Rozhovory s hráči kola Plzeňský

Rozhovor

Teď jsem se dal na dráhu trenéra, říká hráč kola Pavel Vaigl, který nastoupil také za Viktorii Plzeň - 6.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2017-2018

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 22.09.2017 22:38

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Síla našeho týmu je především v trenérovi Jirkovi Sulkovi, hlásí Petr Sedláček - hráč 4. kola plzeňského městského přeboru

 Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Město 22.09.2017 18:13

Hráčem 4. kola městského přeboru Plzeň byl v hlasování čtenářů našeho webu zvolen Petr Sedláček ze Smíchova Plzeň. Smíchov vede i díky svému středopolaři tabulku soutěže a chystá se na těžký sobotní duel proti dosud také suverénnímu Slovanu Plzeň. Nejen to, jak se Smíchovští na šlágr kola těší, nám Petr Sedláček prozradil v exkluzivním rozhovoru pro fotbalunas.cz.

Rozhovor

Výhru v anketě bych vyměnil za vítězství v zápase, říká vítěz kola Miroslav Zach z Křimic

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 15.09.2017 11:14

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

V anketách nedáme nikomu nic zadarmo, vzkazuje Adam Šimek

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 10.09.2017 09:29

K jakému hráči se přirovnává, jaké změny panují ve Stříbře po změně trenéra či čím to, že Baník v našich anketách dominuje? Čtěte!

Rozhovor

David Král očekává velmi těžké utkání v bouřlivém prostředí. Za nejsilnější moment zvolil osobní setkání s Pavlem Nedvědem

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 08.09.2017 21:36

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Přijďte někdy po zápase posedět do Sherwoodu, reaguje dvoubrankový Václav Tobrman na otázku ohledně perliček z kabiny

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 01.09.2017 22:33

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Tempo je tu stejné jako v divizi, říká po příchodu ze Senca Daniel Sedlák

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 31.08.2017 22:33

Bříza jako nováček hned ovládla hlasování o hráče kola. Co nám na sebe, na své spoluhráče a na svůj tým prozradilo mladé dravé křídlo tohoto mančaftu? Čtěte!

Rozhovor

Hráč roku Michal Fořt zůstane v Merklíně i přesto, že už byl jednou nohou v Německu

 Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
Plzeňský Plzeň - Jih 26.08.2017 09:52

Přimnášíme Vám rozhovor s nejúspěšnějším fotbalistou uplynulé sezóny. Po tabulce střelců ovládl také hlasování o hráče roku.  

Rozhovor

Hřiště je pro mě něco jako druhý domov, říká historicky první střelec Mrákova v I.A třídě Pavel Váchal

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 21.08.2017 22:55

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Trenér Aubrecht se loučí s Baníkem.

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 27.07.2017 15:56

Stříbro se navzdory úspěšné sezóně loučí s trenérem Aubrechtem, který se nám rozpovídal v našem rozhovoru.

Rozhovor

Jiří Hucl rozděluje oskary ve lhotské kabině!

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 27.07.2017 15:43

Sokolové ze Lhoty změní v nové sezóně razantně své tváře, když zpoza křídel odletí hned několik členů základní sestavy z tohoto roku. Jedním takovým je Jiří Hucl, který nám naposledy odhalí role v dnes již legendární lhotské kabině.

Rozhovor

Hráč kola Jan Popelka: Jsem soutěživý typ, představoval jsem si proto lepší výsledky

 Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída
Plzeňský Plzeň - Město 23.06.2017 16:21

Hráčem předposledního 25. kola III. třídy Plzeň - Město se stal touškovský záložník Jan Popelka, jenž dobrým výkonem podtržený vstřelenou brnakou pomohl svému týmu k vítězství proti plzeňskému Slovanu. 

