--

--

--

0

Třebíč poprvé na jaře vyhrála a pokazila tak Vyškovu rozlučku s domácími fanoušky

Utkání se hrálo za úmorného vedra a všichni na stadionu čekali jasné vítězství domácích. Úvod utkání tomu nasvědčoval a hned od prvních minut se domácí dostávali do šancí. Vintr ani Filip Novotný své šance neproměnili a přišel trest v podobě branky Ošmery na 0:1. Domácí lodivod Machálek reagoval vysunutím Haši na hrot a ten se po půlhodině hry dostal do velké šance, ale trefil jen gólmana Doležala. Další velkou šanci prováhal Filip Novotný ve 35.minutě.

Ve druhém poločase se Vyškov ze hřiště vytratil. Třebíč své první jarní vítězství pojistila brankou v 63.minutě, když Chlup uvolnil Floriána a ten obstřelil Štěpána v brance Vyškova. Až do konce zápasu se Vyškov marně snažil ohrozit brankáře Doležala.

MFK Vyškov
Dominik Urbančok, záložník MFK Vyškov: Pro nás to je velké zklamání, v první půli jsme si vytvářeli šance a byli jsme jasně lepší. Vypadalo to, že zápas v klidu vyhrajeme, jenže jsme dostali gól z brejku a Třebíč už jen betonovala. Třebíči se zápas povedl, všichni se poctivě vraceli a nedali nám pak žádnou šanci se dostat k bráně. Navíc v takovém počasí síly ubývaly velice rychle. Bohužel se nám dnes nedařilo.

HFK Třebíč
Libor Zelníček, trenér HFK Třebíč: My musíme hrát takhle zezadu, nemáme hráče do kombinace. Čekáme na brejky a standardní situace. Dnes nám to vyšlo a máme vítězství, na které jsme čekali celé jaro.