Jihočeský | 1.A třída sk. B

Reportáž

U Malého jezu rozhodli domácí v poslední desetiminutovce


Rezerva Roudného držela bezbrankový stav až do 81. minuty, kdy ukončil čekání na gól střídající Bravenec. A o dvě minuty inkasoval Koranda podruhé - tentokrát nestačil na zakončení kapitána červenobílých, Tomáše Dvořáka.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

28.04.2017 20:12

19. kolo bude kvůli počasí nakonec rozstrkané do více než týdne, když se utkání, která se neodehrají, budou konána až v pondělí 8. května. Tipovačku brankáře Velešína Jakuba Kothánka ale samozřejmě uveřejňujeme už nyní. Staň se Expertem pro následujíci kolo i ty. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Tři body pro Větřní


Větřní dvěma góly během tří minut zabralo vedení a na jaře slabá Nová Bystřice už se vzmohla jen na snížení.


Reportáž

Lokomotiva si spravila chuť na Dobré Vodě


Lokomotiva šlape a čtyřmi góly sfoukla Dobrou Vodu. Dvěma góly v závěru jistil výhru Tomáš Choutka.


Reportáž

Slavia loupila v Jindřichově Hradci


Papírový favorit nezaváhal a na hřišti posledního celku tabulky uspěl za tři body.


Reportáž

Janeček čtyřmi zásahy vystřelil Čtyráku bod


Tak tohle se jen tak nevidí! Pavel Janeček nasázel na velešínském hřišti čtyři góly. Domácí ale dokázali Kaloše také překonat hned čtyřikrát, a tak divoký zápas sončil nezvyklou remízou 4:4. Jak hodnotil zápas domácí trenér?


Reportáž

Včelnice zpět na vítězné vlně


Vedoucí celek ve šlágru kola obrátil vývoj zápasu a uhrál důležité tři body.


Reportáž

Veselí loupilo v Plané až na poslední chvíli


Hosté chtěli v tomto zápase napravit nepovedené představení z minulého kola a domácí zase potvrdit zisk tří bodů z Nové Bystřice.


Rozhovor

Formu mám podle toho, jaké je počasí, směje se hráč kola Stanislav Pacholík

 Jihočeský | 1.A třída sk. B
Jihočeský 20.04.2017 20:29

Stanislav Pacholík je na jaře zatím střelecky při chuti, o čemž se už pár soupeřů přesvědčilo. Není tedy divu, že se ocitl v sestavě kola a jak je známo, když už se do ideální jedenáctky dostane některý z hráčů Nové Včelnice, je o vítězi prakticky rozhodnuto.

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

FOTO: Bystřické jarní trápení pokračuje. Planá uhrála důležité body


Bystřice zažívá prachbídné jaro, ale ani Planá v posledních kolech neoplývala kdovíjakou formou...laná se potýká s marodkou, kdy nemohl nastoupit kvůli zranění J. Pintér, Balogh, Fujdiar, chyběl Čertík, trest si odpykává Požárek, celé jaro bude chybět Kneys... Takže střídající Kubíček nastoupil snad po roce a v závěru taktický střídání, šel i brankář Hotový na plac


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 17.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

18.04.2017 07:13

I o velikonočním víkendu měli fotbalisté v krajských soutěžích napilno. Na zelených trávnících se to znovu hemžilo povedenými výkony a zajímavými zápasy, jejichž průběh vám již brzy přineseme v našich reportážích, zde je však oblíbená sestava kola!

Reportáž

FOTO: Překvapení kola - Nemanice vyloupily Veselí ve velkém stylu!


Veselí ztratilo kontakt se Včelnicí po nečekané prohře. A jaké prohře! Nemanice nasázely soupeři šest branek!


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

18.04.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
EXPERT TIP

EXPERT TIP - 17.kolo Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2016-2017

14.04.2017 21:52

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Dvě bleskové trefy rozhodly o dělbě bodů


Větřní v tomto kole na svém hřišti přivítalo velmi nepříjemného soupeře, kterým byla českobudějovická Slavie. Hosté se ujali vedení ještě dříve, než někteří diváci stačili usednout na svá místa, ale i domácí se brzy činili...


Celkový počet článků: 654
Zpět na Jihočeský kraj