Rozhovory s hráči kola Plzeňský

Rozhovor

Hráč kola Jan Popelka: Jsem soutěživý typ, představoval jsem si proto lepší výsledky

 Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída
Plzeňský Plzeň - Město 23.06.2017 16:21

Hráčem předposledního 25. kola III. třídy Plzeň - Město se stal touškovský záložník Jan Popelka, jenž dobrým výkonem podtržený vstřelenou brnakou pomohl svému týmu k vítězství proti plzeňskému Slovanu. 

Rozhovor

Radek Vašák: Stále mám mezi muži trochu strach, doufám, že se ho brzy zbavím

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 23.06.2017 14:53

Tak, a je po sezóně. Polsední kolo tohoto ročníku je definitivně uzavřeno závěrečným rozhovorem s jeho nejlepším hráčem, čímž jsme splnili vše nejnutnější k úspěšnému završení celé sezóny. Některé týmy ještě bojují sice v barážích, nebo se připravují na sestup či postup, ale naší soutěže se to týká v posdstatě jen minimálně. Proto tímto článkem končíme tu záživnější fázi z celého roku a zahajujeme zároveň období klidu a pohody. Tak směledo toho. Na závěr sezóny jsme vyzpovídali Radka Vašáka (Sokol Trpísty), který mimo jiné hovořil i tom, jak je spokojen se svou první sezónou mezi muži.

Rozhovor

Tomáš Diviš: Chtěli jsme skončit do pátého místa a jsme na bedně. To je skvělé, můžeme být spokojení

 Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
Plzeňský Tachov 23.06.2017 14:39

Tak, a je po sezóně. Polsední kolo tohoto ročníku je definitivně uzavřeno závěrečným rozhovorem s jeho nejlepším hráčem, čímž jsme splnili vše nejnutnější k úspěšnému završení celé sezóny. Některé týmy ještě bojují sice v barážích, nebo se připravují na sestup či postup, ale naší soutěže se to týká v posdstatě jen minimálně. Proto tímto článkem končíme tu záživnější fázi z celého roku a zahajujeme zároveň období klidu a pohody. Tak směledo toho. Na závěr sezóny jsme vyzpovídali Tomáše Diviše (Dynamo Studánka), který mimo jiné hovořil i tom, jakým úspěchem pro něj výsledek jeho týmu je.

Rozhovor

Tak znáte to, pití je důležité, míče se taky samy nenafouknou, vtipně komentuje svou roli v týmu vítěz kola Jakub Vajai - 30.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 23.06.2017 10:30

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 30. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Nějaká kořalka tam padla, směje se brankář Marek Horn

 Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída
Plzeňský Plzeň - Město 17.06.2017 22:44

Gólman Unionu B Marek Horn udržel čisté konto proti Vodním stavbám a pomohl svému celku k cennému vítězství, které rozhodlo o tom, že Union v letošní sezoně obsadí předposlední místo. Vychytaná nula je v letošním ročníku v Unionu vzácností, draze se proto za ní platí. 

Rozhovor

Máme výbornou kabinu, chlubí se baníkovský Tomáš Mráček!

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 17.06.2017 18:17

Stříbru se daří nejen na fotbalovém poli, ale také u nás v anketách. K mikrofonu tentokrát zamřil Tomáš Mráček, který je ve Stříbře od svých pěti let.

Rozhovor

Dalibor Lončík: Na pauzu se těším, musím si od toho kulatého nesmyslu odpočinout

 Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
Plzeňský Tachov 16.06.2017 18:45

Poslední důležitý akt před tím, než se strhne závěrečný boj o celkové postavení v tabulce, je jako každý pátek rozhovor s hráčem kola. Tím se stal už poněkolikáté Dalibor Lončík (Dynamo Studánka), známý bek týmu Studánky, který oddře vždy mnoho černé práce a je důležitým článkem celého týmu. Mimo jiné jsme jej nechali zhodnotit také celou sezónu ve svém podání a mluvili jsme s ním i o tom, jak moc už se třeba těší na pauzu. Tak se nenechte napínat a mrkněte se na pár jeho slov. 

Rozhovor

Vše se plánuje podle fotbalu, říká mantovská ikona Lubomír Housar

 Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 16.06.2017 10:59

Hráčem 16. kola IV. třídy Plzeň - Jih jste zvolili mantovského obránce Lubomíra Housara, který se v jarní části vrátil zpátky na fotbalové trávníky, když předtím trénoval svůj tým. Následně zkusil i symbiózu mezi oběma funkcemi, ale nakonec se rozhodl zůstat pouze na hřišti. Na začátku července bude navíc k sedmdesátiletému výročí založení klubu v Mantově velká sláva, kdy přijede stará garda Bohemians 1905. 

