Pospíšil Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vítkovice - Řepiště 4:1 (2:0) 27.04. 16:00 -
Šumperk - Břidličná 0:2 (0:0) 14.04. 15:30 -
Jeseník - Vratimov 1:2 (1:1) 09.03. 14:30 -
Všechovice - Skaštice 6:1 (5:1) 22.10. 14:30 -
Bílovec - Řepiště 0:3 (0:1) 15.10. 15:00 -
Polanka - Krnov 2:1 (0:0) 01.10. 15:00 -
Strání - Všechovice 2:0 (0:0) 16.09. 15:30 -
MFK Bruntál - Havířov 0:3 (0:3) 03.09. 16:00 -
Lanžhot - Jihlava B 1:0 (1:0) 23.04. 16:00 -
Slavičín - 1. HFK 3:1 (2:1) 25.03. 15:00 -
Brno B - Šternberk 4:2 (1:1) 16.10. 10:15 -
Havířov - Nový Jičín 2:2 (1:0) 02.10. 10:15 -
Rýmařov - Opava B 0:1 (0:0) 10.09. 16:00 -
Holešov - Skaštice 1:3 (1:1) 03.09. 16:00 -
Všechovice - Bzenec 5:2 (2:2) 07.08. 17:00 -
Žďár - St. Říše 2:0 (2:0) 12.06. 17:00 -
Start - Havl. Brod 2:2 (2:1) 21.05. 17:00 -
Rýmařov - Karviná B 3:3 (0:1) 30.04. 16:30 -
Skaštice - 1. HFK 2:2 (0:2) 27.04. 17:00 -
Bystřice - Lanžhot 0:4 (0:3) 23.10. 10:15 -
Frenštát - Karviná B 1:0 (1:0) 03.10. 15:00 -
Opava B - Nový Jičín 3:1 (1:1) 19.09. 10:15 -
Val. Meziříčí - 1. HFK 1:2 (1:1) 21.08. 16:30 -
Lanžhot - Polná 2:1 (1:0) 04.10. 15:00 -
Domaželice - H. Nětčice 3:2 (1:1) 27.09. 10:00 -
Nové Sady - Skaštice 1:4 (0:2) 12.09. 16:00 -
MFK Bruntál - Havířov 0:2 (0:0) 23.08. 16:30 -
Opava B - Polanka 2:0 (1:0) 16.08. 10:15 -
Šternberk - Zábřeh 3:2 (1:1) 26.10. 14:30 -
Lipová - Černovír 2:1 (0:1) 13.10. 15:00 -
Lipník B - Stará Ves 0:1 (0:0) 06.10. 15:00 -
Beňov - Určice 5:2 (1:0) 25.08. 16:30 -
Jeseník - Černovír 4:0 (3:0) 24.08. 16:30 -
Lobodice - Tovačov B 1:2 (1:0) 18.08. 16:30 -
Mohelnice - Medlov 2:1 (2:0) 03.08. 17:00 -
Staré Město - Žulová 5:2 (3:0) 08.06. 17:00 -
Náměšť - Konice 2:4 (1:1) 18.05. 17:00 -
Slavonín - Lipová 0:3 (0:2) 27.04. 16:00 -
Medlov - Všechovice 1:2p. (0:0) 07.04. 15:30 -
Mohelnice - Velké Losiny 5:4 (2:2) 23.03. 15:00 -
Velké Losiny - Černovír 8:1 (3:1) 11.11. 14:00 -
Lobodice - Lipník B 2:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Mohelnice - Dolany 4:3 (3:3) 20.10. 14:30 -
Medlov - Černovír 2:0 (2:0) 23.09. 15:30 -
Opatovice - Litovel 5:1 (1:1) 12.09. 16:00 -
Bělkovice - Bohuňovice 1:3 (0:2) 02.09. 16:00 -
Dolany - Jeseník 2:3 (0:0) 05.08. 17:00 -
Kovalovice - Čechovice 3:1 (1:0) 16.06. 17:30 -
Černovír - Hněvotín 6:0 (3:0) 13.06. 18:00 -
Bělotín - Opatovice 2:4 (1:2) 09.06. 17:00