EXPERT TIP - 14.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

Datum kola: 25.3.2017

0

Již tento víkend se naplno roztočí také fotbalový kolotoč 1.A třídy sk. B. Na své úspěšné podzimní tažení bude zajisté chtít navázat Nová Včelnice, která se prozatím vyhřívá na první příčce tabulky. Proto jsme před úvodním výkopem prvního jarního kola vybrali Expert tip jednoho z jejích tahounů, kterým není nikdo jiný, než obávaný kanonýr Tomáš Nebeský.

Tomáš Nebeský

Již v loňské sezóně řádil v 1.B třídě. Stejně tak se stal postrachem obran svých protivníků i letos, kdy je jedním z tahounů svého týmu a prozatím také nejlepším střelcem soutěže.

Tip experta: 0 56 - 22 - 22 %
Komentář experta:

Roudnému se ke konci podzimu začalo dařit, Planá si ale všechny body nenechá vzít. Zápas skončí remízou 3:3, kdy vyrovnávací gól v napínavém zápase padne v 91. minutě.

Tip experta: 2 22 - 22 - 56 %