Rozhovory s hráči kola Plzeňský

Rozhovor

Nejsem technický hráč, odhaluje Jakub Šroubek ze Lhoty!

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 27.05.2017 22:24

V životě redaktora bývají dva krizové momenty - když se vám rozklepají kolena při zpovídání někoho, koho se bojíte, a když se vám rozklepají kolena při zpovídání někoho, koho obdivujete. Do jaké kategorie zapadá Kuba Šroubek, na to si můžete udělat názor sami!

Rozhovor

Typologicky jsem jako Láďa Krejčí, odhaluje své přednosti Dominik Tůma!

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 27.05.2017 21:51

Stříbro se v kabině může radovat z pár dalších zlaťáků v klubové kase, o sobě a svém týmu se nám totiž rozpovídal baníkovec Dominik Tůma!

Rozhovor

V Nečtinech se mi líbí. Nechci, aby se to tam rozpadlo, tak tam chodím, jak se říká, čuchnout ke kufru, říká s úsměvem Hráč kola a momentální jednička týmu Václav Smola

 Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Sever 26.05.2017 23:54

Po zranění jedničky se dostal mezi tyče tento třiačtyřicetiletý veterán a ve věku, kdy mnoho fotbalistů už dávno pověsilo kopačky na hřebík, zvítězil v anketě pro nejlepšího hráče kola. Václav Smola se rozpovídal o své dlouhé kariéře a mnoha dalších věcech.

Rozhovor

Pokud by to šlo, přál bych si postoupit z druhého místa, říká Hráč kola Jakub Gruncl ze Smíchova

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 26.05.2017 23:11

V posledním kole dal dva góly, které mu vynesly místo v sestavě kola. Z té vyšel jako vítěz. Proto je zde s nejlepším mužem 22. kola městského okresního přeboru připravený rozhovor.

Rozhovor

Jakub Šimek: Tento úspěch mi spoluhráči ještě dobře spočítají

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 26.05.2017 17:29

A je to tady. Asi každý pozornější fanoušek už jistě musel zaragistrovat, že nás po dvaadvacátém kole čekalo obrovské překvapení. Diváci se totiž v hlasování o hráče kola postarali o velkou senzaci a dokázali na trůn dosadit, po sérii osmi úspěchů hráčů Tisové v řadě, Jakuba Šimka (TJ Kladruby). To je dokonálá motivace pro všechny a důkaz toho, že je možné hráče Zetoru porazit. Jakub o víkendu podal fantastický výkon na hřišti v Třemešné, kde výborně bránil a ještě sám přidal jednu důelžitou branku, která Kladruby konečně nakopla. Tak se nenchme napínat a pojďme se mrknout na to, jak se Jakub v rozhovoru rozpovídal. Do Kaldrub zasíláme velké gratulace.

Rozhovor

"Titul hráče kola? Životní úspěch!", směje se David Ferdinandy

 Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
Plzeňský Tachov 26.05.2017 17:12

Tak a jsme tu zase s pravidelným pátečním rozhovorem. Informace o tom, že vyhrál David Ferdinandy (Tatran Přimda) je pro většinu diváku již nejspíše bezpředmětná. David o víkendu svému týmu pomohl výborným výkonem v utkání proti Halži a byl jednoznačne největším favoritem na zisk titulu pro největší hvězdu. A povedlo se. Tatran v něm našel svého dalšího vítěze a může slavit. Halvně Davidovi tak pod hrad zasíláme gratulace a nyní se společně pojďme přesunout k jeho slovům.

Rozhovor

Každý den kontroluji telefon, jestli mi nevolá náhodou Antonio Conte, vtipkuje hráč kola Lukáš Tomášek mladší

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 26.05.2017 16:35

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

V Touškově je to fajn, asi tu už i dohraju kariéru, říká Jaroslav Hauer.

 Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída
Plzeňský Plzeň - Město 26.05.2017 13:51

Nejlepším hráčem 22. kola III. třídy Plzeň - Město jste zvolili touškovského záložníka Jaroslava Hauera, který se v posledních dvou zápasech šel vypomoci B - týmu Města Touškova a střelecky se činil společně s Jakubem Andělem, jenž zvítězil v uplynulém kole. 

