Rozhovory s hráči kola Plzeňský

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2017-2018

 Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor
Plzeňský Klatovy 06.07.2018 20:58

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v roční sestavě a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Daniel Vondra z Měčína. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2017-2018

 Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor
Plzeňský Klatovy 26.06.2018 11:42

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Vítězem se stal hráč TJ Sušice Ondřej Skrbek.

Rozhovor

S fotbalem jsem začal v osmnácti, když jsem si koupil první kopačky, protože byly v obrovské slevě, líčí hokejista ve službách fotbalového Hradiště Václav Krliš

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 22.06.2018 12:08

Hráčem posledního kola městského přeboru jste zvolili útočníka Hradiště Václava Krliše. Jedná se o velmi zajímavou postavu. Krliš je totiž především profesionálním hokejistou, který je odchovancem plzeňského hokeje, může se pochlubit starty v mládežnických reprezantacích a v posledních dvou letech nastřádal 59 startů ve druhé nejvyšší české soutěži - většinu z nich v dresu pražské Slavie. Na jaře pak aktivně relaxuje hraním fotbalu právě v barvách Tornáda.

Rozhovor

Zatím nejlepší sezona, co hraji za Slovan, hodnotí letošní ročník kanonýr Josef Reischig

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 14.06.2018 19:28

Hráčem předposledního kola městského přeboru jste zvolili Josefa Reischiga z plzeňského Slovanu. Šikovný útočník skóroval při demolici béčka Starého Plzence 13:0 hned čtyřikrát a s 21 zásahy se vyhoupl do čela tabulky střelců soutěže.

Rozhovor

Příští sezónu se budeme prát o čelo tabulky, říká hráč kola Jan Nový

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 13.06.2018 14:15

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 29. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz. Stal se jím Jan Nový z Bukovce. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Na svůj tým jsem hrdý, pyšní se Jan Končal

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 12.06.2018 15:39

Před pár týdny uchvátilo celou republiku gesto mladičkého talentu z Chotíkova, Jana Končal. Jak on na tento fair-play moment vzpomíná či jakých reakcí se mu dostalo si můžete přečíst v následujícím rozhovoru

Rozhovor

Největší sen? Gól hlavou, svěřuje se Petr Kučera

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 12.06.2018 15:31

Jak to asi vypadá na chotíkovské dokopné? To nám prozradil nejen skvělý fotbalista, ale také velmi úspěšný futsalista, Petr Kučera.

Rozhovor

Po výkonech v jarní části sezony bych výhru v anketě ani nečekal, říká kolovečský Tomáš Mastný

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 11.06.2018 11:54

S menším zpožděním Vám přinášíme rozhovor s vítezem ankety o hráče 24. kola Tomášem Mastným z Kolovče. Slavoj už stihl odehrát i utkání dalšího kola v Kozolupech, takže i o něm je v našem povídání řeč.

Rozhovor

Chceme vyhrávat i s jistým postupem, hlásí Michal Ráb z plzeňského Slovanu

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 07.06.2018 21:39

Hráčem 24. kola městského přeboru jste zvolili Michala Rába ze Slovanu Plzeň. Ani tentokrát Vás neochudíme o rozhovor s vítězem ankety.

Rozhovor

Zpočátku jsem ani nechtěl věřit, že bych se mohl objevit v sestavě kola, hlásí plánský Ladislav Kopáček

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 31.05.2018 17:27

Ladislav Kopáček z FK Planá byl překvapen už tím, že se vůbec ocitl v sestavě kola a ještě více, když se dozvěděl, že opanoval i hlasování o hráče kola. O zas tak velké překvapení se ale nejednalo, v utkání v Postřekově totiž musel netradičně nastoupit na kraji zálohy. Přesto dal gól a patřil k nejaktivnějším fotbalistům na trávníku. S hráčem 23. kola Vám tradičně přinášíme rozhovor.

