UMON Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hostomice - Polerady 3:9 (1:4) 06.04. 16:30 -
Úštěk - Malšovice 3:1 (2:1) 09.03. 11:00 -
Sobědruhy - Baník Louka 1:0p. (0:0) 21.10. 15:30 -
Chlumec - Svádov 1:4 (1:3) 14.10. 12:30 -
Březno - Kryry 3:2p. (2:0) 07.10. 16:00 -
Velemín - Pokratice B 4:1 (2:0) 30.09. 16:00 -
Suché - Háj 4:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
Sobědruhy - Bečov 3:1 (2:1) 09.09. 16:30 -
Bohušovice - Roudnice B 8:1 (3:1) 09.09. 13:30 -
Vchynice - Radovesice 1:9 (1:4) 02.09. 17:00 -
Roudnice B - Chlumec 1:2 (1:1) 20.08. 17:00 -
Brňany - Budyně 8:0 (3:0) 17.06. 17:00 -
Malšovice - Bohušovice 2:5 (1:4) 17.06. 11:30 -
Hostomice - Modlany B 1:5 (1:4) 10.06. 16:00 -
Sobědruhy - H. Jiřetín B 1:0 (1:0) 27.05. 15:00 -
Duchcov B - Zabrušany 4:2 (3:1) 06.05. 16:00 -
Obrnice - Ohníč 2:5 (1:3) 23.04. 17:00 -
Dobkovice - Čes. Kopisty 5:3 (3:2) 19.03. 15:00 -
Louny B - Litvínov 2:1 (1:1) 26.11. 10:00 -
Chlumčany - Novosedlice 20:1 (11:1) 12.11. 10:30 -
Litvínov - Blažim 1:0p. (0:0) 06.11. 14:00 -
Málkov - Louny B 2:4 (1:2) 22.10. 10:15 -
Sobědruhy - Proboštov B 2:3 (0:1) 01.10. 16:00 -
Louny B - Vroutek 5:2 (3:1) 01.10. 12:30 -
Košťany - H. Jiřetín B 1:4 (0:2) 24.09. 16:30 -
Dušníky - Čes. Kopisty 2:0 (1:0) 18.09. 16:30 -
Chlumčany - Louny B 3:0 (2:0) 10.09. 10:30 -
Hrobčice - Zabrušany 2:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Ledvice - Rumburk 1:2 (0:1) 18.06. 14:00 -
Svádov - Pokratice 1:6 (0:2) 04.06. 13:30 -
Strupčice - Chlumčany 6:1 (2:0) 22.05. 17:00 -
Liběšice - Ervěnice 3:4p. (2:1) 07.05. 13:30 -
Blažim - Podbořany 0:2 (0:2) 30.04. 13:30 -
Osek - Chlumčany 2:0 (1:0) 23.04. 13:30 -
Jun. Děčín - Chlumec 8:1 (4:1) 17.04. 17:00 -
Kr. Dvůr - Osek 1:5 (1:2) 02.04. 13:00 -
Podbořany - Údlice 3:2 (2:1) 19.03. 11:30 -
Meziboří - Strupčice 4:2 (2:1) 14.11. 10:30 -
Čes. Kopisty - Jun. Děčín 4:0 (2:0) 13.11. 10:30 -
Jun. Děčín - Roudnice B 6:0 (2:0) 06.11. 10:30 -
Osek - Kopisty 6:0 (2:0) 16.10. 12:30 -
Březno - Podbořany 1:2 (1:0) 09.10. 10:30 -
Ledvice - Střekov 4:0 (2:0) 02.10. 15:00 -
Svádov - Chabařovice 2:6 (1:0) 18.09. 10:00 -
Dobkovice - Pokratice 1:4 (1:2) 05.09. 17:00 -
Březno - Kopisty 2:2 (0:0) 15.08. 17:00 -
Kostomlaty - Trnovany 4:1 (1:1) 03.10. 15:00 -
Bohušovice - Svádov 3:1 (1:1) 26.09. 13:00 -
Nové Sedlo - Meziboří 1:3 (0:1) 19.09. 10:00 -
Bezděkov - Svádov 4:7 (3:5) 13.09. 17:00