Rozhovory s hráči kola Plzeňský

Rozhovor

Tadeáš Malý vyhrál anketu o Hráče kola již počtvrté, v rozhovoru vzpomíná i na působení v Německu

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 24.05.2018 19:46

Už počtvrté v sezóně vyhrál hlasování čtenářů o hráče kola Tadeáš Malý z FK Planá. V rozhovoru se s námi tentokrát podělil například o zkušenosti z působení v Německu a prozradil také, komu bude přát v sobotním finále Ligy mistrů.

Rozhovor

Nejsem úplně koncový hráč, hlásí po hattricku do sítě Rapidu B chrástecký David Tupý

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 18.05.2018 17:52

Hráčem 21. kola městského přeboru jste zvolili Davida Tupého z Chrástu. Ten svému týmu pomohl k vysoké výhře 5:0 nad rezervou Rapidu hned třemi zásahy. V rozhovoru pro náš server Tupý mimo jiné vysvětluje také příčiny chrásteckého vzestupu v jarní části sezóny.

Rozhovor

Hráč kola Ferenc Róth: Co bych za to dal, kdybych byl alespoň o 5 let mladší

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 18.05.2018 07:36

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz. Podruhé v řadě se jím Ferenc Róth z Bukovce, který má za sebou velmi zajímavá angažmá. Například Viktorii Plzeň, Slovácko nebo pražskou Bohemku! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Plánský Radek Švarcbek doputoval z útoku až mezi tyče

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 11.05.2018 19:25

Hráčem 20. kola soutěže jste zvolili brankáře Plané Radka Švarcbeka. V zajímavém rozhovoru se dočtete například to, jak se původním povoláním útočník ocitl až v bráně, nebo co ho připravilo o šanci porvat se o místo ve velkém fotbale.

Rozhovor

Po Maďarsku se mi stýská, říká bývalý ligový hráč Ferenc Róth

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 10.05.2018 09:24

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz. Stal se jím Ferenc Róth z Bukovce, který má za sebou velmi zajímavou kariéru! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Našim cílem je A. třída, říká odhodlaně Dominik Frank z Bělé nad Radbuzou

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 03.05.2018 18:00

Hráčem 19. kola jste svými hlasy zvolili Dominika Franka, který přispěl k výhře třetí Bělé nad druhým Meclovem 5:3. Co nám Frank prozradil, se dozvíte v tradičním rozhovoru s vítezem naší ankety.

Rozhovor

V Sigmě jsem měl možnost trénovat a připravovat se spousty skvělými hráči, vzpomíná Tadeáš Malý

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 27.04.2018 19:23

Hráčem kola 1.B třídy sk. A byl už podruhé v sezóně zvolen planenský Tadeáš Malý. Ten svými zásahy pomohl Plané srovnat dvougólové manko v utkání na půdě Meclova, z něhož si tak nakonec jeho tým odvezl alespoň bod. Nejen o dojmy z tohoto zápasu se s námi Malý podělil v tradičním rozhovoru s hráčem kola.

Rozhovor

Líbí se mi výkony Oblaka či Donnarummy, prozradil litický brankář Jakub Tihlařík

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 27.04.2018 12:03

Hráčem 18. kola městského přeboru jste zvolili litického brankáře Jakuba Tihlaříka, jenž tento titul získal již podruhé v sezóně. Tihlařík svými zákroky přispěl k výhře Litic nad Vochovem 1:0. Ani tentokrát Vás o rozhovor s vítězem ankety neochudíme.

Rozhovor

Když jsem byl ve Viktorii Plzeň, tak jsem jako jediný trénoval ve sparťanským dresu, říká bohém a hráč kola Oldřich Haník

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 26.04.2018 17:09

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Oldřich Haník. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Na zápas v Meclově jsme dobře připraveni, věří planenský Patrik Sláma

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 19.04.2018 22:09

Hráčem 17. kola jste zvolili Patrika Slámu z Plané. Ten přispěl k vysokému vítězství svého týmu 6:1 nad Kolovčí hned čtyřmi zásahy a pomyslné vavříny tak rozhodně putovaly do správných rukou. Co nám Sláma prozradil, si můžete přečíst v našem tradičním rozhovoru s vítezem ankety.

