Ukažte všem, že se vyznáte! Tipujte na fotbalunas.cz výsledky zápasů
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Plzeňský - Tachov


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Kostelec málem přišle o skvěle rozehraný zápas s Jiksrou, nakonec ale body má


Bezdružice dorazily do Kostelce jen v osmi lidech, čímž domácím zápas dost usnadnily. Po první půli Kostelec vedl 3:0 a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže hostům posily postupně dorazily a ve druhé půli se Jiskra dvěma zásahy dokázala vrátit zpět do hry a zápas zramatizovala. Nakoenc ale jen to. To by zkrátka nebyl Kostelec, kdyby vše proběhlo bez komplikací a snadno. Nakonec domácí vyhráli jen těstně rozdílem 3:2. Nyní je tedy je Kostelec na třetí příčce se ztrátou jednoho bodu na Přimdu a dvou na lídra ze Stráže.


Reportáž

Lesné stačila v Suislavi jedna branka, podržel jí brankář Malý


Souboj dvou vyrovnaný celků. Oba mají kvalitu, oba umí podat skvělý výkon a porazit favority, ale oba se v této sezóně spíše trápí. Tak přesně takto by se dali shrnout tito nešní souepři a přesně toto naše shrnutí také odpovídá průběhu zápau a jeho výsledeku. Celkem vyrovnaná hra, vyrovnaný výsledek, napínavý zápas až do kocne. Výhru za tři body nakoenc slavila Lesná, které stačila k spokojenosti jen jedna jediná branka pro konečný výsledek 1:0. Na obou stranách se blýskli skvělí brankáři. 


Reportáž

Lázně vezou povinné body z Boru


Lázně v minulém týdnu uspěly senzačně proti Dlouhému Újezdu, a tak by pro ně bylo určitě velkou ztrátou, kdyby nechaly body z tohoto zápasu v Boru. Proto hosté přistoupili k zápasu zodpovědně, kontrolovaly hru a pomalu se soupeři vzdalovali a přibližovali se ke kýženým bodům. Nakoenc vše zvládli podle představ a zvítězili v poměru 7:0. Tři body tak lázeňský celek posunou na šestou příčku, odkud to ještě není tak daleko k bronzu, o nějž se v závěru ročníku ještě strhne pořádný boj. Je možné, že do něj zasáhnou i Lázně. Bor je sice až jedenáctý, ale stále daleko od sestupového pásma.


Reportáž

Opatrný zápas nakonec lépe zvládla Přimda


Přimda a Halže. Oba celky jsou kvalitní a umí předvést hodně dobrý výkon, ale momenátlně je na tom jednoznačně lépe Přimda, která atakuje postupové příčky, kdežto Halže se naopak trápí až  na desáté příčce. Jendoznačným favoritem proto byl určitě domácí tým, ale ani on nechtěl nic uspěchat, a tak se s dobře připraveným soupeřem vlemi dlouho trápil. Přesto nakoenc dokázal ve druhé půli odskočit a nakoenc těžký zápas vyhrál v poměru 3:1. Vrátil se tak zpět na druhou příčku a dál s jednobodovou ztrátou dotírá na strážského lídra.


Reportáž

Zápas jako na houpačce! Chodov zaskočil Planou a obral ji o body


Velmi zajímavou přestřelku mohli sledovat v neděli od dvou hodin odpoledne diváci v Plané, kam dorazil jako soupeř Baník Zadní Chodov. Ten započal zápas rychlou první brankou, která jej dostala nečekaně do vedení. Planá ale ještě v první půli dokázala zápas otočit a zdálo se, že začíná přebírat otěže, ale ve druhé půli se více dařilo zase Chodovu, který tak za odměnu nakoen mohl oslavit výhru 6:3. Pro Planou je tento zápas velkou ztrátou. Při případné výhře by se přiblížila skupince, která bojuje o třetí místo, které pro ní bylo ještě dost blízko. Po této ztrátě se jí ale bronz zase hodně vzdálí.


Reportáž

Tisová si poradila doma i s Halží a dál dotírá na pozici lídra


Pokud pomýšlí Tisová na titul pro mistra ročníku, nesmí už dělat chyby a nesmí ztrácet ani proti těm nejsilnějším soupeřům. I proto před sebou měla tentokrát velmi nročný víkend. Na domácí hřiště Zetoru v Sedlišti zavítal jako soupeř jeden z tabulkových sousedů Tisové, tudíž jeden z nejsilnějších možných soupeřů. A Tisová zkrátka musela bodovat naplno. K zápasu ale přistoupila velmi zodpovědně a postupně soupeři odskakovala. Už po první půli měla celkem bezpečný dvoubrankový náskok, který už ohlídala. Nakonec vyhrála v poměru 6:0 a dál se dýchá lídrovi na záda. Ještě se ale vraťme také trochu k Halži. Ani ta si nesmí dovlit ztrácet. Po této porážce má stejný počet bodů, jako Kladruby, s nimiž si to v posledních kolech pravděpodobně rozdá o třetí místo.


