Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor
2023-2024
-
Konice - Němčice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 12.08. 17:00 -
Čechovice B - Vrahovice 0-0-100 % 4:3 (1:1) 12.08. 17:00 -
Určice B - Plumlov B 100-0-0 % 7:1 (3:0) 13.08. 17:00 -
Kostelec B - Sokol Držovice 50-0-50 % 4:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Kralice B - Dobromilice 50-0-50 % 7:2 (0:1) 13.08. 17:00 -
Otaslavice B - Nezamyslice 50-0-50 % 2:5 (2:3) 13.08. 17:00 -
Smržice - Brodek 50-0-50 % 8:1 (3:0) 13.08. 17:00
-
Sokol Držovice - Smržice 0-0-100 % 5:4p. (1:2) 19.08. 16:30 -
Nezamyslice - Čechovice B 100-0-0 % 2:0 (1:0) 19.08. 16:30 -
Vrahovice - Konice 0-0-100 % 0:4 (0:2) 19.08. 16:30 -
Němčice - Určice B 0-0-100 % 3:5 (2:1) 20.08. 16:30 -
Dobromilice - Kostelec B 0-0-100 % 0:8 (0:5) 20.08. 16:30 -
Brodek - Otaslavice B 0-100-0 % 4:2 (3:0) 19.08. 16:30 -
Plumlov B - Kralice B 0-0-100 % 7:5 (6:4) 20.08. 16:30
-
Otaslavice B - Sokol Držovice 50-0-50 % 2:5 (1:4) 26.08. 16:30 -
Kostelec B - Plumlov B 50-0-50 % 4:1 (2:1) 26.08. 16:30 -
Čechovice B - Brodek 50-0-50 % 2:3p. (1:2) 26.08. 16:30 -
Konice - Nezamyslice 50-0-50 % 2:1 (1:0) 26.08. 16:30 -
Vrahovice - Němčice 100-0-0 % 5:1 (2:0) 26.08. 16:30 -
Určice B - Kralice B 100-0-0 % 3:1 (2:1) 27.08. 16:30 -
Smržice - Dobromilice 100-0-0 % 8:3 (3:2) 26.08. 16:30
-
Sokol Držovice - Čechovice B 100-0-0 % 8:1 (3:0) 02.09. 16:00 -
Vrahovice - Určice B 0-0-100 % 4:1 (1:0) 02.09. 16:00 -
Nezamyslice - Němčice 100-0-0 % 4:2 (3:0) 02.09. 16:00 -
Brodek - Konice 0-0-100 % 2:3 (2:1) 03.09. 16:00 -
Kralice B - Kostelec B 0-0-100 % 3:6 (3:3) 03.09. 16:00 -
Dobromilice - Otaslavice B 100-0-0 % 0:2 (0:0) 03.09. 16:00 -
Plumlov B - Smržice 0-0-100 % 3:2p. (2:1) 03.09. 16:00
-
Dobromilice - Čechovice B 0-0-100 % 1:0 (0:0) 28.09. 15:30 -
Konice - Sokol Držovice 100-0-0 % 0:1p. (0:0) 09.09. 16:00 -
Nezamyslice - Vrahovice 100-0-0 % 1:2 (0:0) 09.09. 16:00 -
Němčice - Brodek 0-0-100 % 3:2p. (0:0) 10.09. 16:00 -
Určice B - Kostelec B 100-0-0 % 1:8 (0:3) 10.09. 16:00 -
Otaslavice B - Plumlov B 100-0-0 % 4:3p. (0:1) 09.09. 16:00 -
Smržice - Kralice B 100-0-0 % 4:1 (1:1) 09.09. 16:00
-
Sokol Držovice - Němčice 0-0-0 % 4:1 (1:0) 16.09. 15:30 -
Nezamyslice - Určice B 0-0-0 % 4:1 (2:0) 16.09. 15:30 -
Kralice B - Otaslavice B 0-0-0 % 5:3 (0:1) 17.09. 15:30 -
Dobromilice - Konice 0-0-0 % 0:4 (0:2) 17.09. 15:30 -
Brodek - Vrahovice 0-0-0 % 0:8 (0:2) 16.09. 15:30 -
Kostelec B - Smržice 0-0-0 % 3:0 (2:0) 17.09. 15:30 -
Plumlov B - Čechovice B 0-0-0 % 0:1p. (0:0) 17.09. 15:30
-
Čechovice B - Kralice B 0-0-0 % 3:2p. (2:2) 23.09. 15:30 -
Vrahovice - Sokol Držovice 0-0-0 % 0:1 (0:0) 23.09. 15:30 -
Konice - Plumlov B 0-0-0 % 6:0 (2:0) 23.09. 15:30 -
Nezamyslice - Brodek 0-0-0 % 7:3 (4:0) 23.09. 15:30 -
Otaslavice B - Kostelec B 0-0-0 % 1:2 (0:2) 24.09. 15:30 -
Němčice - Dobromilice 0-0-0 % 0:1 (0:0) 24.09. 15:30 -
Určice B - Smržice 0-0-0 % 1:2 (0:1) 23.09. 15:30
-
Sokol Držovice - Nezamyslice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 30.09. 15:00 -
Dobromilice - Vrahovice 50-50-0 % 2:4 (0:2) 01.10. 15:00 -
Brodek - Určice B 0-0-100 % 2:3 (1:1) 30.09. 15:00 -
Kralice B - Konice 50-0-50 % 3:2 (2:0) 01.10. 15:00 -
Kostelec B - Čechovice B 100-0-0 % 4:1 (2:1) 01.10. 15:00 -
Plumlov B - Němčice 100-0-0 % 2:1 (1:1) 01.10. 15:00 -
Smržice - Otaslavice B 50-0-50 % 7:2 (1:0) 01.10. 15:00
-
Čechovice B - Smržice 0-0-100 % 3:6 (1:2) 07.10. 15:00 -
Konice - Kostelec B 0-0-100 % 2:4 (2:2) 07.10. 15:00 -
Vrahovice - Plumlov B 100-0-0 % 0:2 (0:1) 07.10. 15:00 -
Nezamyslice - Dobromilice 100-0-0 % 3:0 (3:0) 07.10. 15:00 -
Brodek - Sokol Držovice 0-0-100 % 1:2 (1:1) 07.10. 15:00 -
Němčice - Kralice B 0-0-100 % 3:2 (2:2) 08.10. 15:00 -
Určice B - Otaslavice B 100-0-0 % 9:1 (5:0) 08.10. 15:00
-
Sokol Držovice - Určice B 0-0-0 % 2:3p. (1:1) 14.10. 15:00 -
Otaslavice B - Čechovice B 0-0-0 % 0:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Dobromilice - Brodek 0-0-0 % 3:4 (3:2) 15.10. 15:00 -
Kralice B - Vrahovice 0-0-0 % 2:4 (1:1) 15.10. 15:00 -
Kostelec B - Němčice 0-0-0 % 2:1 (2:1) 15.10. 15:00 -
Plumlov B - Nezamyslice 0-0-0 % 0:2 (0:0) 15.10. 15:00 -
Smržice - Konice 0-0-0 % 1:3 (0:2) 14.10. 15:00
-
Konice - Otaslavice B 100-0-0 % 9:1 (3:1) 21.10. 14:30 -
Vrahovice - Kostelec B 100-0-0 % 0:3 (0:2) 21.10. 14:30 -