Rozhovor

V rozhovoru se nám rozpovídal Filip Němec, hráč, který má zkušenosti i ze zahraniční soutěžě

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 25.05.2017 19:34

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hráč kola Jakub Anděl: Budu to mít drahý a chtěl bych si zahrát před tisícovkou diváků

 Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída
Plzeňský Plzeň - Město 23.05.2017 18:38

Hráčem 21. kola III. třídy Plzeň - Město jste zvolili útočníka Města Touškova B Jakuba Anděla, který v posledních dvou zápasech vstřelil za svůj tým dva hattricky. 

Rozhovor

Chtělo by to dát z bambiliónu šancí více gólů, říká s úsměvem Tomáš Görner

 Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 23.05.2017 18:18

S prodlevou vám přinášíme rozhovor s nejlepším hráčem 15. kola IV. třídy Plzeň - jih, kterým se stal podruhé v krátké době Tomáš Görner. 

Rozhovor

Musíme změnit přístup k tréninkům, pokud chceme hrát lépe, říká Petr Šimana z Unionu B

 Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída
Plzeňský Plzeň - Město 23.05.2017 18:07

Hráčem 20. kola III. třídy Plzeň - Město jste zvolili středního záložníka Unionu Petra Šimanu, s nímž vám nyní přinášíme rozhovor. 

Rozhovor

Už do té kasy taky něco hodím, říká pokladník Luboš Pernglan

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 22.05.2017 19:57

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Rozhovor s jarní posilou Letin Lukášem Vlčkem

 Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 22.05.2017 13:18

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím Lukáš Vlček. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

"Základ je hrát na nulu vzadu? , říká střelec Smíchova a hráč 21. kola Martin Rubricius

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 20.05.2017 13:05

Hráčem kola se podle Vašeho hlasování stal Martin Rubricius, který získal 53,5 % všech hlasů. Tady je rozhovor s vítězem ankety.

Rozhovor

Hráč kola Zdeněk Bultas: Všichni děláme vše pro to, abychom se zachránili

 Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Jih 19.05.2017 21:28

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím Zdeněk Bultas z Radkovic. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Igor Balash: Úspěchy v sestavách kola jsou pro nás bonusem k výhrám

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 19.05.2017 20:43

Ještě před tím, než se po hlavě vrhneme do dalšího porce plné zápasů s pořadovým číslem dvaadvacet, musíme splnit ještě jednou milou povinnost. Čeká nás páteční rozhovor s nejlepším hráčem minulého víkendu. Jistě už jste zbystřili ve středu a zjistili jste tak předem už sami, že se hráčem kola stal opět obránce Tisové. Tentokrát Igor Balash (Zetor Tisová). Igor se o víkendu blýskl senzačním výkonem a poradil si snad se vším, co na jeho defenzivní řadu Kšice vymyslely. Tisová z velké části i díky jeho práci zaslouženě zvítězila. Jak to vše ale vidí sám hrdina týdne? Mrkněte se sami. Přeji příjemnou zábavu.

Rozhovor

Jan Sopko: Největší nervák v týmu jsem asi já...

 Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
Plzeňský Tachov 19.05.2017 20:18

Ještě před tím, než se po hlavě vrhneme do dalšího porce plné zápasů s pořadovým číslem dvaadvacet, musíme splnit ještě jednou milou povinnost. Čeká nás páteční rozhovor s nejlepším hráčem minulého víkendu. Jistě už jste zbystřili ve středu a zjistili jste tak předem už sami, že se hráčem kola stal podruhé v krátkém rozmezí obránce Přimdy Jan Sopko (Tatran Přimda). Jan se o víkendu opět blýskl senzačním výkonem a poradil si snad se vším, co na jeho defenzivní řadu Kšice vymyslely. Přimda z velké části i díky jeho práci neinkasovala a zaslouženě zvítězila. Jak to vše ale vidí sám hrdina týdne? Mrkněte se sami. Přeji příjemnou zábavu.

Rozhovor

Myslím si, že vítězství s Tlučnou nás nakoplo, říká vítěz kola Jan Kalaš, který se po třech fotbalových štacích vrátil zpět do mateřského Touškova

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 19.05.2017 20:02

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Vzor? Cristiano Ronaldo,motivuje mě, odhaluje Martin Matas

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 13.05.2017 20:43

Chotíkov si v sestavě kola poradil s nabitou konkurencí, a Martin Matas nám tak mohl poskytnout rozhovor nejen o tom, jak funguje chemie v chotíkovské kabině!

Celkový počet článků: 574

Zpět na přehled