--

--

--

0

Uničov přežil díky brankáři Uvízlovi první poločas a ve druhém dokonce dokázal skóre otočit, ale nakonec se body dělily

Béčko Sigmy svojí aktivní hrou opanovalo první poločas. Od 11. minuty po trefě Rolince vedlo a mělo spoustu dalších šancí. Ale všechno zneškodnil domácí brankář Uvízl, jednou mu pomohla také tyčka při střele Rolince a jednou spoluhráč na brankové čáře po zakončení Texla.

Uničov z první akce po přestávce srovnal a pak se dostal i do vedení. Hostům se po hodině hry a krásné střele Falty podařilo vyrovnat na 2:2, více branek už přes šance na obou stranách nepadlo.

SK Sigma Olomouc B
Augustin Chromý, trenér Sigmy B: Pro diváky to byl jistě zajímavý fotbal. Ale my jsme se dopouštěli některých chyb, to se mi nelíbilo, to si musíme s hráči vyříkat.