17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Nečtiny rozhodly třemi góly ve druhém poločase!

0

Domácí po vyrovnaném prvním poločase zabrali a svého soupeře ve druhé půli skolili.

Líně v prvním vzájemném utkání na podzim otočily nepříznivý vývoj utkání z 0:2 a výhru potvrdily v penaltách, dnes tak Nečtiny prahly po odvetě. A domácí začali lépe. Již po deseti minutách hry z pravé strany odcentroval Polívka, jehož centr ve skluzu umístil k tyči Filip Socha. Jenže hosté si pro svého soupeře připravili gól do šatny, tedy spíše do brány. V závěru poločasu totiž zahrávali trestný kop, z kterého Čechura posadil kulatý nesmysl přímo na hlavu Pavla Staškoviče a začínalo se tak opět od nuly, tedy jedné.

A druhá půle jako by svou předchůdkyni kopírovala. Nejprve to byl opět Filip Socha, jenž poslal své barvy znovu do trháku, když využil centru z pravé strany. A Líně následně opět odpověděly. V pokutovém území Nečtin vznikla skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval Milan Šluk a rozvlnil síť. Domácí ale přišli s definitivním rozhodnutím za dalších sedm minut. Lejsek rozehrál standartní situaci, po které Martin Hlous použil při hře hlavu a právě touto částí těla rozhodl napínavé utkání. Za nedlouho poté ještě dodal definitivní podobu výsledku Vojtěch Šedivec, jenž byl nalezen centrem z levé strany od Sochy na malém vápně. Nečtiny tak drží krok s vedoucími celky, naopak na Líně se již dotahují celky ze sodu tabulky.

TJ Nečtiny
Polívka Václav: „Útočné utkání, plno šancí na obou stranách. My byli lepší a důraznější v koncovce a proto jsme zaslouženě zvítězili.“

TJ Baník Líně
Aschenbrenner Petr: „Prohráli jsme si zápas opět sami. Děláme chyby, nešly nám příliš přihrávky, nebylo to moc fotbalové. Zápas byl vyrovnaný, ale soupeř potrestal naše chyby, my pořádně vystřelili na bránu.“