Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Plzeňský - Tachov


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Reportáž

Lázně oplatily Kšicím sobotní porážku v souboji rezerv


Stejně jako vždy se ve stejný víkend na hřištích potkaly jak A-týmy Kšic a Lázní, tak jejich rezervy. V sobotním duelu mezi A-týmy uspěly tentokrát Kšice a v neděli byla na řadě odveta rezerv. V té už se ale radovaly hosté, kteří celý zápas jasně ovládli už v první půli, kterou vyhráli 3:0. Pak už šlo jen o to, aby své vedení v poklidu kontrolovali a udržovali, což nebylo nejmenším problémem. Lázně nakonec hladce zvítězily 5:2 a slaví první letošní body. Kšice si budou muset na svůj prvn úspěch ještě počkat a minimálně do příštího víkendu setrvají na posledním místě.


Reportáž

Překvapení prvních zápasů, Kladruby si neporadily s Lesnou


Už v tipech experta jsme sice avizovali, že by to druhé Kladruby nemuseli mít s kvalitním týmem Lesné zrovna nejjednodušší. Přesto zůstávali být favoritem, od kterého se výhra očekávala, ale na hřišti to vypadalo jinak. Zápas zvládla daleko lépe Lesná, která tak po výhře 3:1 mohla slavit první jarní body. Těžko říci, zda je to nějaký pozitivní signál, který by fanouškům Lesné sliboval nějaké výrazné zlepšení. Všichni vědí, že Lesná své kvality má a umí zahrát skvělý zápas, je otázkou, zda jí forma tentokrát vydrží déle. Diváky Kladrub by zase jistě zajímalo, zda se jejich celek rychle zvedne a vrátí se do formy, ve které bude bojovat o postup. Na tyto odpovědi si ale budeme muset ještě počkat.


Reportáž

Trpísty přehrály Planou a získaly tři body


Výsledek sice není úplně přesvědčivý, ale ve skutečnosti si Trpísty v těžkém utkání vedly skvěle a měly po celou dobu navrch, jen je dlouho zrazovala koncovka. Přesto se nedá říci, že by byla Planá bez šance, a tak patří velké díky za první body i brankáři Marcelovi, který udržel čisté konto a pomohl tak Sokolu k těsné výhře 1:0. Sokol lačnil po prvních bodech ale určitě daleko více, a také si je i více zasloužil. A díky nim se nyní také v tabulce dotáhl až na Planou, na níž ztráci už jen bod a společně nyní mohou přemýšlet, jak se dostat ještě výše. 


Reportáž

Halže načala jaro dokonalým obratem proti Bezdružicím


V neděli se všechny pozornost upírala k velmi atraktivnímu souboji dvou kvalitních celků z poloviny tabulky, který měl završit první jarní hrací víkend. A bylo to na závěr drama, jak se patří. Do poslední chvíle nebylo rozhodnuto a vítěze nakonec od poraženého dělila pouze jedna jediná branka. Nakoenc šťastnější domácí Halže totiž zvítězila v poměru 3:2, i když na začátku prohrávala o dvě branky a měla před sebou velmi těžkou práci.. Diváci viděli pět gólů, dvě červené karty a množství fotbalové krásy. Šťastnější ale mohl být jen jeden, a to byla právě Čechie, která se jako obvykle opřela o dva zásahy kanonýra Mrenky. Čechie se tak bodově na Jiskru dotáhla a společně vyhlíží další možný vzestup tabulkou.


Reportáž

Domácí měli herní převahu, ale body míří do Holostřev!


I takové zápasy bývají... Damnovské béčko kolikrát přišpendlilo v zápase soupeře na obranné půlce, ale produktivní Holostřevy bránily velice pečlivě a obětavě. Více v reportáži.


Reportáž

Zetoru v Sulislavi vyšla drhá půle, která rozhodla


V tipech experta jsme avizovali, že by mohla Sulislav černého koně podzimu hodně potrápit a možná i překvapit. A první půle tomuto tvrzení dala jasně za prvadu. Hrálo se vyrovaně a z toho pramenilo také vyrovnané skóre. Druhá půle však vyšla Zetru daleko lépe. Tisová se výrazně zlepšila a zaslouženě rozhodla o své výhře. Žádné překvapení se tak na sulislavkém hřišti neudálo. Tisová získala zasloužené tři body za výhru 5:1 a minimálně do druhého dne se posunula na třetí příčku. V neděli jí mohou sesadit už poue Kladruby. 


