Jsem na náš tým hrdý, říká loucký Mitev

Dimitar Mitev mluví o parádních výsledcích Luk. Dozvíte se i to, komu vděčí za odehrané zápasy.

0
Dimo, gratuluji ke zvolení hráčem kola. Čeká tě nějaký příspěvek do kasy?
Určitě ano.
Sledoval jsi hlasování? Kdo ti poslal nejvíce hlasů?
Naší fanoušci a kamarádi!
O víkendu jste rozebrali Náměšť. Jak bys zápas popsal?
Podle mě jsme odehráli jeden z nejlepších zápasů za tuto sezónu, a to díky našemu trenérovi Petrovi Kuchtovi, který změnil rozestavení ze 4-4-2 na 3-5-2. Chtěli jsme hrát ofenzivní fotbal ,snažili jsme se víc času držet hru na středu hřiště. Hosté proti nám moc šancí neměli.
Vstřelil jsi dvě branky. Můžeš nám ji popsat?
První gól: Dostal jsem skvělou přihrávku od Matouše Koldy na hranici pokutového území, zastavil jsem míč, zlikvidoval středního obránce hostů a poslal míč do levého rohu. Druhý gól jsem vstřelil po krásné přihrávce od Jakuba Uherka mezi obranu a brankáře a skóroval jsem do prázdné brány na 2:0.
Co se stalo po přestávce, kdy jste během pár minut rozhodli zápas?
O poločase jsme si hlavně říkali, že hrajeme doma a hlavně jsme chtěli potěšit naše věrné fanoušky, kteří jsou s námi pořád a podporují nás. Jsem rád, že jsme uspěli a dali góly – 5 gólu v druhé poločase.
Sám jsi vstřelil solidních 11 branek. Máš nějaký osobní cíl?
Tady musím říct, že jsem skoro každý víkend v práci a chci poděkovat ze srdce svému mistrovi Ludviku Kobielovi že mě vždycky podporuje v tom, abych se mohl vždycky dostat o víkendu na fotbal. Cíl nemám, jen dávám všechno ze sebe a snažím se dávat ještě víc gólů.