--

--

0

Vyškov oplatil Líšni vysokou porážku z podzimu a v zápase jasně dominoval

První poločas orámovaly dvě branky, které rozhodly o osudu utkání. Nejprve už v 6.minutě krásnou střelou z přímého kopu překonal Veselého Haša a otevřel skóre. Vyškov pokračoval v aktivitě, ale několik šancí nedotáhl do konce až přišel závěr první půle a Lahodného chvíle. Ve 40.minutě po centru Hodináře nastřelil tyč a v poslední vteřině před odchodem do šaten upravil nikým neatakován po rohovém kopu na 2:0.

Druhý poločas začal stejně, jak končil první. Aktivní Vyškov, který hosty do ničeho nepouštěl a sám naopak hrozil z každé možnosti. V 50.minutě krásnou střelu Filipa Novotného vytahuje Veselý na roh. Třetí branku přinesla 61.minuta, kdy kolmicí za obranu vysunul Novotný Urbančoka, který s přehledem obstřeluje Veselého a upravuje na 3:0. Další výstavní akci si připravil výborně hrající Urbančok na 74.minutu, kdy prošel po pravé straně přes několik hráčů a i přes držení protihráči se dostal ke střele, která končí na břevně. V závěru mohli snížit i hosté, když dělovka Keresteše z přímého kopu málem protrhla míč o spojnici tyče a břevna. Vyškov zaslouženě zvítězil a vrátil hostům vysokou porážku 1:6 z podzimu.

MFK Vyškov
Dominik Urbančok, záložník MFK Vyškov: Tak my jsme měli z kabiny jasný pokyn. Zvítězit! Chtěli jsme jim vrátit podzimní porážku a to se nám po dobrém výkonu podařilo. Hned na začátku jsme dali gól a pak už se nám hrálo lépe. Kombinovali jsme, do ničeho jsme je nepustili a kontrolovali jsme zápas. Jsme rádi, že jsme to zvládli a že jsme se opět vrátili do bodové pohody.

SK Líšeň
Rudolf Čampa, kapitán SK Líšeň: Zápas jsme nezačali moc dobře. Vyškov na nás vletěl a vsítil hned v úvodu utkání krásnou branku z trestného kopu. Soupeři nejspíše narostla křídla a byl u každého míče dřív, než my. Hlavně ve středu hřiště nás soupeř dost zlobil. Do šatny jsme dostali druhý gól z rohového kopu, když nikým neatakovaný protihráč v pohodě skóroval. Ve druhém poločase jsme pořád nebyli moc nebezpečným mužstvem a zaslouženě jsme inkasovali třetí branku. Soupeř byl v utkání lepší a nebezpečnější. Dlouho jsme nehráli tak špatný zápas. Těžko říct čím to bylo. Možná značně zamíchanou sestavou, ale na to se vymlouvat nemůžeme.