Hnojník deklasoval Nýdek

0

Hnojník vedl po poločase o dvě branky. Ve druhém dějství přidal rozklíženému soupeři dalších pět a vyhrál sedmibrankovým rozdílem.

TJ Sokol Hnojník
Alois Mikunda (trenér): První poločas byl dobrý, ale v úvodu druhého jsme nebyli schopni předvést kloudnou akci ani podržet míč. Hráli jsme mizerně, ale nakopl nás třetí gól, od té doby se už hrálo podle našich not. Klukům jsem zdůrazňoval, že tohle je zápas o pomyslných šest bodů, že ho musíme zvládnout, ať odskočíme a máme aspoň na chvíli klid. Zdroj: http://fm.denik.cz/fotbal_region/prehled-fotbaloveho-vikendu-20160913.html

TJ Sokol Nýdek
Pavel Mazurek (trenér): V této sestavě jsem nepočítal se zázraky, přesto jsem doufal, že to odehrajeme se ctí. Nebyla to čest, ale ostuda. Postavili jsme hráče, kteří byli k mání a přesvědčili se, co v nich je a co není. Za stavu 3:0 už bylo prakticky po zápase. Dopouštíme se individuálních chyb, schází nám zodpovědnost. Jisté je, že v téhle sestavě I. B třídu hrát nemůžeme, protože my bychom teď neporazili snad ani starší přípravku Třince. Zdroj: http://fm.denik.cz/fotbal_region/prehled-fotbaloveho-vikendu-20160913.html

Počet diváků: 29. Rozhodčí: DYTKO Gustav - KALOČ Radim, ŠIMÍK Martin.