Rozhovory s hráči kola Plzeňský

Rozhovor

Trápí nás zakončování a střílení více gólů, říká vítěz kola František Copák, který by se jednou chtěl vrátit do domovských Domažlic

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 21.04.2017 22:18

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Tomáš Kozák: Na konci budeme slavit titul

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 21.04.2017 22:10

V sedmnáctém kole jste si opět svými hlasy vybírali nejlepšího hráče z jedenácti vyvolených. A ani tentokrát jste nepřipustili žádné překvapení a opět jste kázali svými hlasy na zástupce Zetoru Tisové, kterým je v tomto případě Tomáš Kozák (Zetor Tisová). Tisová o víkendu vyhrála v obtížném utkání proti Plané především díky fantastickému defenzivnímu výkonu. Velkým dílem se na třech bodech podepsal právě Tomáš, který bránil precizně a plánské střelce udržel se svými spoluhráči na uzdě. Jak nám zápas sám ohodnotil a popsal se dozvíte níže. 

Rozhovor

Podle mnohých nejlepší hráč v okrese, přesto zůstává skromný. To je hráč kola Michal Fořt

 Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Jih 21.04.2017 21:07

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím již počtvrté ofenzivní hráč Merklína Michal Fořt. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Nagelovaná ofinka mi vydržela celý zápas, takže spokojenost. Vtipkuje hráč kola Pavel Šimána

 Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 21.04.2017 20:46

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím Pavel Šimána z Chlumčan Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Jan Sopko: Kostelec jsme porazili bojovností a hlavně srdíčkem

 Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
Plzeňský Tachov 21.04.2017 15:55

V sedmnáctém kole jste si opět svými hlasy vybírali nejlepšího hráče z jedenácti vyvolených. Po dvou triumfech hráčů Studánky jste ale tentokrát vrátili na trůn zástupce Přimdy, kterým je v tomto případě Jan Sopko (Tatran Přimda). Přimda v neděli vyhrála v obtížném utkání proti Kostelci jen díky fantastickému defenzivnímu výkonu. V souboji obran a brankářů zkrátka vyhrál Tatran. Velkým dílem se na třech bodech podepsal Jan Sopko, který bránil precizně a kostelecké střelce udržel se svými spoluhráči na uzdě. Navíc se postaral o jediný gól zápasu, který nakonec rozhodl. To mluví za vše. 

Rozhovor

"Trenérovi jsem řekl, ať mě posadí, že nechytnu ani taxík", říká s úsměvem hráč kola Marek Kračmer

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 20.04.2017 23:32

Tři zápasy bez výhry lídra tabulky a pak celkem přesvědčivé vítězství navíc s nulou vzadu vyneslo nominaci brankáři TJ Sokol Lhota do nejlepší jedenáctky uplynulého kola. 62% hlasujících rozhodlo, že titul Hráč kola získá Marek Kračmer. 

Rozhovor

"Šel bych na hřiště dříve, ale ty moje kotníky..." říká hráč kola Jaroslav März

 Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Sever 20.04.2017 22:34

Hráčem kola jste zvolili fotbalistu, který v posledním kole odehrál jen 13. minut. Jeho působení by se dalo nazvat "Z ŘÍŠE SNŮ". Jeho dva góly, z toho ten druhý z kategorie "výstavní" si našly ten správný účel a Jarda si po zásluze odnesl titul v této individuální kategorii.

Rozhovor

Rozpovídal se nám jeden z největších srdcařů celé soutěže - Jaroslav Stýskal

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 19.04.2017 08:34

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 16. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Jakub Houdek je rád že jeho tým zvládl těžký zápas v Třemošné a i jeho zásluhou si došel pro tři body

 Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída
Plzeňský Plzeň - Sever 17.04.2017 13:04

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 16. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Rozhovor s Tomášem Matouškem

 Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 16.04.2017 15:40

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Je jím Tomáš Matoušek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Život není jen o fotbale, uvědomuje se mladík Kolář z Vejprnic

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 16.04.2017 12:28

Vejprnice na jaře chytily bodovou slinu a pomalu se škrábou směrem nahoru. Co nám prozradil jeden z jejich nejproduktivnějších hráčů, Adam Kolář? Čtěte!

