6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

--

Raškovice třemi góly zdolaly Petřvald

0

Po dvoubrankovém vedení po první části, pojistily Raškovice výhru třetím gólem v samém závěru zápasu.

ve 13. minutě se dostal do samostatného úniku Žáček a střelou podél gólmana oteřel účet utkání - 1:0. Ve 36. minutě se hostující Dittrich srazil se svým gólamanem, a Pánkovi nečinil problém zasunout míč do prázdné klece – 2:0.

Před přestávkou navíc domácí zahodili pokutovéhý kop, který však Kacíř neproměnil. Jedinou šancí hostí zneškodnil Sobkovi v 74.  Konečnou podobu výsledku dal těsně před koncem zápasu svou druhou brankou Pánek - 3:0.