Měřín přehrál oslabené Hamry

0

V sobotu 5. března se utkaly za umělého osvětlení na umělé trávě ve Žďáře nad Sázavou týmy Hamrů a Měřína.

Měřín - Hamry 5:2 (2:0)

Účastník I. B třídy Měřín měl do zápasu lepší vstup a oslabené Hamry, které nastoupily v kombinované sestavě sestavené z hráčů Áčka i Béčka zaskočil vedením 2:0. Tak nakonec skončil i první poločas.

Do druhého poločasu se v brance vystřídal Pinkava s Bencem a prvně jmenovaný se vysunul na post útočníka. A byl to právě Pinkava, který dvěma brankami vyrovnal skóre zápasu. Hamry poté ještě oslabilo odstoupení v zápase zraněného Zábranského a Zedníčka.V 65. minutě začaly Hamry odcházet fyzicky, čehož Měřín využil, vstřelil tři branky a zápas rozhodl. Zápas před dvaceti diváky spolehlivě odpískal rozhodčí Nikola Bula.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.