Jaroslav Kůst zve diváky na zápas s lídrem: "Zadarmo Plané nic nedáme!", vzkazuje

Také třetí sestava kola nám vygenerovala vítěze z různého týmu, což může znamenat jediné, a sice ve většině ostatních soutěží nevídanou vyrovnanost hlasujících, repsektive vyarovnanost hlasovacích zázemí mnoha týmů. Tetokrát jsme se tak dočkali vítěze z týmu Tatranu Přimdy, útočníka Jaroslava Kůsta (Tatran Přimda), který se do týmu Přimdy vrátil z hostování z Jiskry Třemešné a po třech kolech má na svém konetě už pět gólů, tři z nich vsítil v posledním utkání proti Záchlumí. "V Třemešné jsme byl spokojený, ale, když přišla nabídka z Přimdy, neváhal jsem.", objasňuje Kůst svůj návrat.

0
Jaroslave, dlouhou dobu jste byl na hostování v Třemešné, jak jste tam byl spokojený?
V Třemešné jsem byl spokojený. Měli jsme tam super partu, dvakrát se nám podařilo postoupit, a to byla paráda.
Přesto, byla po sestupu Jiskry v kabině nějaká zvláštní atmosféra?
Ani ne už na začátku soutěže jsme do toho šli s tím, že to zkusíme, věděli jsme, že nebudeme někde na vrcholu tabulky. Chtěli jsme se pohybovat někde ve středu, to nám moc nevyšlo a na začátku jara bylo už po několika kolech jasné, že se vrátíme zpět.
Myslíte, že má Jiskra šanci se do OP Tachov už letos vrátit?
Šanci rozhodně má, ale myslím si, že se kluci nikam tlačit nebudou.
Můžete mezi sebou obě soutěže porovnat?
Těžko se mi to porovnává. Obě soutěže jsou docela vyrovnané.
Teď ale k Vám, co Vás přivedlo zpět do Přimdy?
Na Přimdě bydlím a fotbal tady hraji od mala, a když přišla možnost se vrátit z hostování, tak jsem neváhal.
Prožíval jste s týmem Přimdy i zimní přípravu?
Přes zimní přípravu se tady dohromady dával tým. Měli jsme tréninky a i docela dost přípravných zápasu na to, abychom se sehráli a dali dohromady.
Jak jste s týmem zatím spokojen?
Odehráli jsme spolu dost zápasů a věřím, že to bude stále lepší a umístíme se někde ve středu tabulky.
A jak se cítíte Vy osobně, zatím se Vám celkem daří, že?
Tak zatím mi to tam padá (smích), ale hlavní je, že se daří týmu celkově.
Myslíte, že by se Přimda měla ještě obávat dalšího sestupu?
Já doufám, že už ne.
Teď ale k pozitivnějším otázkám. V Záchlumí jste konečně poprvé zvítězili, jak byste zápas zhodnotil?
Zápas v Záchlumí se nám povedl. Už v první půli jsme měli několik šancí a jednu jsme v závěru poločasu také proměnili. Ve druhé půli jsme na začátku měli docela štěstí, že jsme neinkasovali a navíc se nám hned z protiútoku podařilo dát gól na 2:0, což nás uklidnilo a pak už jsme hráli v pohodě a kontrolovali hru i výsledek. Ten se nám pak povedl navýšit a nakonec jsme odvezli první tři body.
Teď Vás ale čeká lídr z Plané, co od zápasu čekat?
Bude to rozhodně těžký zápas, ale věřím že je alespoň trochu potrápíme, a když už by si měli odvézt tři body, tak rozhodně nebudou zadarmo.
Věříte, že navážete na svou formu dalšími zásahy?
Proti Plané to bude rozhodně těžké, ale musím věřit, že tam třeba něco spadne. Kdybych nevěřil, nemusím na hřiště ani chodit.
Teď odbočme! Věděl jste, že jste se dostal do sestavy kola a sledoval jste její průběžné výsledky?