Vysočina | 1.A třída sk. B

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Vysočina | 1.A třída sk. B, 2016-2017

21.04.2017 11:00

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Štěstěna stála na straně Želetavy, která bere tři body z Vladislavi


Utkání celků, které v tabulce dělilo od sebe nemálo míst, nabídlo velmi vyrovnanou podívanou bez mnoha šancí. Utkání rozhodla již v první půli chyba domácí obrany, ze které Želetava šťastně skórovala. Po změně stran se hrála již atraktivnější kopaná, kdy domácí tlačili soupeře a snažili se o vyrovnání, avšak i branková konstrukce stála o nedělním odpoledni při soupeři. Domácí, oslabeni o několik hráčů, si vyrovnání zřejmě zasloužili, ale štěstí si sebou z Želetavy tentokrát přivezli hosté a vyhráli 0:1.


Reportáž

V Hrotovicích se to červenalo


Utkání, kterému přihlíželo na 100 diváků byly k vidění tři branky hostujícího celku, celkem osm žlutých a jednu červenou kartu pro domácího Nováka.


Reportáž

Žďár B remizoval s celekem z Telče


Remízové utkání bylo k vidění ve Žďáru nad Sázavou, kde tamní rezerva přivítala Telč. Všech 50 diváků vidělo remízové utkání.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Vysočina | 1.A třída sk. B, 2016-2017

11.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Předvedli se další bezchybní tipéři. Ukažte svůj odhad i vy!

10.04.2017 17:11

TIP LIGA je sice aktuálně z důvodu údržby nedostupná, ale body nadále poctivě sčítáme a už brzy budete moci sledovat, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři! Po každém odehraném hracím víkendu uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Vladislav porazila Vrchovinu B a je již čtvrtá


Souboj 16. kola kdy Vladislav hostila rezervu SFK Vrchovina. 85 diváků vidělo výhru domácího celku o čtyři branky.


Reportáž

Souboj o druhé místo vyzněl pro domácí Budišov


Souboj, ve kterém se po sobotním zaváháním rezervy Třebíče hrálo o druhé místo. Domácí nesrazila ani červená karta pro domácího hráče.


Reportáž

Kouty znovu nevyhrály přesto drží velký náskok


Ve druhém jarním utkání hostil vedoucí celek Kouty poslední Hrotovice. Hostující celek před 115 diváky v poslední desetiminutovce dokázal vyrovnat.


Reportáž

Předposlední Želetava přehrála Telč


K souboji na půdu do 16. kola předposlední Želetavy zamířil devátý celek Telč. Utkání, kterému přihlíželo 130 diváků viděli tři branky a výhru a posun domácích tabulkou.


Reportáž

Šebkovice udolaly Třešť nejtěsnějším rozdílem


K utkání do Šebkovic zamířila o záchranu hrající Třešť. Utkání přihlíželo pouhých 60 diváků, kteří viděli pouze jedinou branku domácích.


Reportáž

Nové Syrovice si vyšláply na juniorku Třebíče


Utkání dvou celků z horní poloviny utkání, ve kterém zajížděla druhá rezerva Třebíče na horkou půdu do Nových Syrovic. 100 diváků vidělo výhru domácího celku.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Vysočina | 1.A třída sk. B, 2016-2017

06.04.2017 16:46

Pro 16. kolo I.A třídy - skupiny B jsme vybrali na TIP Experta Libora Polnického z celku Vrchovina B.

Reportáž

Třebíč B vyhrála a posunula se na druhé místo v tabulce.


Utkání, ve kterém cestoval první celek na půdu juniorky Třebíče. Kde byly k vidění tři branky v síti hostujícího vedoucího celku tabulky.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 15.kolo Vysočina | 1.A třída sk. B, 2016-2017

31.03.2017 19:20

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

O minulém víkendu se ukázali další stoprocentní tipéři! Zařadíte se mezi ně i vy?

31.03.2017 10:09

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Článek

Budišov - Nárameč se chce pohybovat v horních patrech tabulky!

17.03.2017 18:05

Přinášíme Vám hodnocení, aktuálně druhého celku I.A třídy - skupiny B, Budišova - Náramče.

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Celkový počet článků: 417
Zpět na Vysočina kraj