Kdo se ráno nestyděl, ten se večer nebavil, říká hráč 2. kola Marek Ramšák

Hráčem 2.kola se stal Marek Ramšák. Útočník Pátku vstřelil hattrick a jednu branku připravil pro spoluhráče Martina Puka v utkání proti Plaňanům. Díky hattricku se dotáhl na první místo v tabulce střelců. Vy si teď můžete přečíst rozhovor s Markem.

0
Marku, v posledním kole jste vyhráli vysoko 6:1. Jaký zápas byl z tvého pohledu?
První poločas byl vyrovnaný. Nám se naštěstí povedlo dát gól na 1:0. Ale všechno se rozhodlo někdy kolem 55-60 minuty, kdy jsme po chybách soupeře dali na 3:0 a bylo po zápase.
Nastřílel jsi hattrick a ještě jsi i branku připravil. Můžeš nám gólové situace popsat?
První gól byl po přihrávce od Stibora do prázdné brány. Druhý jsem dal po chybě gólmana Arnolda a třetí po dlouhém balónu za obranu a kličce brankáři.
Celkově jsi za jedenáct utkání zvládnul vstřelit sedmnáct branek. Spokojenost?
Určitě jich mohlo být více, šance na to byly. Ale spokojen jsem hlavně se souhrou s parťákem v útoku Martinem Pukem.
Přezimujete na třetím místě. Čekal jsi, že bodový zisk bude vyšší?
Stoprocentně, já mám velké nároky. Třetí místo je krásné, ale bodů mohlo být více. Sčítat budeme až na konci sezóny.
Jak se povedlo rozloučení se sezonou?
Tak tahle disciplína nám jde nejlépe. Kdo se ráno nestyděl, ten se večer nebavil.
Řešíš nějaké přestupové nabídky?
Něco už jsem měl v létě, ale chci zůstat v Pátku. Je tu skvělá parta a vedení. Fotbal mě tady baví.
Jak se těšíš na zimní přestávku? Bude ti fotbal chybět?
Docela se i těším. Asi od září bojuju s bolestí třísla a díky mému výbornému fyzioterapeutovi Jiřímu Krausovi jsem to zvládl dohrát. Za to mu chci moc poděkovat. A fotbal mi bude samozřejmě chybět.