Sokol Držovice - Dobromilice 0-0-100 % 4:0 (1:0) 21.10. 14:30 -
Nezamyslice - Kralice B 100-0-0 % 7:0 (2:0) 21.10. 14:30 -
Brodek - Plumlov B 100-0-0 % 4:1 (2:0) 22.10. 14:30 -
Němčice - Smržice 100-0-0 % 0:3 (0:0) 22.10. 14:30 -
Určice B - Čechovice B 0-100-0 % 4:3 (2:2) 22.10. 14:30
-
Kostelec B - Nezamyslice 0-0-0 % 3:2 (2:0) 28.10. 14:30 -
Konice - Čechovice B 0-0-0 % 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Otaslavice B - Němčice 0-0-0 % 2:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Dobromilice - Určice B 0-0-0 % 3:9 (0:4) 29.10. 14:30 -
Kralice B - Brodek 0-0-0 % 3:4p. (0:1) 29.10. 14:30 -
Smržice - Vrahovice 0-0-0 % 2:3p. (1:0) 28.10. 14:30 -
Plumlov B - Sokol Držovice 0-0-0 % 2:6 (1:4) 29.10. 14:30
-
Nezamyslice - Smržice 0-0-0 % 3:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Sokol Držovice - Kralice B 0-0-0 % 12:3 (5:2) 04.11. 14:00 -
Vrahovice - Otaslavice B 0-0-0 % 5:4 (2:2) 04.11. 14:00 -
Konice - Určice B 0-0-0 % 2:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Němčice - Čechovice B 0-0-0 % 2:1p. (0:1) 05.11. 14:00 -
Dobromilice - Plumlov B 0-0-0 % 4:1 (2:0) 05.11. 14:00 -
Brodek - Kostelec B 0-0-0 % 1:4 (0:3) 04.11. 14:00
-
Otaslavice B - Vrahovice 0-0-100 % 23.03. 15:00 -
Kralice B - Sokol Držovice 0-0-100 % 24.03. 15:00 -
Kostelec B - Brodek 0-0-100 % 23.03. 15:00 -
Určice B - Konice 0-0-100 % 23.03. 15:00 -
Čechovice B - Němčice 100-0-0 % 24.03. 15:00 -
Plumlov B - Dobromilice 0-0-100 % 24.03. 15:00 -
Smržice - Nezamyslice 0-0-100 % 23.03. 15:00
-
Vrahovice - Čechovice B -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Sokol Držovice - Kostelec B -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Nezamyslice - Otaslavice B -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Brodek - Smržice -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
Dobromilice - Kralice B -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
Němčice - Konice -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
Plumlov B - Určice B -:- (-:-) 31.03. 15:00
-
Konice - Vrahovice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Určice B - Němčice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Kostelec B - Dobromilice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Čechovice B - Nezamyslice -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Kralice B - Plumlov B -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Otaslavice B - Brodek -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
Smržice - Sokol Držovice -:- (-:-) 06.04. 15:30
-
Nezamyslice - Konice -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Sokol Držovice - Otaslavice B -:- (-:-) 13.04. 15:30 -
Kralice B - Určice B -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Brodek - Čechovice B -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Dobromilice - Smržice -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Němčice - Vrahovice -:- (-:-) 14.04. 15:30 -
Plumlov B - Kostelec B -:- (-:-) 14.04. 15:30
-
Konice - Brodek -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Němčice - Nezamyslice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Čechovice B - Sokol Držovice -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Kostelec B - Kralice B -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Určice B - Vrahovice -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Otaslavice B - Dobromilice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Smržice - Plumlov B -:- (-:-) 21.04. 16:00
-
Vrahovice - Nezamyslice -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Sokol Držovice - Konice -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Brodek - Němčice -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Kralice B - Smržice -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Kostelec B - Určice B -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Čechovice B - Dobromilice -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Plumlov B - Otaslavice B -:- (-:-) 28.04. 16:00
-
Konice - Dobromilice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Vrahovice - Brodek -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Čechovice B - Plumlov B -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Němčice - Sokol Držovice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Určice B - Nezamyslice -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Otaslavice B - Kralice B -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Smržice - Kostelec B -:- (-:-) 05.05. 16:30
