24.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2015-2016

--

Prazdroj porazil venku Letnou jednogólovým náskokem

16. P. Kratochvíl (vl.) , 65. Z. Soukup (p.) , 83. M. Dobrý - 43. J. Lev , 54. M. Ranš , 69. M. Ranš , 84. P. Hyneš
0

Utkání šestého Prazdroje a dvanácté Letné skončilo hubeným vítězstvím hostujícího celku, který si dle průběhu zápasu bodový příděl zasloužil více. Bylo k vidění několik krásných gólů a jedna proměněná penalta.

Postupný rozjezd obou týmů

Ačkoliv bylo v prvním poločase k vidění několik zajímavých akcí, první gól byl do vlastní brány. V 16. minutě Pavel Kratochvíl nešťastně tečoval střelu za záda Zdeňka Cimboty, z prvního gólu se tedy radovali domácí – 1:0. Prazdroj se tím však nenechal rozhodit a těsně před koncem první půle ve 43. minutě srovnal Jakub Lev po krásné akci – dlouhé přihrávce vzduchem od stopera a následné ráně z první hned po víko – 1:1. Do konce poločasu už nepadl žádný gól, hráči šli do šaten za nerozhodného stavu.

Poslední slovo měl Prazdroj

Začátek druhého poločasu znovu nabídl několik krásných šancí, první která rozevlála síť brány však padla až v 54. minutě do brány domácích po střele po zemi Michala Ranše. Prazdroj však na odpověď nemusel čekat dlouho. V 65. minutě po nařízeném pokutovém kopu srovnal Zdeněk Soukup na 2:2. Obránce Prazdroje Michal Ranš ale v 69.minutě  po další přihrávce zakončoval střelou nahoru k tyči úspěšně do brány Letné a skóre znovu přiklonil na stranu Prazdroje – 2:3.

Následovalo vyloučení Michala Legáta ze 77.minuty, dostal červenou kartu za nesportovní chování – konkrétně urážení rozhodčího.

V deseti lidech však Letná dokázala přesto vyrovnat, Martin Dobrý překonal brankáře Kolaříka a přidal domácím třetí gól – 3:3.

Prazdroj početní převahy nakonec ale využil - v 84.minutě po rychlém centru z levé strany od Michala Ranše zakončil kapitán Pavel Hyneš hlavičkou k tyči - 3:4.

Touto krásnou akcí zápas skončil, Prazdroj si připsal tři body, ale Letná dokázala navzdory svému postavení v tabulce potrápit.

TJ Sokol Plzeň - Letná B
Martin Dobrý: Jednalo se o poměrně vyrovnaný zápas, bohužel pro nás, hosté dokázali vstřelit více branek. Kdyby nebylo vyloučení v našich řadách, třeba by zápas dopadl jinak.

SK Roudná
útočník Miloš Krýda: Potvrdili jsme šňůřu šesti zápasů s výhrou dobrým utkáním s Letnou, odvážíme si tři body.

Z. Cimbota [-] - J. Rada [-] - J. Šerbaum [-] - P. Lehký [-] (61. Z. Soukup [-] ) , M. Legát [-] , R. Žiga [-] , Z. Skála [-] (46. S. Vukovič [-] ) , T. Kamínek [-] , M. Dobrý [-] , V. Svoboda [-] , D. Pospěch [-]