Rozhovor

Rozpovídal se nám Pavel Váchal, který věří v zisk titulu

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 15.06.2017 21:38

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Bojujeme jeden za druhého, tvrdí střelec Dlouhého Újezdu Luboš Pernglan

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 12.06.2017 22:19

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Hráč kola Filip Höfler: Vyloučení nám paradoxně pomohlo

 Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Jih 10.06.2017 10:45

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím Filip Höfler. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Považuji za úspěch, že jsem se v těch pár zápasech, do kterých jsem nastoupil nezranil. vtipkuje hráč kola Josef Vacek

 Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 10.06.2017 10:35

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím Josef Vacek nastupující za Chlum. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Ondřej Šebor: Nesmíme nechat fotbal chátrat. Děti, pojďte hrát fotbal!

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 09.06.2017 19:32

Páteční den si opět zpestříme několika mála slovy aktuálně nejužitečnějšího hráče soutěže, tedy alespoň toho uplynulého víkendu. Na trůn se po dvoutýdenní pauze vrátil reperezentant Tisové. Tentokrtá si může zlato pomyslně na krk zavěsit Ondřej Šebor (Zetor Tisová), který řídil až nečekaně snadnou kanonádu svého týmu proti celku velmi nebezpečných Trpíst. Především díky jeho precizní hře ve středové řadě Tisová hladce zvítězila a oslavila další body, které pro ní nejspíš budou znamenat mistrovský titul. I o tom a o postupu se nám Ondřej trochu rozpovídal, tak se na to pojďme mrknout. Přeji příjemnou zábavu.

Rozhovor

Z krize nás dostalo rybářské heslo - "Povolit, utáhnout!", směje se Tomáš Burda

 Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
Plzeňský Tachov 09.06.2017 17:56

Jsme zpět s klasickými pátečními rozhovory. Tentokrát v diváckém hlasování uspěl Tomáš Burda (Tatran Přimda). Tomáš o víkendu výborným defenzivním výkonem pomohl Přimdě k důležitému vítězství proti Starému Sedlišti, které celý zápas vystrkovalo zoubky, a nevýt pevné obrany Tatranu, měl by s ním favorit velké problémy. Takhle s toho ale byla výhra a následně i triumf Tomáše Burdy v anketě o hráče kola. A o čem všem se nám nová hvězda soutěže rozpovídala. Na to si počkejte, už zachvíli se o tom přesvědčíte sami níže v textu. Přeji příjemnou zábavu.

Rozhovor

Neříkej hop, dokud nepřeskočíš, zdráhá se téměř jistého postupu Stanislav Rous z Horní Břízy - 28.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 08.06.2017 21:52

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 28. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Na dokopnou asi zapomenu peněženku, říká Hráč kola Martin Rubricius

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 05.06.2017 00:39

Martin Rubricius přetavil své další gólové představení v další vítězství v této anketě. Pro Smíchov to již byla třetí výhra, kde se oceňují nejlepší hráči zápasů. Martin zvítězil opět po čtrnácti dnech. 

Rozhovor

Oslavný chorál jsem slyšel zatím jen jednou, říká gólman Unionu B Miroslav Češek

 Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída
Plzeňský Plzeň - Město 03.06.2017 20:44

Brankář Unionu B Miroslav Češek se v minulém kole podílel dobrým výkonem na vítězství proti rezervě Chotíkova a mohl se proto radovat ze zisku tří bodů, které navíc znamenaly posun z posledního místa v tabulce. Zažil proto i vítězný chorál, kterého si zatím hráči Unionu v sezoně užili jako šafránu. 

Rozhovor

Když se nám povede ještě třikrát vyhrát, vylepšili bychom tím neúspěšný vstup do jarní části, říká hráč kola Martin Hlous

 Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Sever 03.06.2017 14:01

Martin Hlous zvítězil největším procentuelním rozdílem v anketě Hráč kola. Po druhé za sebou se toto individuální vítězství stěhuje na Nečtinský trávník. 

Rozhovor

Máme skvělou partu, stojíme vždy při sobě, chválí tým soběkurský obránce Tomáš Kysilka

 Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 03.06.2017 13:34

Hráčem 19. kola IV. třídy Plzeň - Jih jste zvolili soběkurského obránce Tomáše Kysilku. Osmadvacetiletý bek se v posledním zápase přimotal do potyčky v zápase s Mantovem, z které nakonec vyšel s červenou kartou. Odchovanec Kašperských Hor přišel do Soběkur v průběhu sezony a chtěl by v příštím ročníku zabojovat o postup. 

Celkový počet článků: 601

Zpět na přehled