Reportáž

Lídr nedal poslednímu šanci, udržel čisté konto a nechal si všechny body


Souboj prvního s posledním měl pochopitelně jednoznačného favorita, tím spíše, že se hrálo na půdě Sparty a Kšice navíc dorazily jen v deseti lidech. Domácí sice dle slov svého kouče nepodali úplně optimální výkon a nehráli tak, jak by si představovali, ale i tak dosáhli na snadné vítězství v poměru 6:0. Kšice se nezmohly vůbec na nic. Sparta si tak ponechala doma všechny tři body a minimálně pro tento víkend uhájila první příčku. Kšice jsou stále poslední v sestupovém pásmu, ale na Jiskru Třemešné ztrácí jedn dva body a mají zápas k dobru.


Reportáž

Kladruby vyplenili Jiskru, ta se zmohla jen na čestný zásah


Pohodovou sobotu si na hřišti v Třemešné užily hráči Kladrub, kteří zde jednoznačně přehrály slabé domácí mužstvo a bez jediného problému jej dokázaly hladce porazit v poměru 7:1. Rozhodnuto bylo už po první půli. Kladruby se tak posunuly na třetí příčku a v neděli budou fandit Tisové, aby si poradila s jejich největším konkurentem v boji o bronz, s Halží. Jinak mohou Kladruby klidně ještě klesnout o pozici níže. Jiskra se může oddychnout, že v sobotu prohrál také její největší soupeř, a tak se dál drží s dvoubodovým náskokem před sestupovým pásmem.


Reportáž

Kšice si v nervózním utkání poradily s Černošínem


V Černošíně se jednalo o takové malé derby. Týmy to od sebe namají daleko a umí se proti sobě vyhecovat. Navíc měly oba celky doposud stený počet bodů, takže šlo o zápas o pozici. I proto byl zápas také dost nervózní, tvrdý a vyhrocený. Také byl ale podle předpokladů dost napínavý a těsný. Rozhodovalo se až v poslední minutě. Nakonec vyhrály Kšice, a to jen mírným rozdílem, tedy 3:2. To ale stačilo k tomu, aby odvezly všechny tři body. Černošín tak dál pokračuje v jarním trápení. Nedaří se mu a zatím pomalu padá tabulkou. Teď si třeba vyměnil pozici právě s Kšicemi a během víkendu může ještě klesnout.


Reportáž

FOTO: Stříbro neudrželo vedení a ve Stráži padlo


Stráž tentokrát čekal těžký soupeř. Baník Stříbro se sice trápí, ale když se sejde v dobré sestavě, umí porazit téměř kohokoli. Jenže to se tentokrát nestalo. Baník slátal sestavu a dorazil jen s dvanácti hráči. Přesto se nevzdával a dokonce i vedl. Jenže pak domácí nastartovali svou oporu, Milosalava Jedličku, který zápas hattrickem hladce otočil. Stráž tak nakoenc vyhrála pohodlně v poměru 4:1 a slavila zasloužené vítězství. Stříbro tak zůstané páté a bude čekat na to, jak moc mu ostatní soupeři poodskočí. Stráž obhájila pozici lídra.


Reportáž

Kouč Lomu naskočil na plac a obstaral porážku Lázní, klobouk dolů


Lom byl v tomto utkání jasným outsiderem, ale na hřišti to vypadalo zcela jinak, i když je pravdou, že jsme jeho herní převahu již avizovali předběžně v tipech experta. Nevěřili jsme však, že ji dokáže vyjádřit také gólově. Jenže to jsme se spletli. Do útočné řady domácích se tentokrtá musel postavit výjimečně sám trenér Zdvihal, aby svým hráčům nejspíš názorně ukázal, jak mají ve finální fázi fungovat. Dva góly, připravil, dva dal a jeho Lom hladce vyhrál v poměru 5:0. Že by tak Lom poté, co ztratil formu Martin Stec, našel nového kanonýra? To by jej určitě udělalo výrazně silnějším a konkurenceschopnějším. Tak uvidíme, jak si povede dál, proti Lázním to vyšlo.


Reportáž

Studánka nadělila Sedlišti kanára, hladký průběh


Sedliště se sice zpočátku snažilo udržet se Studánkou krok a nehrálo úplně špatně. Když ale po dvacáté minutě muselo krátce po sobě lovit míč dvakrát ze své sítě, začalo ztrácet a Studánka přebrala všechny otěže. Favorizované Dynamo nakonec tak hladce zvítězilo, neinkasovalo ani jednou a zápas skočil rozdílem 7:0. Tento výsledek posunul Dynamo na druhé místo, ale hned dva další týmy jí mohou během neděle z medailových pozic zase sesadit. Sedliště zůstává předposlední, ale smutnit nesmí, důležitý souboj jej čeká až příští týden. Narazí na Záchlumí a v přímém střetu si to s ním pravděpodobně rozdá o to, kdo sestoupí a kdo nikoli.


