Lukáš Pokorný chce zůstat v áčku a slavit postup

Sedmadvacetiletý brankář Lukáš Pokorný v kariéře prošel několika kluby a v letošní sezóně se usadil v brance dosavadního lídra tabulky. Svým výborným výkonem pomohl svému týmu udržet první místo a zvítězit na horké půdě Štěpánova.

0
Gratuluji Vám k vítězství v anketě Hráč kola. Kdy a kde jste začal s fotbalem?
Děkuji, z vítězství v anketě jsem byl příjemně překvapen. Fotbal jsem začal hrát v devíti letech v mladších žácích v Mohelně.
Kterými kluby jste dále prošel ve své kariéře?
Mladší žáky jsem strávil v Mohlenu, starší žáky za Vícenice. V dorostu a v mužích jsem působil v Hartvíkovicích a poté za Náměšť B. Ale teď jsem začal pravidelně po domluvě trenérů obou týmů nastupovat za A-tým.
Dosáhl jste ve fotbale nějakých zajímavých úspěchů?
Těch bylo vážně málo :D V Hartvíkovicích v mužích jsem dělal dvojku v divizi. S dorostem jsme hráli krajský přebor. A v posledních dnech nastupuji za A-tým Náměště - což mě těší a baví.
Jak hodnotíte váš víkendový zápas a váš výkon v tomto utkání?
Z počátku jsem zápas neviděl v dobrých barvách po rychlém gólu soupeře, pak nás podržel do poločasu gólem Petr Kučera. V druhém poločase jsem neměl příliš práce, až ke konci se mi podařilo vychytat pár šancí soupeře a pomoct A-týmu k cennému vítězství 1:2, což mě velice potěšilo.
S kým hrajete tento víkend a co očekáváte od zápasu?
S Rapoticemi a samozřejmě, že nic jiného než zase vítězství :)