Reportáž

Lídr si poradil na úvod s Jiskrou a má první body


Na Spartě byla dlouhá přestávka určitě znát a Jiskra díky tomu mohla svou naději živit daleko déle, i když je pravdou, že už od páté minuty prohrávala. Pak se ale gólostroj lídra sutěže na dlouhou dobu zaseknul a hrálo za až nečekaně vyrovnaného stavu. Nakonec ale Újezd trochu pomalejšího rozjezdu litovat nemusel. Ve druhé pli přidal ještě jednu branku a nakoenc zvítězil v poměru 2:0. Sparta měla možná štěstí, že na rozehrání chytila slabšího soupeře. Je ale jasné, že příště už to bude mít proti Tisové daleko těžší. Tři body jsou ale z jejího pohledu doma a čelo tabulky je stále Sparty, která je v bezpečí daleko od ostatních.


Reportáž

Halže si poradil v těžkém utkání se Zadním Chodovem


Halže hned na úvod jara schytala velmi těžkého souepře, jednoho z černých koní podzimu. A jednoduché to opravdu neměla. Diváci sledovali velmi pohledný a kvalitní fotbal, který byl ale zároveň nesmírně vyrovnaný a z obou stran opatrný. Možná rozhodovalo štěstí. Toho měla více Halže, které se pdařilo využít jedné ojedinělé šance a od té doby byla ve vedení, které udržela proti velmi silnému Baníku nakonec po dvou vyloučení i v devíti lidech. A v závěru ještě svou výhru stvrdila dalšími zásahy z protiútoků. Nakoenc tedy vyhrála 4:0, ale ve skutečnosti to bylo na hřišti daleko vyrovnanější. Tři body ale nakonec bere Halže a Zadní Chodov si na první zisk musí počakt.


Reportáž

Kšice na úvod zaskočily Lázně a mají první body


Když se potakjí tito dva soupeři, zanemná to vždy velmi atraktivní podívanou. A když je to navíc v prvním jarním utkání, je to zajímavější o to více. Na základně předchozích výsldků se nedá odvodit, jak na tom týmy jsou, kterému se v dané části bude dařit lépe. Tentorkát se v lepším světle ukázaly Kšice. Od začátku měly navrch a zápas rozhodly prakticky už v první půli. Lázně sice ve druhém dějství ještě kousaly, ale Kšickým pomohl vlastní záash hostí, který v podstatě rozhodl. Tři body tak nakoenc i s dávkou štěstí získali v těžkém utkání Kšice. Rozdíl v tabulce mezi oběma je nyní jen dvoubodový.


Reportáž

Kostelec splnil v Sedlišti roli favorita a dotáhl se na chybující Stráž


Kostelec to v Sedlišti neměl vůbec lehké. Hrálo se na náročném podmáčeném terénu a síly docházely rychleji, než obvykle. Sedliště navíc hrálo velmi dravě a hladově a Kostlec nemohl ani na chvíli polevit. A také nepolevil, za což nakoenc sklidil ovoce. Podařilo se mu totiž výsledkem 3:1 nakoenc spolnit roli favorita a odvezl si domů první tři jarní body, které ho v tabulce vyšvihnou na úroveň Stráže, která v prvním jarním utkání zaváhala. Oba týmy, tedy Sedliště i Kostelec, se však ukázaly ve velmi dobré světle a diváci se mohou těšit na to, že ještě oba tabulkou trochu zamíchají.


Reportáž

Studánka otevřela své jarou domácí výhrou


Dynamo přivítalo na svém hřiště neoblíbeného soupeře z Lomu a dobře vědělo, že to nebude mít úplně jednoduché. Lom navíc přes zimu posílil a bylo to znát. Ani to mu ale nakonec nepomohlo. Studánka hrála velmi zodpovědě a v obraně působila téměř bezchybně. První půli ovládla 2:0 a bylo rozhodnuto. Ve druhé půli se už sice více zaměřila na defenzivu, ale měla vše pod kontrolou a zaslouženě si došla pro výhru 3:1. Dynamo má tak první jarní body a hned v prvním utkání ukázalo, že hodlá pomýšlet na postup, a že se s ním musí počítat.