Rozhovor

Když se probudím a nic mě nebude bolet, tak zase půjdu chytat, hlásí zručský veterán Petr Hodan

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 13.04.2018 15:22

Hráčem 16. kola městského přeboru jste zvolili brankáře zručské rezervy Petra Hodana. Tomu už je přitom 48 let, věnuje se převážně funkcionařině a mezi tyčemi zaskakuje za zraněného kolegu. Na hřišti Smíchova však Hodan, byť jeho tým prohrál 0:1, zachytal výborně a své spoluhráče držel ve hře o body. I o tom, jak je pravděpodobné, že tohoto chlapíka uvidíme v bráně i v dalších zápasech, se dočtete v našem rozhovoru.

Rozhovor

Můžeme prohrát s kýmkoliv, ale derby ne, hlásí plánský Dominik Sovka

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 12.04.2018 21:31

Derby v Chodové Plané bylo z pohledu planenského fotbalisty Dominika Sovky velmi zvláštním zápasem. Tento ofenzivní hráč byl totiž nucen začít utkání na pozici stopera, kde nahradil vykartovaného kapitána Suchého, místo něhož navíc navlékl i kapitánskou pásku. Na posledních dvacet minut se za stavu 0:1 vysunul na hrot a dvěma góly svůj tým nastartoval k obratu. Sovka byl tak zaslouženě zvolen hráčem kola a my s ním přinášíme rozhovor.

Rozhovor

Hráč kola Matěj Polák: Lidé mě na ulici zatím nezastavují, takže dobrý

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 05.04.2018 17:30

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz Matěj Polák ze Zruče! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

V Chodové Plané už snad zůstanu až do důchodu, směje se vášnivý golfista David Hanko

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 05.04.2018 16:50

Hráčem 15. kola jste zvolili Davida Hanka z Chodové Plané, kam putují pomyslné vavříny z naší ankety vůbec poprvé. Fotbalista, který nasměroval úvodním gólem zápasu svůj tým k důležité výhře v Kolovči, hodnotí zmíněné utkání, ale také poodhaluje, jak odmění kamarády, kteří mu posílali své hlasy, či jaký sport si našel na důchod.

Rozhovor

Na tréninku do toho dávám vše, říká Jakub Šroubek, talent Lhoty

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 01.04.2018 22:45

Občas se stane, že ani ten nejpilnější redaktor nedostane odpověď na své otázky včas. Někdy to trvá hodinu, někdy den a někdy dokonce týden. Aby se k vám ale odpovědi dostaly po půl roce, to se vám může stát jen v jediném případě - když se snažíte vyzpovídat Kubu Šroubka.

Rozhovor

Největším bavičem v týmu je náš trenér, hlásí kapitán Plané Ondřej Suchý

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 30.03.2018 14:19

Hráčem 14. kola 1.B třídy sk. A jste zvolili kapitána Plané Ondřeje Suchého. Ten v utkání na hřišti Dlouhého Újezdu spolehlivě dirigoval defenzivu svého týmu a přispěl k výhře Plané 3:0. My Vás samozřejmě neochudíme o rozhovor s hráčem kola.

Rozhovor

Nejspíš budu muset koupit v hospodě láhev rumu, usmívá se hráč kola městského přeboru Vilém Pavel

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 30.03.2018 13:11

Hráčem 14. kola městského přeboru jste svými hlasy zvolili Viléma Pavla. Mladý předstoper pomohl rezervě Zruče svým výkonem k výhře 2:0 na půdě B-týmu Černic. S vítězem ankety o hráče kola jsme Vám samozřejmě přinesli tradiční rozhovor.

Rozhovor

Z týmu je cítit hlad po výhře a udržení se v soutěži, říká hráč 18. kola Jaroslav Stýskal

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 29.03.2018 10:46

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím Jaroslav Stýskal z Mrákova. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Máme kvalitní mužstvo, umíme hrát pohledný fotbal a v hospodě nám to taky klape, hodnotí hráč 17.kola Matěj Polák

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 22.03.2018 20:55

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Tím se stal Matěj Polák z klubu TJ Zruč! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Dnes je pro mě úspěch, když se rozběhnu a nezraním, vypráví Radek Tyll ze Smíchova

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 26.11.2017 11:12

Hráčem 13. - a tedy i posledního - podzimního kola městského přeboru jste zvolili smíchovského obránce Radka Tylla. Ten se rozpovídal v našem rozhovoru, v němž se dozvíte například to, jak hodnotí fotbalový podzim, jaký byl jeho první dres nebo jaké má koníčky, když se právě nevěnuje fotbalu.

Celkový počet článků: 670

Zpět na přehled