rtyně 100-0-0 % 2:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Soběchleby - Trnovany 20-20-60 % 5:2 (2:2) 28.10. 14:30 -
H. Jiřetín B - Modlany B 25-0-75 % 2:1p. (1:1) 29.10. 14:30 -
Košťany - Dubí 60-0-40 % 1:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Oldřichov B - Ohníč 80-0-20 % 5:1 (2:0) 29.10. 14:30
-
Modlany B - Oldřichov B 67-0-33 % 2:3p. (1:1) 05.11. 18:00 -
Proboštov B - Soběchleby 33-0-67 % 5:3 (1:3) 05.11. 13:00 -
Dubí - Unčín 67-0-33 % 0:2 (0:0) 09.03. 14:00 -
Hrob - Košťany 67-0-33 % 1:2p. (0:0) 04.11. 14:00 -
Rtyně - H. Jiřetín B 67-0-33 % 2:5 (2:2) 04.11. 14:00 -
Ohníč - Novosedlice B 33-0-67 % 0:5 (0:2) 04.11. 10:30 -
Trnovany - Kladruby 67-0-33 % 0:2 (0:2) 05.11. 13:30 -
SK Dubí - Kopisty 67-0-33 % 2:3p. (0:2) 04.11. 11:30
-
Kladruby - Proboštov B 34-33-33 % 1:2 (0:1) 12.11. 10:30 -
Novosedlice B - Soběchleby 67-0-33 % 3:3 (2:1) 11.11. 14:00 -
Kopisty - Trnovany 100-0-0 % 3:1 (2:1) 11.11. 14:00 -
Unčín - Hrob 67-0-33 % 2:1 (0:0) 11.11. 14:00 -
Ohníč - Modlany B 33-0-67 % 4:2 (1:0) 11.11. 10:30 -
Košťany - SK Dubí 0-0-100 % 1:6 (0:3) 11.11. 14:00 -
H. Jiřetín B - Dubí 100-0-0 % 3:1 (2:1) 12.11. 14:00 -
Oldřichov B - Rtyně 100-0-0 % 5:1 (0:0) 12.11. 14:00
-
Soběchleby - Kladruby 0-0-0 % 1:4 (1:1) 17.11. 13:00 -
Proboštov B - Kopisty 0-0-0 % 7:0 (5:0) 18.11. 13:30 -
Modlany B - Novosedlice B 0-0-0 % 7:3 (3:2) 17.11. 10:30 -
Dubí - Oldřichov B 0-0-0 % 2:3p. (1:0) 17.11. 13:30 -
Hrob - H. Jiřetín B 0-0-0 % 2:0 (1:0) 18.11. 13:30 -
Rtyně - Ohníč 0-0-0 % 2:4 (1:2) 18.11. 13:30 -
Trnovany - Košťany 0-0-0 % 0:1 (0:0) 17.11. 13:30 -
SK Dubí - Unčín 0-0-0 % 6:1 (4:0) 18.11. 15:30
-
Ohníč - Hrob 100-0-0 % 7:2 (2:1) 09.03. 11:00 -
Rtyně - Novosedlice B 67-0-33 % 0:6 (0:2) 16.03. 15:00 -
Oldřichov B - SK Dubí 0-33-67 % 2:3 (0:1) 17.03. 15:00 -
Košťany - Soběchleby 100-0-0 % -:- (-:-) 16.03. 15:00 -
H. Jiřetín B - Trnovany 67-33-0 % 4:1 (1:0) 17.03. 15:00 -
Modlany B - Dubí 67-0-33 % 1:2 (1:0) 16.03. 10:00 -
Unčín - Proboštov B 34-33-33 % 0:2 (0:0) 16.03. 10:00 -
Kopisty - Kladruby 34-33-33 % 2:0 (1:0) 16.03. 15:00
-
Kladruby - Košťany 34-33-33 % 2:3 (0:1) 23.03. 10:30 -
Novosedlice B - Kopisty 67-0-33 % 8:3 (5:1) 23.03. 15:00 -
SK Dubí - Ohníč 100-0-0 % 3:2 (2:2) 23.03. 12:30 -
Modlany B - Hrob 67-0-33 % 5:2 (1:1) 23.03. 15:00 -
Proboštov B - H. Jiřetín B 100-0-0 % 6:2 (3:2) 24.03. 10:15 -
Soběchleby - Unčín 67-0-33 % 2:3 (1:2) 23.03. 15:00 -
Trnovany - Oldřichov B 0-33-67 % 6:1 (5:0) 23.03. 13:00 -
Dubí - Rtyně 100-0-0 % 2:1 (1:1) 23.03. 15:00
-
Ohníč - Trnovany 0-50-50 % 30.03. 11:00 -
Rtyně - Hrob 100-0-0 % 30.03. 15:00 -
Dubí - Novosedlice B 0-0-100 % 30.03. 15:00 -
Košťany - Kopisty 100-0-0 % 30.03. 15:00 -
Oldřichov B - Proboštov B 0-0-100 % 29.03. 10:30 -
H. Jiřetín B - Soběchleby 100-0-0 % 31.03. 15:00 -
Modlany B - SK Dubí 0-50-50 % 29.03. 14:00 -
Unčín - Kladruby 100-0-0 % 30.03. 15:00
-
Kladruby - H. Jiřetín B -:- (-:-) 06.04. 10:30 -
Novosedlice B - Košťany -:- (-:-) 06.04. 17:00 -
