Slaný porazilo Lovosice a Kladno U19

0

Knovíz - Fotbalisté Slaného zahájili přípravu na kempu v Knovízi, kde také odehráli první přátelské utkání - vítězně!

SK Slaný - Lovosice 6:2

Úvodní zápas letní přípravy sehráli fotbalisté SK Slaný proti účastníkovi krajského přeboru severních Čech. Lovosice porazili vysoko v poměru 6:2. Branky: Kroutil, Zelenka z pen., Danda, Maroušek, Tikovský, Galbavý. Za Lovosice se dvakrát prosadil v minulé sezóně ještě hráč Slaného, Ahmed.

SK Slaný - SK Kladno U19 4:0 (1:0)

Vedení si domácí zajistili až chvíli před poločasovým hvizdem po akci, která začala u Volgnera. Míč se poté dostal přes Žahoura na pravou stranu na Kroutila, který přesnou finální přihrávkou vrátil míč Žahourovi a ten překonal kladenského brankáře - 1:0. Mladíci z Kladna v průběhu prvního poločasu dvakrát zaměstnali Sedláka, ale ten si s náznaky šancí soupeře poradil. Ve druhém dějství zvonilo dvakrát za brankářem Kladna břevno, nejprve po dalekonosné střele Křečka a po druhé po dloubáčku Kroutila. V 60. min. zvýšil vedení Slánských hlavou Kroutil – 2:0.O pět minut později předvedl skvělý zákrok brankář Sedlák. Po zaváhání obrany přidal Kroutil deset minut před koncem svou druhou branku – 3:0. Pár chvil před koncem utkání vyzval ke skórování Galbavý mladého Dandu, který pečetil výsledek – 4:0.

Sestava SK Slaný: Sedlák - Volgner (46. Danda), Jaráb, Krym, Zelenka - Maroušek (60. Zíma), Vimr (70. Řehák), Křeček, Žahour (60. Nykl) - Galbavý, Kroutil

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.