12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Vřesina převálcovala Svinov ve druhé půli

57. J. Novák , 59. A. Herák , 62. P. Janita , 65. J. Novák
0

Vřesina čtyřmi góly ve druhé půli s přehledem porazila Svinov.

Vřesina jela do Svinova pro body,ale zápas na takových terénech po týdenních deštích není nikdy jednoduchý.Navíc Vřesině chyběli někteří hráči,ale přesto Vřesina byla lepším týmem.První půli jsme nevyužili několik šancí a tak se šlo do kabin bez branek.

Ve druhé půli však Vřesina v rozmezí osmi minut nastřílela domácím 4 branky a bylo rozhodnuto.První branku dal v 57´Jakub Novák 0:1.Druhou v 59´Antonín Herák 0:2 a třetí v 62´Patrik Janita 0:3.Vydařenou osmiminutovku zakončil v 65´opět Jakub Novák 0:4. Utkání se pak již jen dohrávalo.FC Vřesina se tak dostala na druhé místo v tabulce přeskočit ji můžou ještě Šilheřovice,které hrají v neděli.