Snad týmu splatím důvěru, říká bedřichovský kapitán Diviš

Roman Diviš z Bedřichov zatížil konto Želetavy čyřmi brankami. Mluví o nadcházejícím zápase ve Žďáře i o tom, co týmu přinesla podzimní změna trenéra.

0
Romane, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Čeká tě nějaký příspěvek do kasy?
Děkuji. Myslím si, že určitě. Náš pokladník je na tohle důsledný.
Sledoval jsi hlasování? Kdo tě podpořil v tom, že jsi vyhrál?
O hlasování jsem věděl. Asi kluci z týmu hlasovali pro jednoho z nás dvou (pro mě a spoluhráče Vojtu Doška) a dál nevím.
O víkendu jste porazili Želetavu. Jak bys zápas popsal?
Zápas to byl úplně jiný, než jaký jsme odehráli na podzim v Želetavě. Tentokrát jsme na soupeře vletěli od první minuty a podařilo se nám rychle skórovat. Ve druhém poločase jsme ještě přidali pár branek a pohlídali jsme si vítězství.
Vstřelil jsi čtyři branky. Která byla nejpohlednější?
Řekl bych, že moje druhá branka. Mates Neuwirth se hezky zbavil dvou protihráčů na lajně a nacentroval míč přímo mně na hlavu a já jsem zakončil o tyč do branky.
V dalším kole jedete do Žďáru. Co od zápasu čekáš?
Čeká nás těžký zápas s dobrým soupeřem, na podzim jsme od nich utrpěli porážku 1:2, tak doufám, že se nám podaří vyhrát a podzimní porážku tak odčinit.
Po nepovedeném vstupu do sezóny došlo ke změně na postu kouče. Co se změnilo a jak na to tým zareagoval?
Tak hlavně si myslím, že nám to dodalo nový impuls, po pár zápasech už jsme se dostali do větší pohody a pak přišly i lepší výsledky, ve které jsme všichni doufali.
Před startem jarní části jsi se stal kapitánem. Co to pro tebe znamená?
Potěšilo mě to, ale určitě je s tím spojená velká odpovědnost. Snad týmu oplatím důvěru co nejlépe.
Jaký je tvůj oblíbený tým?
Chelsea.
Kdy nebo jak jsi začal s fotbalem, kdo tě k němu přivedl?
Začal jsem hrát v dětství na Vysočině. Pocházím z rodiny, kde je fotbal nedílnou součástí života, takže bylo jasné, že i já s fotbalem začnu.
Čím je pro tebe vlastně fotbal?
Fotbal miluji. Je to pro mě každodenní náplň.
Co říkáš na portál fotbalunas.cz?
Mám tento portál rád, je super, že můžeme sledovat výsledky a novinky i z nižších soutěží.