Hráčem 6. kola, Okresní přebor Nymburk, se stává...

Datum kola: 26.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Tomáš Vlasák

46%

Záložníku Tomáši Vlasákovi se v šestém kole Okresního Přeboru Nymburk nebývale dařilo. byl klíčovou postavou souboje mezi domácí Loučení a týmem Sokolu Všejany, v němž domácí brali všechny tři body. Na vítězství měl velký podíl především díky dvěma brankám. Ačkoli se soupeř ujal již v páté minutě vedení, Tomáš Vlasák srovnal ve 12. minutě skóre. I tak to až do 70. minuty vypadalo, že by Loučeň mohla být bez bodu, dokud nesrovnal na 3:3 Dominik Holánek, načež utkání rozhodl v 84. minutě právě Tomáš Vlasák.
Tomáši Vlasákovi se daří od začátku sezóny, hned v 1. kole soutěže pomohl taktéž dvěma góly k vítězství 6:0 nad Přerovem ave 3. kole zařídil brankou z 35. minuty hubené vítězství 1:0 proti Opočnici.
Po šesti kolech se tedy může pyšnit na záložníka působivými pěti vstřelenými góly.
Přejeme tedy Tomáši Vlasákovi nadále stejně dobré výkony a v pátek Vám přineseme rozhovor s ném jakožto hráčem kola.

2. František Skuhravý 27%
3. Jiří Adamec 19%

0

V pondělí jsme sestavili sestavu kola pro OP Nymburk v rozestavení 3-4-3. Nejvíce oceněných hráčů obléka dres Přerova (3), po dvou hráčích mají ve výběru Opočnice a Všejany a  po jednom mužstva Kostelní Lhoty, Loučeně, Běrunic a Rožďalovic.
Za favorita hlasování o hráče kola se dal považovat útočník Běrunic Ondřej Vaňura, který vstřelil oslabenému Sokolu Lipník čtyři branky, ale fanoušci hlasovali možná lehce překvapivě a nezvolili ho mezi tři hráče kola.
Na třetím místě se umístil záložník Jiří Adamec, který při vítězství svého Přerova nad Hrubým Jeseníkem 4:3 vstřelil důležitou branku na 1:0, po níž přišlo zvýšení na 2:0 a když soupeř dokázal vyrovnat, vstřelil Jiří Adamec ve 43. minutě svůj druhý gól na 3:2. Hlasovalo pro něj 19% fanoušků.
Druhé místo obsadil obránce František Skuhravý, taktéž z Přerova, kterého i přes tři obdržené branky chválil trenér Hrubého Jeseníku Dalibor Javůrek nejvíce z hráčů vítězného mužstva. Hlas mu dalo 27% fanoušků.
Vítězem hlasování se již nestal přerovský hráč, nýbrž záložník klubu FK Loučeň 1893 Tomáš Vlasák se 46 procenty hlasů.