9.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

Trhové Sviny B prožívají výbornou sezonu

50. V. Pavel , 62. F. Pavel
16

Jedním z největších překvapení jsou jednoznačně Trhové Sviny B. Těm se letošní sezona zatím hodně daří. Tentokrát je čekal Boršov, který poslední dobou ztrácí formu. Toho domácí tým využil a výhrou se vyhoupl už na třetí místo.

Domácí tým hrál dobře. Dařila se mu kombinace a dostával se i do šancí. V prvním poločase se však žádná šance neujala a šlo se do kabin za stavu 0:0.

V druhém poločase se už domácí tým prosadil, když se trefil Vojtěch Pavel. Na něj navázal František Pavel a domácí tým si tak připisuje výhru 2:0. Ta znamená posun na třetí místo, právě před Boršov. Ten se propadl už na čtvrté místo.

TJ Spartak Trhové Sviny B
Lukáš Tuscher (kapitán): V tomto zápase jsme podali asi zatím náš nejlepší výkon v sezóně. Očekávali jsme vyrovnaný zápas, ale od první minuty jsme byli na míči a vytvořili jsme si několik šancí na vstřelení gólu. Až na pár situací, které vyplynuly z našich drobných chyb, jsme Boršov do ničeho velkého nepustili. Chválím celý náš tým, ale chtěl bych vyzdvihnout výkon Fandy Pavlů, který snad za celý zápas neprohrál souboj, pokryl nebezpečného Benháka a navíc se prosadil i střelecky.

M. Vrábek [-] - O. Hruška [-] (63. D. Majer [-] ) , J. Tůma [-] , M. Fatura [-] , M. Smoleň [-] , V. Pavel [-] (82. P. Vondruš [-] ) , F. Pavel [-] , L. Tuscher [-] , J. Kurali [-] , L. Gažák [-] , K. Juráň [-] (51. V. Hruška [-] )