-
Sokol Držovice - Vrahovice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Kralice B - Čechovice B -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Brodek - Nezamyslice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Dobromilice - Němčice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Kostelec B - Otaslavice B -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Smržice - Určice B -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Plumlov B - Konice -:- (-:-) 12.05. 16:30
-
Vrahovice - Dobromilice -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Konice - Kralice B -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Nezamyslice - Sokol Držovice -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Otaslavice B - Smržice -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Němčice - Plumlov B -:- (-:-) 19.05. 16:30 -
Čechovice B - Kostelec B -:- (-:-) 18.05. 16:30 -
Určice B - Brodek -:- (-:-) 18.05. 16:30
-
Otaslavice B - Určice B -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Sokol Držovice - Brodek -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Dobromilice - Nezamyslice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Kralice B - Němčice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Kostelec B - Konice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Smržice - Čechovice B -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Plumlov B - Vrahovice -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Konice - Smržice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Vrahovice - Kralice B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Nezamyslice - Plumlov B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Brodek - Dobromilice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Němčice - Kostelec B -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Čechovice B - Otaslavice B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Určice B - Sokol Držovice -:- (-:-) 01.06. 17:00
-
Otaslavice B - Konice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Dobromilice - Sokol Držovice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Kralice B - Nezamyslice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Kostelec B - Vrahovice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Čechovice B - Určice B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Plumlov B - Brodek -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Smržice - Němčice -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Vrahovice - Smržice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Nezamyslice - Kostelec B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Sokol Držovice - Plumlov B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Brodek - Kralice B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Němčice - Otaslavice B -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Určice B - Dobromilice -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
Čechovice B - Konice -:- (-:-) 16.06. 17:00
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2014-2015
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 25.kolo Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2014-2015
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 24.kolo Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , 2014-2015
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ FC Kostelec na Hané B | 13 | 55:13 | 39 |
2 | Sokol Držovice | 13 | 49:20 | 32 |
3 | Sokol Konice | 13 | 42:13 | 31 |
4 | Haná Nezamyslice | 13 | 41:16 | 27 |
5 | TJ Smržice | 13 | 47:28 | 24 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Petr Bross | 17 |
2 | Patrik Richter | 15 |
3 | David Kolář | 13 |
4 | David Javořík | 12 |
5 | Martin Řehulka | 11 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 28 | 57,1% | 0 |
2 | Venca Likeš | 8 | 57,1% | 0 |
3 | Radek Hruška | 8 | 57,1% | 0 |
Nejnovější události
V. Likeš 12:58 1.3.2024 Tip: výhra hostů Vrahovice V. Likeš 12:58 1.3.2024 Tip: výhra hostů Sokol Držovice V. Likeš 12:58 1.3.2024 Tip: výhra hostů Brodek V. Likeš 12:58 1.3.2024 Tip: výhra hostů Konice V. Likeš 12:58 1.3.2024 Tip: výhra domácích Čechovice