15.kolo, Jihomoravský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

--

0

25. minuta - domácí útočník se dostal za hostující obranu, obešel brankáře, ale na brankové čáře skluzem zastavil míč hostující Michal Kabeláč

43. minuta - po centru Viskota za obranu domácích obstřelil brankáře Michal Čermák

59. minuta - Šudoma z levé strany přesně našel na zadní tyči Drštku, který rybičkou vsítil druhý gól hostů

80. minuta - po centru z pravé strany zakončoval z malého vápna domácí útočník, ale trefil jen připraveného Kvapila

87. minuta - střídající Jan Pavlík obešel 2 obránce, navedl si míč na střelu zpoza malého vápna, ale na poslední chvíli se mu do akce vložil Schotteberger a akci sám zakončíl gólem na 3:0

90. minuta - po centru ze strany zakončoval domácí útočník, ale našel jen připravenou náruč Kvapila