Osecké béčko přejelo Smetanku, dvakrát se trefili Hoch a Hřebíček

0

Domácí se do vedení dostali už v 7. minutě, kdy Hoch využil zaváhání defenzivy soupeře a bylo to 1:0. Ne na dlouho, Rozum po necelých dvou minutách srovnal. Osek se ale do poločasu dvěma góly hodně přiblížil třem bodům, když divoký úvod zápasu zavril Ježek a ještě před poločasem se prosadil Hřebíček. Domácí dokázali trestat chyby soupeře, i hosté měli šance, ale tak přesní v zakončení nebyli.

V úvodu druhé půle byli hosté i o něco lepším týmem, Osek B si ale počkal na své příležitosti a v 64. minutě a hned nato v 66. minutě vsítili své druhé brnaky v zápase Hoch s Hřebíčkem. Smetanova Lhota pak už rezignovala a na hřišti nic nepředvedla, domácí získali jednoduché tři body.

Počet diváků: 65. Rozhodčí: Průchová Nikola - ŠŤASTNÝ Petr, HOCH Karel.