6.kolo, Ústecký | Teplice | III. třída , 2023-2024

--

Suché bez problémů přehrálo Háj

9

Hosté navíc dohrávali o deseti.

V nepříjemně teplém počasí zavítali hráči Háje na půdu Suché. Úvodní branku utkání vsítil Jan Kudráč, který využil špatný odkop hostujícího brankáře a krásnou střelou jej přeloboval. Druhou branku domácích zařídil Martin Malý, jenž zužitkoval krásnou přihrávku od Erika Holuba, a v souboji s brankářem 1 na 1, byl právě Malý ten úspěšnější. V prvním poločase se už skóre neměnilo, pouze počet hráčů na straně hostí, a to když jeden z hráčů obdržel červenou kartu po faulu na útočníka, který šel sám na bránu. Ve druhé půli padl stejný počet gólů a opět z kopaček hráčů Suché. Nejprve na 3:0 dal Zdeněk Klaus, a to po přesné přihrávce Josefa Stejskala. A v poslední desetiminutovce na konečné skóre 4:0 upravil Martin Čvančara, který byl na konci krásné akce Klause a Čutíka. Další tři body a upevněné místo na první příčce.

Autor: Tomáš Bachtín