Článek

Tipujte od úterý až do konání zápasů v jakékoliv soutěži! Máme nové přírůstky na tabuli slávy...

16.05.2017 14:22

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů!

 

Reportáž

Sulislav zaválela v Trpístech, soupeře vyškolila v koncovce


Další a poslední překvapení tohoto víkendu sledovali diváci v Trpístech. Domácí celek se tam na svém hřišti utkal s jasným out-siderem, Sokolem Sulislav. Opticky měl sice jasně navrch a celou dobu tlačil, nicméně, v koncovce to dost vázlo, takže rozhodla fantastická produktivita hostujícího celku, který se své šance pohotově chopil a již jí nepustil. Nakonec tedy Sulislav mohla slvait senzační výhru v těsém poměru 3:2. Pro Trpísty je tato porážka velkou zbytečnou ztrátou v boji o třetí místo.


Reportáž

Další překvapení připravily Lázně, Sparta padla


V neděli se dělo i nemožné. Skoro všude vyhrávali out-sideři a nejinak tomu bylo také v Konstantinových Lázních, které si odkázaly vyšlápnout na lídra soutěže a získali drahocenné tři body. Přitom po půli prohrávali o dvě branky. Pak ale zahájili cestu za úspěšným senzačním obratem.Domácí celek uspěl jen v těsném poměru 3:2 ale dokonale tím zamotal souboj o titul. Sparta totiž kůvli ztrátě tří bodů vede soutěž už jen o jeden bod, a tak to bude mezi ní a Zetorem ještě hodně napínavé a zajímavé. Lázně dál poblíž středu tabulky, ale k top pětce nemají daleko.


Reportáž

Tisová se proti Kšicím nečekaně natrápila


Neděla byla jednoslovně překvapením. Všechny tři ze čtyř zápasů ovládl papírový out-sider. Jen v Kšicích se nakonec body přičetly podle očekávání na konto Tisové. Ani tady ale nebylo od překvapení daleko. Zetor se s polsedním celkem tabulyk nečekaně natrápil a nakonec zvítězil jen v poměru 2:1. Na to se ale historie ptát nebude. Důležité jsou povinné bod, které Zetor získal. Díky nim se dotáhl na lídra soutěže a ztrácí na něj už jen jediný bod. Zdá se, že boj o titul bude ještě hodně napínavý.


Reportáž

Neděli započalo drama v Lesné, Planá odjela jen s bodem


Jako první se k utkání uchýlili v neděli hráči Lesné a Plané, kteří začínali už ve dvě hodiny odpoledne namísto obvyklé třetí. Jasným favoritem tohoto zápasu byla určitě Planá, která ale inkasovala jako první a zápas už pod tlakem otočit nedokázala. Zmohla se jen na vyrovnání, kterým poslala zápas do penalt, v nichž ale uspěli beztak domácí. Lesná tak překvapivě obrala Planou o dva body a slvaí velmi cennou výhru. Nyní už je Lesná Plané v tabulce na dostřel a příští víkedn by se jí mohla bodově vyrovnat.


Reportáž

Halže podcenila Motor a přišla o bod, to je ale ještě milosrdné


Halže roli favorita zpočátku naplňovala výborně, jenže za stavu 2:0 pod dojmem snadné výhry polevila, pustila Záchlumské do hry a až do konce už se jen bránila. Motor dokázal zápas vyrovnat a Halže měla velké štěstí, že nakoenc jen to. Za stavu 2:2 se tedy přistupovalo k penaltám, v nichž nakonec uspěl domácí tým, který si tak po zpackané druhé pli mohl dost dodychnout. Záchlumí se tak bodově dotáhlo na předposlední Sedliště a momentálně je poslední jen kvůli horšímu skóre.


Reportáž

Tápající Stříbro porazilo hladce Kostelec, pomohl Pavlasův hattrick


Papírovým favoritem tohoto atraktivního střetu byl určitě hostující Kostelec. Stříbro si prochází těžším obdobím a má problémy, dostat se zpět do formy. Jenže proti Kostelci prožil Baník parádní comeback mezi elitu. Lídra porážkou 3:1 sesadil z dočasného trůnu a sám se vrátil stoprocentně do boje o postup. Rozhodnuto bylo nečekaně už po první půli. Nyní je prvních pět celků naskládáno v tříbodovém rozdílu s tím, že Stráž, Stříbro a Studánka mají ještě zápas k dobru. Kostelec a Přimda ale nejsou vůbec daleko. Závěr sezóny bude ještě určitě parádně napínavý a zajímavý. Nesmíte si jej určitě nechat ujít.


Celkový počet článků: 1042
Zpět na Plzeňský kraj