Rozhovor

Tak vám pěkně děkuji, konečně se vám to povedlo, vzkazuje svým spoluhráčům vítěz kola Petr Štych

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 14.04.2017 13:58

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Maksym Samek: Mým úkolem na hřišti je rozhodit soupeře

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 14.04.2017 10:57

Také tento týden si množství z Vás nenechalo možnost zaslat hlas svému favoritovi ze sestavy kola a rozhodnout tak společnými silami o tom, který z nich ovládne naší anketu o nejlepšího hráče víkendu. Asi je zbytečné opět sáhodlouze představovat toho, o jehož triumfu už všichni víme od středy a proto přistupme k tomu, co nám prozradil a pověděl. Maksym Samek (Zetor Tisová) s námi probral nejen aktuální formu týmu nebou tu svou, ale také své fotbalové začátky a vztah k fotbalu. Více si přečtěte níže.

Rozhovor

Hráčem 16. kola okresního přeboru Plzeň - město jste zvolili gólmana smíchovského SK Vladimíra Beštu

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 13.04.2017 22:04

Vladimír Bešta je prvním brankářem v tomto ročníku městského okresního přeboru, který zvítězil v této anketě. Vladimír drží úžasnou jarní bilanci. Jakou?? V každém zápase, v kterém nastoupil udržel nulu. Jeho neprůstřelnost trvá už 348 minut herního času. Proto je tu s tímto mladým fotbalistou připravený rozhovor.

Rozhovor

Podruhé za sebou je Stanislav Schejbal hráčem kola

 Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Sever 13.04.2017 15:25

V 15. kole premiérově vyhrál titul Hráč kola. V tom následujícím vítězství obhájil. Řeč je o Standovi Schejbalovi, snajprovi Baníku Zbůch. Jelikož se články píší dosti neutrální formou, za každým z nich stojí určený redaktor té dané soutěže. Standa dal návrh na to, jestli by se tentokrát nemohly role vyměnit, abyste se vy čtenáři, fotbaloví nadšenci, rodiče, činovníci klubů něco dozvěděli i o mě, o tom, kdo píše o právě odehraných zápasech. Musím říct sám za sebe, že mě tím Standa velmi překvapil a nakonec z toho bylo jako posledně velmi milé povídání.

Rozhovor

Opět se nám rozpovídal Lukáš Bydžovský, jenž se přiznal, že v Meclově snad nikdy nevyhrál.

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 09.04.2017 22:30

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Bojovat jako celek, to je cesta k úspěchu, říká Lukáš Bydžovský

 Plzeňský | 1.B třída sk. A
Plzeňský 09.04.2017 22:26

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Konkurence musí být, říká Adam Heller, hráč kola!

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 08.04.2017 15:57

Adam Heller do Lhoty zmířil v zimní přestávce a ihned po svém příchodu začal potvrzovat, že role, kterou v novém působišti získal, by mu mohla sedět!

Rozhovor

Chtěli bychom se pokusit o baráž, což bude velice těžké, říká vítěz kola František Copák z Tlumačova - 19.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 07.04.2017 22:21

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Václav Koscelník: Od Sparty jsme čekali více, určitě nepředvedla to nejlepší

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 07.04.2017 21:33

Pátek! To znamená jediné, očekávané a již zodpovězené otázky pro nejlepší hvězdu kola. Asi nemá cenu si již poněkolikáté připomínat, kdo se jí stal a proč přesně. To vše je známá věc, a proto se nezdržujme a pojďme se rovnou podívat, jak opora Zetoru, Václav Koscelník (Zetor Tisová) vidí úvod jara v podání svého týmu. Stejně jako vždy přeji příjemnou zábavu a na závěr snad jen dodám malou pozvánku na další kolo, které je na programu už zítra a pozítří, tak přijďte svůj tým určitě podpořit.

Celkový počet článků: 530

Zpět na přehled