10.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Havlíček vystřelil Poříčí výhru, ale odmítl hattrick

0

Fotbalisté Poříčí nad Sázavou jeli v Krajském přeboru na hřiště poslední Lhoty s nutností bodovat naplno. To se povedlo, ale hosté se na výhru, kterou vystřelil po standardních situacích Petr Havlíček, pěkně nadřeli.

Obě poloviny na stejno

Po úvodním oťukávání udeřili první domácí, když v 19. minutě Žahour, přeloboval Tlamichu (1:0). Poté si hosté vypracovali několik šancí a vyrovnání zařídil ve 30. minutě Havlíček hlavou po rohovém kopu (1:1).

Hattrick na dostřel

Druhý poločas začal vyrovnanou hrou. Po hodině hry převzali otěže zápasu hosté, ale z tlaku se nemohli dlouho prosadit. Povedlo se to až v 79. minutě opět Havlíčkovi po standardní situaci. V závěru mohl poříčský tvůrce hry zkompletovat hattrick, ale penaltu po faulu na pronikajícího Rejhona mu chytil brankář.

SK Lhota
P. Vošmík [-] - R. Zlata [-] , R. Hejduk [-] , M. Žahour [-] (85. R. Mantlík [-] ) , M. Kudela [-] , L. Nachtigal [-] , Z. Podraný [-] , R. Havlíček [-] , T. Vydra [-] , D. Danylych [-] (60. L. Primus [-] ) , M. Šalamoun [-] (82. M. Zimerman [-] )

SK Posázavan Poříčí n. S.
A. Tlamicha [-] - J. Vosáhlo [-] , M. Jíša [-] , V. Přitasil [-] (60. F. Sedláček [-] ) , J. Jírů [-] , O. Páv [-] (90. M. Klauz [-] ) , P. Havlíček [-] , D. Rejhon [-] , R. Křivohlavý [-] , V. Balata [-] (87. D. Verner [-] ) , J. Pohorský [-]

ŽK: 38. Z. Podraný , 73. M. Šalamoun , 78. R. Havlíček , 82. R. Zlata , 90. R. Mantlík , 90. T. Vydra .
Místo: SK Lhota. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Pudil Václav - POSPÍŠIL Miloslav, MUCHA Daniel.