20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Losiná udolala Merklín

23. J. Bláha - 12. O. Fremr , 31. O. Fremr , 89. T. Mádr
0

Ze souboje dvou vyrovnaných týmů vzešel vítězně hostující celek Losiné. V zápase jsme mohli vidět dvva diametrálně odlišné poločasy. Losiná i s trochou toho štěstí zaslouženě zvítězila

Vedení hostů

V první půli lépe zvládli hosté a to i díky lepšímu pohybu oproti domácím. Už v 11. minutě po kombinační akci Losiné přihrává Marek Laštovka Oldřichovi Fremrovi, který doráží míč do prázdné branky a posílá svůj tým do vedení. A příležitost k navýšení náskoku měli hosté už v 16. minutě, přímý kop Marka Laštovky likviduje domácí Daniel Špirk. Dorážka Vlastimila Šlaise končí nad brankou. Ve 20. minutě rozjelo další slibnou akci hostů duo Šlais - Laštovka , míč ale nemířil mezi tři tyče. Ve 23. minutě se domácím zásluhou zásluhou Jana Bláhy, který ze skrumáže před brankou hostů poslal míč k pravé tyči. Ve 30. minutě losinský David Matulka postupuje z levé strany sám na domácí branku. Daniel Špirk jeho střelu chytá. V 31. minutě roh z pravé strany pro Losinou rozehrává Vlastimil Šlais a na bližší tyči nachází hlavu Oldřicha Fremra. Ten vrací hostům vedení. 34. minuta přinesla  další šanci hostů a střelu v podání Davida Matulky. Brankář míč vyráží na roh. V 39. minutě  se dostává do třetice do šance David Matulka. Tentokráte prošel až před branku, ale míří vedle pravé tyče. Ve 40. minutě na malém vápně kapitán hostů Radomil Mádr netrefuje dobře přihraný míč. Ve 42. minutě střelu z levé strany od hostujícího Vlastimila Šlaise vytěsňuje domácí brankář na břevno. To byla poslední událost prvního poločasu.

Losiná zaslouženě vítězí

Druhá půle se od té první podstatně lišila a hrál se odlišný fotbal. Ve 46. minutě z pravé strany střílí hostující Filip Mádr. Míč končí nad brankou. V 50. minutě se do šance dostává David Matulka a poté i Oldřich Fremr. Míč končí vedle brány. V 55. minutě útočnou akci po levé straně zakončuje domácí Josef Brejcha. Michal Zbiň je pozorný a míč chytá. V 60. minutě se chvěje břevno domácí branky po střele Vlastimila Šlaise. V 74. minutě po faulu na levé straně pokutového území Losiné nařizuje rozhodčí pokutový kop. K jeho provedení se staví domácí Radek Šobr a trefuje pravou tyč branky Losiné. V 77. minutě Radek Šobr se snaží odčinit své zaváhání. Střela z levé strany však končí nad losinskou brankou. V 79. minutě opět střela Radka Šobra tentokráte z pravé strany, kterou chytá pozorný Michal Zbiň. V 88. minutě střela Radka Mádra končí vysoko nad domácí brankou. Těsně před koncem utkání zaznamenalo skóre ještě změnu. V 89. minutě po pravé straně uniká domácí obraně Filip Mádr a před brankou nachází Tomáše Mádra, který usměrňuje míč do prázdné brány. Za stavu 1:3 utkání končí a z vítězství se raduje mužstvo Losiné.

TJ Sokol Merklín B
Jan Bláha: Hosté se ujali vedení a to si i přes naše vyrovnání získali zpět. Druhá polovina zápasu byla nemastná neslaná. Kopali jsme penaltu, kterou jsme neproměnili a to rozhodlo celý zápas. Hodnotím to jako průměrné utkání. Hosté vyhráli zaslouženě

TJ Sokol Losiná B
František Karl: Zápas dvou odlišných poločasů. V prvním byla Losiná lepším mužstvem a byla jen škoda spousty zahozených šancí a jen jednobrankové poločasové vedení. Druhý poločas se karty obrátily a Losiná jakoby se zalekla možného vítězství. Zbytečně ztrácela míče, nedotahovala své útoky a může být jen ráda, že domácí neproměnili pokutový kop. Příjemná výhra a body pro hosty.

D. Špirk [-] - A. Kozák [-] , J. Brejcha [-] , J. Bláha [-] , Z. Bešta [-] (76. Š. Říha [-] ) , R. Šobr [-] , P. Kroupa [-] (46. D. Marek [-] ) , Z. Regner [-] , D. Regner [-] , V. Tichota [-] , S. Špirk [-]

M. Zbiň [-] - J. Albl [-] , R. Mádr [-] - V. Šlais [-] , M. Laštovka [-] - O. Fremr [-] (70. T. Albl [-] ) - D. Matulka [-] (61. J. Honzík [-] ) , J. Hrach [-] (46. L. Jánský [-] ) , P. Tančouz [-] , T. Mádr [-] , F. Mádr [-]

ŽK: 82. D. Regner .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: Kanta Vlastimil - ANDERLE Jan (N), ROCH Václav (N).