Trnovany - Modlany B -:- (-:-) 06.04. 13:30 -
SK Dubí - Rtyně -:- (-:-) 06.04. 14:00 -
Kopisty - Unčín -:- (-:-) 06.04. 15:00 -
Proboštov B - Ohníč -:- (-:-) 07.04. 10:15 -
Soběchleby - Oldřichov B -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Hrob - Dubí -:- (-:-) 06.04. 16:30
-
Ohníč - Soběchleby -:- (-:-) 13.04. 11:00 -
Rtyně - Trnovany -:- (-:-) 13.04. 15:00 -
Hrob - Novosedlice B -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Dubí - SK Dubí -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Oldřichov B - Kladruby -:- (-:-) 14.04. 15:00 -
Modlany B - Proboštov B -:- (-:-) 13.04. 10:00 -
H. Jiřetín B - Kopisty -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Unčín - Košťany -:- (-:-) 13.04. 15:00
-
Kladruby - Ohníč -:- (-:-) 20.04. 10:30 -
Trnovany - Dubí -:- (-:-) 20.04. 15:00 -
Novosedlice B - Unčín -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Kopisty - Oldřichov B -:- (-:-) 20.04. 15:00 -
SK Dubí - Hrob -:- (-:-) 20.04. 14:30 -
Proboštov B - Rtyně -:- (-:-) 21.04. 10:15 -
Soběchleby - Modlany B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Košťany - H. Jiřetín B -:- (-:-) 20.04. 17:00
-
Ohníč - Kopisty -:- (-:-) 27.04. 11:00 -
Rtyně - Soběchleby -:- (-:-) 27.04. 15:00 -
Hrob - Trnovany -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Dubí - Proboštov B -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Oldřichov B - Košťany -:- (-:-) 28.04. 15:00 -
H. Jiřetín B - Unčín -:- (-:-) 28.04. 17:00 -
Modlany B - Kladruby -:- (-:-) 27.04. 10:00 -
SK Dubí - Novosedlice B -:- (-:-) 27.04. 14:30
-
SK Dubí - H. Jiřetín B -:- (-:-) 01.05. 17:30 -
Novosedlice B - Kladruby -:- (-:-) 01.05. 16:00 -
Proboštov B - Košťany -:- (-:-) 01.05. 17:30 -
Soběchleby - Kopisty -:- (-:-) 01.05. 17:30 -
Hrob - Oldřichov B -:- (-:-) 01.05. 17:30 -
Dubí - Ohníč -:- (-:-) 01.05. 17:30 -
Rtyně - Modlany B -:- (-:-) 01.05. 17:30 -
Trnovany - Unčín -:- (-:-) 01.05. 17:30
-
Kladruby - Rtyně -:- (-:-) 04.05. 10:30 -
Trnovany - SK Dubí -:- (-:-) 05.05. 15:00 -
Novosedlice B - H. Jiřetín B -:- (-:-) 04.05. 16:00 -
Kopisty - Modlany B -:- (-:-) 04.05. 15:00 -
Unčín - Oldřichov B -:- (-:-) 04.05. 15:00 -
Soběchleby - Dubí -:- (-:-) 04.05. 15:00 -
Košťany - Ohníč -:- (-:-) 04.05. 17:30 -
Proboštov B - Hrob -:- (-:-) 05.05. 10:15
-
Ohníč - Unčín -:- (-:-) 11.05. 11:00 -
Rtyně - Kopisty -:- (-:-) 11.05. 15:00 -
Dubí - Kladruby -:- (-:-) 11.05. 17:30 -
Hrob - Soběchleby -:- (-:-) 11.05. 17:30 -
Modlany B - Košťany -:- (-:-) 11.05. 10:00 -
Oldřichov B - H. Jiřetín B -:- (-:-) 12.05. 15:00 -
SK Dubí - Proboštov B -:- (-:-) 11.05. 15:00 -
Trnovany - Novosedlice B -:- (-:-) 12.05. 15:00
-
Kladruby - Hrob -:- (-:-) 18.05. 10:30 -
Novosedlice B - Oldřichov B -:- (-:-) 18.05. 16:00 -
Kopisty - Dubí -:- (-:-) 18.05. 15:00 -
Unčín - Modlany B -:- (-:-) 18.05. 15:00 -
Košťany - Rtyně -:- (-:-) 18.05. 17:30 -
Soběchleby - SK Dubí -:- (-:-) 18.05. 15:00 -