Rozhovor

Jistý postup už 5 kol před koncem nám umožňuje alespoň více oslav, směje se opora Slovanu Josef Nosek

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 31.05.2018 13:55

Hlasování o Hráče 23. kola městského přeboru ovládl Josef Nosek ze Slovanu Plzeň. Odchovanec týmu, který si již s velkým předstihem zajistil postup do B třídy, nám například prozradil, co mu po triumfu v anketě napsal kapitán mužstva.

Rozhovor

Fotbal je naší součástí života, říkají manželé Róthovi

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 31.05.2018 08:01

Ferenc Róth vyhrál cenu hráč kola již potřetí během měsíce. Mohli jste si s ním tedy přešíst už dva rozhovory. Vzhledem k tomu, že už prakticky nebylo na co se ptát, přistoupili jsme k malé změně. Společně s Ferencem jsme vyzpovídali i jeho ženu.

Rozhovor

Naděje umírá poslední, říká hráč kola Václav Duffek z Mrákova

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 25.05.2018 08:38

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz. Stal se jím Václav Duffek z Mrákova. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Tadeáš Malý vyhrál anketu o Hráče kola již počtvrté, v rozhovoru vzpomíná i na působení v Německu

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 24.05.2018 19:46

Už počtvrté v sezóně vyhrál hlasování čtenářů o hráče kola Tadeáš Malý z FK Planá. V rozhovoru se s námi tentokrát podělil například o zkušenosti z působení v Německu a prozradil také, komu bude přát v sobotním finále Ligy mistrů.

Rozhovor

Nejsem úplně koncový hráč, hlásí po hattricku do sítě Rapidu B chrástecký David Tupý

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 18.05.2018 17:52

Hráčem 21. kola městského přeboru jste zvolili Davida Tupého z Chrástu. Ten svému týmu pomohl k vysoké výhře 5:0 nad rezervou Rapidu hned třemi zásahy. V rozhovoru pro náš server Tupý mimo jiné vysvětluje také příčiny chrásteckého vzestupu v jarní části sezóny.

Rozhovor

Hráč kola Ferenc Róth: Co bych za to dal, kdybych byl alespoň o 5 let mladší

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 18.05.2018 07:36

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz. Podruhé v řadě se jím Ferenc Róth z Bukovce, který má za sebou velmi zajímavá angažmá. Například Viktorii Plzeň, Slovácko nebo pražskou Bohemku! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Plánský Radek Švarcbek doputoval z útoku až mezi tyče

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 11.05.2018 19:25

Hráčem 20. kola soutěže jste zvolili brankáře Plané Radka Švarcbeka. V zajímavém rozhovoru se dočtete například to, jak se původním povoláním útočník ocitl až v bráně, nebo co ho připravilo o šanci porvat se o místo ve velkém fotbale.

Rozhovor

Po Maďarsku se mi stýská, říká bývalý ligový hráč Ferenc Róth

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 10.05.2018 09:24

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz. Stal se jím Ferenc Róth z Bukovce, který má za sebou velmi zajímavou kariéru! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Našim cílem je A. třída, říká odhodlaně Dominik Frank z Bělé nad Radbuzou

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 03.05.2018 18:00

Hráčem 19. kola jste svými hlasy zvolili Dominika Franka, který přispěl k výhře třetí Bělé nad druhým Meclovem 5:3. Co nám Frank prozradil, se dozvíte v tradičním rozhovoru s vítezem naší ankety.

Rozhovor

V Sigmě jsem měl možnost trénovat a připravovat se spousty skvělými hráči, vzpomíná Tadeáš Malý

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 27.04.2018 19:23

Hráčem kola 1.B třídy sk. A byl už podruhé v sezóně zvolen planenský Tadeáš Malý. Ten svými zásahy pomohl Plané srovnat dvougólové manko v utkání na půdě Meclova, z něhož si tak nakonec jeho tým odvezl alespoň bod. Nejen o dojmy z tohoto zápasu se s námi Malý podělil v tradičním rozhovoru s hráčem kola.

Celkový počet článků: 683

Zpět na přehled