Rozhovor

Radek Vašák: Stále mám mezi muži trochu strach, doufám, že se ho brzy zbavím

 Plzeňský | Tachov | III. třída
Plzeňský Tachov 23.06.2017 14:53

Tak, a je po sezóně. Polsední kolo tohoto ročníku je definitivně uzavřeno závěrečným rozhovorem s jeho nejlepším hráčem, čímž jsme splnili vše nejnutnější k úspěšnému završení celé sezóny. Některé týmy ještě bojují sice v barážích, nebo se připravují na sestup či postup, ale naší soutěže se to týká v posdstatě jen minimálně. Proto tímto článkem končíme tu záživnější fázi z celého roku a zahajujeme zároveň období klidu a pohody. Tak směledo toho. Na závěr sezóny jsme vyzpovídali Radka Vašáka (Sokol Trpísty), který mimo jiné hovořil i tom, jak je spokojen se svou první sezónou mezi muži.

Rozhovor

Tomáš Diviš: Chtěli jsme skončit do pátého místa a jsme na bedně. To je skvělé, můžeme být spokojení

 Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
Plzeňský Tachov 23.06.2017 14:39

Tak, a je po sezóně. Polsední kolo tohoto ročníku je definitivně uzavřeno závěrečným rozhovorem s jeho nejlepším hráčem, čímž jsme splnili vše nejnutnější k úspěšnému završení celé sezóny. Některé týmy ještě bojují sice v barážích, nebo se připravují na sestup či postup, ale naší soutěže se to týká v posdstatě jen minimálně. Proto tímto článkem končíme tu záživnější fázi z celého roku a zahajujeme zároveň období klidu a pohody. Tak směledo toho. Na závěr sezóny jsme vyzpovídali Tomáše Diviše (Dynamo Studánka), který mimo jiné hovořil i tom, jakým úspěchem pro něj výsledek jeho týmu je.

Rozhovor

Tak znáte to, pití je důležité, míče se taky samy nenafouknou, vtipně komentuje svou roli v týmu vítěz kola Jakub Vajai - 30.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2016-2017

 Plzeňský | 1.A třída
Plzeňský 23.06.2017 10:30

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 30. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Nějaká kořalka tam padla, směje se brankář Marek Horn

 Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída
Plzeňský Plzeň - Město 17.06.2017 22:44

Gólman Unionu B Marek Horn udržel čisté konto proti Vodním stavbám a pomohl svému celku k cennému vítězství, které rozhodlo o tom, že Union v letošní sezoně obsadí předposlední místo. Vychytaná nula je v letošním ročníku v Unionu vzácností, draze se proto za ní platí. 

Rozhovor

Máme výbornou kabinu, chlubí se baníkovský Tomáš Mráček!

 Plzeňský | Krajský přebor
Plzeňský 17.06.2017 18:17

Stříbru se daří nejen na fotbalovém poli, ale také u nás v anketách. K mikrofonu tentokrát zamřil Tomáš Mráček, který je ve Stříbře od svých pěti let.

Rozhovor

Dalibor Lončík: Na pauzu se těším, musím si od toho kulatého nesmyslu odpočinout

 Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
Plzeňský Tachov 16.06.2017 18:45

Poslední důležitý akt před tím, než se strhne závěrečný boj o celkové postavení v tabulce, je jako každý pátek rozhovor s hráčem kola. Tím se stal už poněkolikáté Dalibor Lončík (Dynamo Studánka), známý bek týmu Studánky, který oddře vždy mnoho černé práce a je důležitým článkem celého týmu. Mimo jiné jsme jej nechali zhodnotit také celou sezónu ve svém podání a mluvili jsme s ním i o tom, jak moc už se třeba těší na pauzu. Tak se nenechte napínat a mrkněte se na pár jeho slov. 

Rozhovor

Vše se plánuje podle fotbalu, říká mantovská ikona Lubomír Housar

 Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 16.06.2017 10:59

Hráčem 16. kola IV. třídy Plzeň - Jih jste zvolili mantovského obránce Lubomíra Housara, který se v jarní části vrátil zpátky na fotbalové trávníky, když předtím trénoval svůj tým. Následně zkusil i symbiózu mezi oběma funkcemi, ale nakonec se rozhodl zůstat pouze na hřišti. Na začátku července bude navíc k sedmdesátiletému výročí založení klubu v Mantově velká sláva, kdy přijede stará garda Bohemians 1905. 

Celkový počet článků: 613

Zpět na přehled