HISENSE SESTAVA KOLA - 17.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

Datum kola: 09.04.2023

0

V 17. kole bylo k vidění dohromady 28 gólů! Ve 3 zápasech se radovali domácí, ve dvou případech odjeli s 3 body hosté, remízou skončily dvě utkání. Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-4-3 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili.

BRANKÁŘ:

Václav Klik - Jako jediný brankář 17. kola udržel čisté konto, a proto si své místo v sestavě určitě zaslouží.

OBRANA:

Václav Ludvík - Podal výborný defenzivní výkon, zároveň podporoval útok a podílel se asistencí na jednom gólu Zbirohu.

Jan Krejčí - Zodpovědně bránil a soupeři nedal vydechnout, zdobila ho přesná rozehrávka a nebezpečné centry.

Martin Pašek - Celé utkání hecoval spoluhráče a táhl tým, v 82. minutě vstřelil branku, čímž Volduchám zajistil bod.

ZÁLOHA:

Marek Koranda - Rozdával přesné balóny, bojoval a odvedl poctivý výkon směrem dozadu i dopředu.

David Daniel - V 52. minutě napřáhl zhruba z 25 metrů a jeho krásná střela skončila v šibenici, v utkání proti Dýšině byl motorem zálohy.

Tomáš Janda - Otevřel skóre zápasu již ve 4. minutě krásnou samostatnou akcí, kdy se zbavil několika protihráčů. Měl lví podíl na výhře Úněšova a v utkání patřil k nejlepším hráčům.

Martin Smíšek - Trochu mimo svou pozici, rychlý útočník Mýta, který vstřelil tři branky a byl neustálou hrozbou pro soupeře.

ÚTOK:

Jakub Král - Velmi šikovný útočník, umí si vybrat správný prostor, proti Kozolupům vstřelil dvě branky.

Zdeněk Kasýk - Zkušená opora Úněšova, motal hlavu obráncům Příkosic, což vedlo k dvěma brankám a vítězství 3-1.

Jakub Kolář - Proti Touškovu si připsal hattrick a byl jednoznačně nejlepším hráčem Mladotic.

Hlasovat pro hráče můžete od 10.04.2023 11:27 do 12.04.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)