7.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Derby vyznělo pro Frenštát

0

Frenštát rozhodl o své výhře hned zkraje druhého poločasu brankou Bartoše.

V úvodním poločase zápasu si vypracovaly možnosti ke změně skóre oba celky. Jako první se do šance řítil frenštátský Klimpar, ale bílovecký gólman Silber jeho střelu zneškodnil. Na opačné straně se dostal k zakončení stoper Žídek, ale jeho střela po rohovém kopu byla zblokována domácí obrannou. Ve 35. minutě měl velikou šanci bílovecký Pěla, ale sám před Pešákem nedokázal míč dopravit do sítě. O minutu později napřáhl Petr Moučka a jehož pumelici vytáhl domácí brankář na roh.

Hned po přestávce přišel klíčový moment zápasu, kdy si na rohový kop Seidlera naskočil na přední tyči Bartoš, a hlavou nezadržitelně skóroval - 1:0. V 57. minutě mohl Frenštát své vedení pojistit, ale Bednář poslal svou hlavičku po přímem kopu pouze do břevna. Bílovec se pak snažil o vyrovnání. V nadějné pozici se objevil Pěla, ale vypálil mimo tři tyče. Poslední větší příležitost se naskytla sedm minut před koncem střídajícímu Mikyskovi, který ale v pádu už nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče. Frenštát se tak raduje po pěti zápasech z výhry.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
Radúz Rek (trenér): Čekali jsme vyrovnané utkání, ve kterém nakonec rozhodla jediná standardka. Musím uznat, že ze hry byl Bílovec na míči lepší, ale do vyložených šancí jsme ho nepouštěli. Hodně důležité bylo, že jsme dali první branku. Zdroj: http://novojicinsky.denik.cz/fotbal_region/v-derby-zustaly-vsechny-body-pod-radhostem-20160919.html

V. Pešák [-] - A. Marek [-] , R. Vaverka [-] , R. Blažek [-] , D. Seidler [-] , P. Klimpar [-] (90. M. Uličný [-] ) , R. Bartoš [-] , R. Gillar [-] (60. J. Kahánek [-] ) , J. Bednář [-] , R. Špaček [-] , V. Jurek [-]