Proboštov B - Trnovany -:- (-:-) 19.05. 10:15 -
H. Jiřetín B - Ohníč -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Ohníč - Oldřichov B -:- (-:-) 25.05. 11:00 -
Rtyně - Unčín -:- (-:-) 25.05. 15:00 -
Dubí - Košťany -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Hrob - Kopisty -:- (-:-) 25.05. 17:30 -
Proboštov B - Novosedlice B -:- (-:-) 26.05. 10:15 -
Modlany B - H. Jiřetín B -:- (-:-) 25.05. 10:00 -
SK Dubí - Kladruby -:- (-:-) 25.05. 15:00 -
Trnovany - Soběchleby -:- (-:-) 25.05. 15:00
-
Kladruby - Trnovany -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
Novosedlice B - Ohníč -:- (-:-) 01.06. 17:30 -
Kopisty - SK Dubí -:- (-:-) 01.06. 15:00 -
Unčín - Dubí -:- (-:-) 01.06. 15:00 -
Oldřichov B - Modlany B -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
H. Jiřetín B - Rtyně -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Košťany - Hrob -:- (-:-) 01.06. 17:30 -
Soběchleby - Proboštov B -:- (-:-) 01.06. 17:30
-
Trnovany - Kopisty -:- (-:-) 08.06. 15:00 -
SK Dubí - Košťany -:- (-:-) 08.06. 15:00 -
Soběchleby - Novosedlice B -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
Proboštov B - Kladruby -:- (-:-) 08.05. 10:15 -
Modlany B - Ohníč -:- (-:-) 08.06. 10:00 -
Hrob - Unčín -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
Dubí - H. Jiřetín B -:- (-:-) 08.06. 17:30 -
Rtyně - Oldřichov B -:- (-:-) 08.06. 15:00
-
Kladruby - Soběchleby -:- (-:-) 15.06. 10:30 -
Ohníč - Rtyně -:- (-:-) 15.06. 11:00 -
Oldřichov B - Dubí -:- (-:-) 16.06. 15:00 -
H. Jiřetín B - Hrob -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Košťany - Trnovany -:- (-:-) 15.06. 17:30 -
Novosedlice B - Modlany B -:- (-:-) 15.06. 16:00 -
Kopisty - Proboštov B -:- (-:-) 15.06. 15:00 -
Unčín - SK Dubí -:- (-:-) 15.06. 17:30
Rozhovory
- V historii klubu poprvé vyhrálo svoji soutěž áčko i béčko, říká hráč 14.kola Daniel Kalabza
- Proboštovu to nedáme zadarmo, ale kdyžtak pijeme Plzeň, vtipkuje hráč 15.kola Ondřej Orlt
- Mým vzorem je teď už bývalý švédský útočník Zlatan Ibrahimović, říká hráč 26. kola Jakub Černý
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Dubí | 17 | 75:23 | 46 |
2 | TJ Proboštov B | 17 | 59:31 | 36 |
3 | TJ Baník Modlany B | 17 | 58:30 | 35 |
4 | TJ Sokol Unčín | 17 | 37:29 | 33 |
5 | Sokol Horní Jiřetín B | 17 | 46:34 | 33 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | David Náhlovský | 33 |
2 | Ondřej Kopaničák | 21 |
3 | Daniel Kalabza | 20 |
4 | Lukáš Bánom | 17 |
5 | Lukáš Kopřiva | 15 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 53 | 51,5% | 0 |
2 | Radek Hruška | 50 | 44,6% | 0 |
3 | Venca Likeš | 49 | 51,0% | 0 |
4 | Karel Chovánek | 30 | 48,4% | 0 |
5 | Michal Frank | 24 | 57,1% | 0 |
Nejnovější události
J. Klik 11:14 27.3.2024 Tip: remíza Ohníč - Trnovany J. Klik 11:14 27.3.2024 Tip: výhra domácích Rtyně J. Klik 11:14 27.3.2024 Tip: výhra hostů Novosedlice J. Klik 11:14 27.3.2024 Tip: výhra domácích Košťany J. Klik 11:14 27.3.2024 Tip: výhra hostů Proboštov