25.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Jedenáct branek v Trnové! Radovali se však Bezvěrovští!

3. J. Kříž , 53. J. Kříž , 54. J. Kříž , 56. P. Mazák - 14. J. Osvald , 21. J. Osvald , 45. T. Petrů , 64. P. Šulc , 67. T. Petrů , 78. T. Petrů , 84. T. Petrů
0

Duel plný velkých obratů nakonec pro sebe uzmuli hosté, kteří zarovnali své divoké skóre na 57:57.

Vyrovnaný duel, ve kterém padlo pět branek, nakonec těsně na podzim pro sebe rozhodl Bezvěrov. Dnes se Trnová chtěla pomstít a před svými fanoušky se se soutěží rozloučit vítězstvím. Dobře k tomu nakročila již ve třetí minutě, kdy se krásnou ranou ze třiceti metrů zapsal na listinu střelců jindy gólman Jakub Kříž. Hosté odpověděli Josefem Osvaldem, který dvakrát zakončil akci svých barev a během sedmi minut zcela otočil vývoj utkání ve prospěch Bezvěrova. Ten navíc udeřil ještě těsně před přestávkou zásluhou Tomáše Petrů.

Do druhé půle zase vletěli jako velká voda hráči Trnové. Během tří minut totiž dokázali otočit vývoj utkání z 1:3 na 4:3! Jakub Kříž nejprve znovu uspěl dalekonosným pokusem, po chvilce navíc hlavou v souboji s brankářem Marešem. Toho ještě před střídáním překonal Patrik Mazák přehozením. Krásný duel ale gradoval a na řadě byl Bezvěrov. Ten srovnal ve čtyřiašedesáté minutě, když na konci rychlého ťukesu stál Pavel Šulc. Pak přišly chvíle Tomáše Petrů, který nastřílel tři branky během čtvrt hodinky a zakončil v Trnové divokou přestřelku.

TJ Sokol Trnová
Webr Jiří: "Hosté byli fotbalovější, my jsme ovšem bojovali a snažili se to doma naposledy urvat."

TJ Sázavan Bezvěrov
Sýkorová Eva: "Byli jsme lepší, akorát jsme měli trochu indisponovaného gólmana, kterého jsme museli střídat. Pak se nám duel podařilo otočit, za což jsme pochopitelně rádi."

M. Klik [-] - P. Kříž [-] , J. Webr [-] - J. Kříž [-] - P. Mazák [-] - V. Hlávka [-] , R. Končal [-] , P. Vodička [-] , D. Mazák [-] , P. Bauer [-] (70. J. Finklar [-] ) , L. Kučera [-] (78. M. Hauzner [-] )

M. Mareš [-] (56. J. Jakimčuk [-] ) - P. Šulc [-] , M. Novák [-] , P. Královec [-] , J. Šulc [-] , T. Petrů [-] , J. Osvald [-] , J. Petrů [-] , M. Kanát [-] , P. Bubník [-] , M. Metlický [-]

ŽK: 88. M. Hauzner .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: RAUCH Pavel - ŠVANCAR Bohumil (N), PYTÁK Václav (N).