--

--

--

0

Mladým ševcům se v domácím prostředí na jaře nedařilo a potvrdili to i proti Hulínu

První poločas sice až do své poloviny spíše nudil, potom se však urodilo přece jen několik zajímavějších okamžiků na obou stranách. Vše odstartovala střela Blanaře ve 23.minutě, která skončila těsně vedle hulínské brány. Spartak odpovídal za pět minut. Krnut našel Šroma, ten sklepl na Elšíka, jenž zblízka přestřelil. Na opačné straně utekl po půl hodině hry po lajně Červenka, předložil míč Hradilovi, jenomže zlínský záložník pálil jenom do brankáře. Hulínský Dvořáček zase z rohu šestnáctky mířil nad břevno stejně jako Číhalova hlavička po standardní situaci. Juniorka ševců zahrozila stříleným centrem Chuchmy, který však bez povšimnutí proletěl celým vápnem. Přesto se diváci chvíli před pauzou alespoň jedné trefy dočkali. Hostující Krhut napálil balon do vápna, Adamuška jej pouze vyrazil před sebe, kde se nejlépe orientoval Dvořáček a vrátil míč do sítě – 0:1.

Tento moment se ukázal jako stěžejní, protože ve druhé půli se již nic zásadního neudálo. Žlutomodří marně bušili na hulínská obranná vrata, zatímco zkušenější hosté s přehledem hlídali jednobrankový náskok, vyplňovali dobře prostory kolem šestnáctky a zlínské mladíky k ničemu nepustili.

FC TRINITY Zlín B
Jan Somberg, trenér Zlína: Naše nejhorší jarní utkání. Nevím, jestli byla příčinou skutečnost, že už o nic nehrajeme, každopádně jsme vůbec nebyli koncentrovaní a na jednotlivých postech jsme nepředvedli ani průměrné výkony. Na špatném výsledku máme podíl všichni, kteří jsme se pod něj podepsali. Po většinu času jsme drželi míč, Hulín hrál zezadu, nikam nespěchal, dokázal však podniknout několik nebezpečných kontrů a na rozdíl od nás proměnil i svoji šanci, kdy po standardní situaci využil naší nedůslednosti ve vlastní šestnáctce.

J. Adamuška [-] - M. Blanař [-] , M. Jurič [-] , P. Zavadil [-] , N. Višněvský [-] (78. P. Polomík [-] ) - E. Hradil [-] (89. J. Oulehla [-] ) , M. Koller [-] , P. Hlobil [-] , T. Chuchma [-] (44. P. Nehoda [-] ) - Š. Červenka [-] , Š. Chwaszcz [-]