Reportáž

Překvapení na úvod, Tatran si se Stráží poradil znovu


Jak jsme si již dovolili připomenout v tipech experta. Tatranu se podařilo zaskočit lídra soutěže už při vzájemném utkání na podzim, kdy Přimda doma zvítězila nečekaně 6:1. Přesto ale asi nidko, včetně hráčů Tatranu, zopakování tohoto úspěchu neočekával. To ale byla chyba. Stráž úvod jara zaspala stejně, jako úvod podzimu a na svém hřišti v prvním domácím utkání nevstřelila i díky skvělému brankáři Přimdy ani jednu branku. Tatran tak nakonec zaslouženě zvítězil v poměru 4:0 a domů pod hrad si veze cenné tři body. Tak uvidíme, jak dlouho Tatranu forma vydrží tentokrát.


Reportáž

Černošín se v Záchlumí prostřílel prvním kolem


Jestli to během prvního jarního hracího dne bylo někde nade vše jasné, bylo to na hřišti v Záchlumí, kde se domácí Motor mohl pouze bránit obrovskému náporu daleko lépe připravenějšího a kvalitnějšího Černošína. Ten se v utkání postaral o všech dvanáct gólů. Jedinou kaňkou na exhibičním utkání ale byl fakt, že jeden z nich padl do vlastní sítě, takže celkový výsledek hovoří v poměru 1:11. Nicméně toto asi Černošínské tolik mrzet nebude. První body vezou hosté domů a před složitějšími zápasy se minimálně skvěle rozehráli.


Článek

Jak si vedete v tiplize? A kdo je na naší tabuli slávy bezchybných tipérů?

25.03.2017 08:00

Tipujte na zápasy soutěží, sbírejte body a sledujte, jak si svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Dále pak budeme po každém odehraném hracím víkendu uveřejňovat přehled bezchybných tipérů! Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká!

Článek

Turnaj v Sušici vyhrál Hrádek, v přípravě si zastřílely Trpísty i Zbůch

20.03.2017 14:15

Co se odehrálo u týmů, kterým ještě jarní  sezóna nezačala?

Článek

Staňte se redaktorem fotbalunas.cz!

15.03.2017 16:06

Máš přehled o konkrétní soutěži, o které na fotbalunas.cz zatím neinformujeme a nepřinášíme z ní podrobné články, reportáže či rozhovory? A ovládáš český jazyk, baví tě tvůrčí práce a nebojíš se jednat s lidmi? Tak hledáme právě Tebe!

Článek

Kostelec odehrál první přípravný zápas ve Stříbře na umělé trávě se zástupcem 1.B třídy

12.03.2017 10:46
Kostelec si ve svém prvním přátelském zápase poradil s Borem, který válčí v soutěži o patro výš. Zápas byl dlouho vyrovnaný a rozhodovala až poslední dvacetiminutovka, ve které si Kostelec vyšlápnul na borský tým a zaslouženě rozhodl ve svůj prospěch.
Článek

Tipliga na fotbalunas.cz - sledujte v žebříčku, jak si vedete v porovnání s ostatními!

09.03.2017 21:35

Na fotbalunas.cz/tip-liga najdete nově pořadí tipérů, kteří na podzim jako registrovaní čtenáři poslali své odhady na některé ze zápasů. Žebříček si můžete třídit podle soutěže, okresu či kraje, seřadit výsledky můžete například podle úspěšnosti tipů či celkového počtu bodů. Tak co, jak si vedete? A pokud jste ještě netipovali, zapojte se na jaře a ukažte všem, jak se vyznáte!

Článek

Fotbalové jaro klepe na dveře! Co musíte vědět, než to vypukne?

08.03.2017 18:03

Základním předpokladem pro využívání všech funkcí na našem webu je zaregistrovat se na fotbalunas.cz. Zvládnete to bleskově a okamžitě můžete naplno vstoupit do světa portálu!

 

Článek

Výsledky z víkendových přípravných zápasů

06.03.2017 10:36

Zatímco pro některé týmy bylo o víkendu přípravné utkání generálkou před ostrým startem soutěže, jiné sehrály před jarem vůbec první přátelák. Nenajdete ve výčtu výsledek vašeho klubu? Tak nám o něm dejte jednoduše vědět - více zde.

Celkový počet článků: 940
Zpět na Plzeňský kraj