DANIEL Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rajhradice - Kuřim 1:5 (0:2) 21.04. 16:30 -
Valtice - Vnorovy 1:4 (0:1) 24.03. 15:00 -
Pohořelice - Svratka 2:1 (2:0) 04.11. 10:30 -
Kuřim - Kunštát 3:1 (0:1) 28.10. 10:15 -
Veselí - Kozojídky 2:6 (1:2) 14.10. 15:00 -
Ráječko - Svratka 2:0 (1:0) 07.10. 15:30 -
MS Brno - Sparta Brno 1:1 (1:1) 23.09. 16:00 -
Boskovice - Ratíškovice 5:1 (2:1) 16.09. 10:30 -
Rousínov - Pohořelice 3:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Vin. Šumice - Těšany 5:2 (3:1) 20.08. 10:30 -
Bosonohy - MS Brno 1:1 (0:1) 12.08. 17:30 -
Ivančice - Kunštát 2:2 (0:1) 17.06. 17:30 -
Kuřim - Ráječko 6:1 (2:0) 07.06. 18:00 -
Mutěnice - Ivančice 0:0 (0:0) 28.05. 17:30 -
Rousínov - Bosonohy 1:1 (0:0) 14.05. 17:00 -
Vilémovice - Soběšice 4:1 (3:0) 07.05. 17:00 -
Dubňany - Nikolčice 5:1 (4:1) 16.04. 16:00 -
Šardice - Kyjov 1:0 (0:0) 07.04. 15:00 -
Bystrc - Kunštát 3:0 (2:0) 01.04. 16:00 -
Slatina - Šlapanice 3:1 (2:0) 25.03. 15:00 -
Valtice - Veselí 3:3 (1:1) 19.03. 15:00 -
Vnorovy - RAFK 5:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Rajhradice - Dobšice 1:1 (0:1) 30.10. 14:00 -
Opatovice - Blučina 0:6 (0:3) 16.10. 15:00 -
Troubsko - Přímětice 6:1 (6:1) 15.10. 15:00 -
Říčany - Hrušovany 1:0 (1:0) 09.10. 15:00 -
Miroslav - FK Znojmo 2:5 (0:2) 18.09. 16:00 -
Želešice - Vilémovice 5:1 (3:0) 11.09. 16:30 -
V. Pavlovice - Rohatec 0:1 (0:1) 28.08. 10:30 -
Jevišovice - Tuřany 1:1 (1:0) 20.08. 17:00 -
Vojkovice - Vyškov B 3:2 (3:1) 13.08. 10:30 -
V. Pavlovice - Lednice 0:0 (0:0) 12.06. 10:30 -
Velká n. Vel. - Nikolčice 0:2 (0:2) 04.06. 17:00 -
Hroznová Lhota - Vyškov B 2:2 (0:0) 15.05. 16:30 -
Slatina - Žebětín 5:0 (3:0) 14.05. 16:30 -
Dobšice - Žebětín 2:0 (1:0) 30.04. 14:00 -
Rohatec - Kohoutovice 1:0 (0:0) 03.04. 15:30 -
Charvátská - Blatnice 2:2 (2:1) 30.10. 14:30 -
Kyjov - Strážnice 4:1 (2:0) 24.10. 15:00 -
Valtice B - Milovice 4:2 (2:1) 17.10. 12:30 -
Rájec-Jestřebí - Bohdalice 1:2 (0:2) 10.10. 15:30 -
Újezd - FK Znojmo 2:0 (2:0) 28.09. 16:00 -
Únanov - Tuřany 2:0 (1:0) 19.09. 16:00 -
Čebín - Podolí 1:2 (1:1) 12.09. 16:30 -
SK Uhřice - Kozojídky 3:3 (2:1) 29.08. 17:00 -
Střelice - Svratka B 2:0 (1:0) 22.08. 17:00 -
Svratka B - Višňové 1:2 (1:1) 09.08. 17:00 -
Kotvrdovice - Svitávka 2:0 (0:0) 03.11. 14:00 -
SK Uhřice - Charvátská 3:0 (2:0) 27.10. 14:30 -
Babice - Bohdalice 2:0 (0:0) 19.10. 14:30