22.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Nezbavětice doma padly s Dnešicemi

0

Duel dvou týmů z druhé poloviny tabulky po dramatické první půli s 5ti góly v té druhé části žádnou branku nepřidal. Hosté i přes početní nevýhodu na lavičce dovedli vstřelit rozhodující gól na konci prvního poločasu, čímž posunuli domácí tým na předpolsední příčku tabulky.

Obrat hostů

Domácí měli bleskový start a již v 5. minutě, po nedorozumění v dnešické defenzivě, proklouzla hostujícímu brankáři Michalu Klírovi střela Jiřího Koubka. Ale již v 10. minutě hostující Martin Schlehofer střelou zpoza vápna vyrovnal. Nezbavětice hrály s větší chutí a ve 23. minutě šly opět zaslouženě do vedení, když dnešického zadáka Radka Bagoše  přehlavičkoval střelec Jiří Koubek. Dnešice se následně několik minut zastřelovaly, ale vyrovnání přinesla až kombinace Martinů Schlehofera a Jeslínka, přičemž druhý jmenovaný souhru zakončil obhozením domácího brankáře v 38. minutě utkání.. V minutě 44. hostující Ivan Frous centroval a jeho střílený centr domácího gólmana překvapil natolik, že mu nedokázal zabránit v cestě do sítě. Do kabin šli tak spokojenější hosté za stavu 3:2 v jejich prospěch

Nepřesnost na obou stranách

V druhém poločase se hra přelévala ze strany na stranu, avšak ani jedno mužstvo nenašlo tolik přesnosti, aby s ubývajícími silami dokázalo výrazněji ohrozit soupeřovu branku. Za zmínku stojí tedy pouze teatrální pád jednoho z domácích hráčů ve dnešickém pokutovém území, kterým si na přesném rozhodčím Velíškovi snažil vymodlit pokutový kop. Tento pokus nebyl vyslyšen, a tak poločasový výsledek byl i výsledkem konečným a hostující Dnešice si odváží plný počet bodů.

TJ Sokol Dnešice
Radek Bagoš: V zápase jsme nebyli natolik aktivní, jak bychom si představovali. Dále negativně pohlížím na fakt, že se nám zápas nepodařil dalším gólem definitivně rozhodnout a do poslední minuty jsme museli hájit cenné vítězství.

SK Nezbavětice
L. Sedlák [-] - M. Česal [-] , J. Sladký [-] , V. Tomana [-] (50. J. Pavelka [-] ) , V. Fajfrlík [-] (64. T. Kosnar [-] ) , D. Zikmund [-] , V. Bouda [-] (74. O. Kail [-] ) , A. Hofrajtr [-] , T. Hofrajtr [-] , J. Koubek [-] (64. T. Zikmund [-] ) , J. Dinebier [-]

M. Klír [-] - I. Frous [-] , R. Bagoš [-] , S. Duspiva [-] , R. Bárta [-] - J. Bláha [-] , L. Jeslínek [-] (71. J. Suchý [-] ) , V. Hora [-] , M. Jeslínek [-] - D. Kagánek [-] (82. K. Schlehofer [-] ) , M. Schlehofer [-]

ŽK: 62. A. Hofrajtr - 88. V. Hora .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: Velíšek Jiří - BEŠŤÁK Václav (N), MOUREK Ladislav (N).