Pálka Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Javornice - Č. Meziříčí 2:4 (1:3) 31.08. 14:00 -
Vamberk - Kosičky 1:2p. (0:1) 10.08. 17:00 -
Albrechtice - Smiřice 3:1 (1:0) 02.06. 15:00 -
Č. Meziříčí - Albrechtice 4:3 (3:2) 26.05. 16:00 -
Nemyčeves - Kocbeře 3:2p. (2:2) 18.05. 17:00 -
Železnice - St. Buky 2:3 (1:3) 05.05. 17:00 -
Javornice - Malšovice 3:2p. (1:1) 20.04. 17:00 -
Solnice - Předměřice 5:2 (2:0) 14.04. 17:00 -
Nepolisy - Kocbeře 7:1 (2:0) 06.04. 16:30 -
Velešov - Malšovice 1:3 (1:2) 23.03. 15:00 -
Kopidlno - Hostinné 4:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Železnice - D. Králové B 3:2 (2:1) 14.10. 15:30 -
Kocbeře - Nemyčeves 7:1 (3:1) 06.10. 13:15 -
Skřivany - Miletín 1:0 (0:0) 29.09. 16:30 -
Nepolisy - N. Paka 3:0 (1:0) 15.09. 17:00 -
Hořice B - Jičín B 1:3 (1:2) 09.09. 17:00 -
Předměřice - Solnice 0:8 (0:3) 01.09. 17:00 -
Javornice - Předměřice 6:1 (4:1) 18.08. 17:00 -
Častolovice - Vamberk 1:4 (1:2) 16.06. 15:00 -
D. Králové B - Kocbeře 1:0 (1:0) 09.06. 17:00 -
Vamberk - Předměřice 3:0 (2:0) 26.05. 17:00 -
Kalná - N. Paka 2:5 (0:1) 13.05. 17:00 -
Kocbeře - Skřivany 1:7 (0:1) 28.04. 14:15 -
Č. Meziříčí - Vamberk 4:2 (4:0) 14.04. 17:00 -
Solnice - Předměřice 2:1p. (1:1) 01.04. 16:00 -
Vamberk - Solnice 1:2 (0:1) 04.11. 14:00 -
Nemyčeves - D. Králové B 5:3 (3:2) 28.10. 14:30 -
Kocbeře - Nemyčeves 2:3p. (0:2) 21.10. 13:00 -
Třebechovice - Malšovice 3:0 (1:0) 30.09. 16:30 -
Albrechtice - Opočno 6:5p. (1:3) 24.09. 16:30 -
Solnice - Albrechtice 3:1 (1:0) 17.09. 17:00 -
Nemyčeves - Smiřice 3:1 (3:0) 26.08. 17:00 -
Kobylice - Kratonohy B 6:4 (2:2) 10.06. 17:00 -
Miletín - Kocbeře 3:2p. (1:1) 28.05. 17:00 -
Cidlina B - Valdice 8:2 (3:1) 13.05. 17:00 -
Kalná - Rudník 0:4 (0:0) 30.04. 17:00 -
Malšovice - Miletín 1:0p. (0:0) 15.04. 17:00 -
Velešov - Opočno 1:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Albrechtice - Černíkovice 0:1p. (0:0) 30.10. 14:30 -
Rudník - Kobylice 1:5 (0:2) 15.10. 16:00 -
Jičín B - D. Králové B 3:2 (2:0) 01.10. 16:30 -
Kocbeře - Kratonohy B 1:6 (0:1) 18.09. 17:00 -
J.Machov - Dolany 2:5 (1:2) 17.09. 17:00 -
Č. Meziříčí - Jaroměř B zrušen -
Černíkovice - Opočno 3:7 (1:4) 21.08. 17:00 -
Chlumec B - Kopidlno 3:4 (0:2) 12.06. 17:00 -
Jičín B - Předměřice 2:0 (1:0) 21.05. 17:00 -
Smiřice - Lípa 5:4p. (4:3) 14.05. 17:00 -
Jičín B - Lokomotiva 3:1 (1:1) 07.05. 17:00 -
D. Králové B - Solnice 1:2 (1:2) 16.04. 17:00