ŠUBÍK Ondřej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Koryčany - Kunovice 3:2 (1:1) 19.10. 14:30 -
Slavkov - Mladcová 1:2p. (1:0) 13.10. 15:00 -
Osvětimany - Dol.Němčí 5:0 (3:0) 05.10. 15:00 -
Hor.Lideč - Val.Polanka 1:3 (1:2) 14.09. 16:00 -
Hluk - Dol.Němčí 3:2p. (0:1) 31.08. 16:00 -
Koryčany - Šumice 2:3p. (1:1) 24.08. 16:30 -
Hor.Lideč - Vigantice 1:2p. (1:1) 17.08. 16:30 -
Hluk - Újezdec 1:2 (0:1) 10.08. 17:00 -
Mladcová - Admira 3:1 (1:1) 21.10. 14:30 -
Skaštice - Bojkovice 6:1 (2:1) 14.10. 15:00 -
Koryčany - Dol.Němčí 0:2 (0:0) 08.10. 15:00 -
Nivnice - Napajedla 1:3 (1:2) 01.10. 15:00 -
Osvětimany - Zlínsko B 4:1 (2:1) 23.09. 15:30 -
Jaroslavice - Napajedla 0:4 (0:2) 09.09. 16:00 -
Podlesí - Brumov B 1:3 (0:0) 03.09. 16:00 -
Vidče - Nedašov 0:1p. (0:0) 27.08. 16:30 -
Bojkovice - Koryčany 4:0 (3:0) 06.08. 17:00 -
Dol.Bečva - Zašová 2:1 (2:0) 18.06. 17:30 -
Zlechov - Staré Město 0:2 (0:0) 17.06. 16:00 -
Bojkovice - Malenovice 3:1 (2:1) 04.06. 17:00 -
Zubří - Val. Meziříčí B 1:2p. (0:0) 26.05. 17:30 -
Nedašov - Val.Klobouky 3:4p. (2:2) 21.05. 16:30 -
Sehradice - Slušovice 1:2 (1:0) 14.05. 16:30 -
Jaroslavice - Val. Meziříčí B 4:1 (1:1) 06.05. 16:30 -
Dol.Němčí - Osvětimany 3:2 (1:1) 16.04. 16:00 -
Bojkovice - Hluk 1:0 (1:0) 02.04. 15:30 -
Mladcová - Lípa 2:0 (1:0) 01.04. 15:30 -
Malenovice - Skaštice 2:3 (1:2) 26.03. 15:00 -
Malenovice - Újezdec 2:3 (0:1) 30.10. 14:30 -
Jaroslavice - Val.Klobouky 1:0p. (0:0) 22.10. 14:30 -
Hor.Lideč - Val. Meziříčí B 4:2 (2:1) 15.10. 15:00 -
Podlesí - Slušovice 3:1 (1:0) 02.10. 15:00 -
Vlachovice - Juřinka 2:1 (1:0) 24.09. 15:30 -
Zubří - Vidče 2:1p. (0:0) 18.09. 15:30 -
Vlčnov - Žalkovice 1:2p. (1:0) 28.08. 17:00 -
Nedašov - Jaroslavice 2:1 (1:0) 14.08. 16:30 -
Dol.Němčí - Strání 2:1p. (0:0) 12.06. 16:30 -
Val. Meziříčí B - Brumov B 3:2 (1:1) 05.06. 17:00 -
Zubří - Kelč 1:2 (0:1) 29.05. 17:00 -
Nivnice - Jalubí 5:1 (4:1) 08.05. 16:30 -
Vlčnov - Bojkovice 3:0 (1:0) 01.05. 16:30 -
Hor.Lideč - Podkop.Lhota 3:2p. (2:2) 16.04. 16:00 -
Lukov - Veselá 1:0p. (0:0) 10.04. 15:30 -
Val. Meziříčí B - Val.Klobouky 0:1 (0:0) 03.04. 15:30 -
Zlechov - Jalubí 7:1 (3:1) 08.11. 10:00 -
Hluk - Jaroslavice 3:1 (2:0) 25.10. 14:00 -
Nedakonice - Prakšice 2:1 (0:1) 06.09. 16:30 -
Bojkovice - Dol.Němčí 0:1 (0:0) 09.08. 17:30 -
Ořechov - Buchlovice 1:0p. (0:0) 08.08. 17:30