--

--

0

Spartak Hulín v deštivém počasí rozstřílel poslední Opavu

Opatrný začátek ukončila 9.minuta a šikovný průnik Dvořáčka po straně, jehož pěkný ostrý centr se stočil a zapadl až za branku. Na to navázala 11.minuta, Michal Dvořáček znovu pěkně nacentroval a Robin Elšík z voleje zakončil. Hostující brankář Godula byl ale proti a střelu vyrazil. V 16.minutě prošel obranou hostů důrazný Dominik Krhut, proti němu ale stihl vyběhnout brankář Godula a v rozhodující moment dokázal zblokovat Krhutovo zakončení. Skóre otevřel Elšík v 19.minutě, když dorazil do sítě vyražený míč po hlavičce Kroči. Hosté byli krátcí na další akci Spartaku ve 24.minutě. Kličkující Dominik Krhut se v pokutovém území uvolnil, připravil pěkný centr na zadní tyč pro Michala Dvořáčka a ten skluzem zvýšil na 2:0 pro domácí. Ve 40.minutě Andrej Labuda vyslal centr na Michala Šroma a po jeho hlavičce zazvonila tyč branky Opavy. To však z první půle nebylo ještě všechno. Ve 43.minutě prošel středem obrany do pokutového území Michal Dvořáček a přízemní střelou na zadní tyč potřetí rozvlnil síť hostů a upravil poločasový výsledek na 3:0.

I druhý poločas byl v režii domácích, kteří si vytvářeli jednu šanci za druhou. Čtvrtý gól přinesla 74.minuta, kdy aktivní Michal Šrom napálil z voleje centr ze strany a od tyče se míč odrazil do branky.

SK Spartak Hulín
Jindřich Lehkoživ, trenér SK Spartak Hulín: Z dnešního zápasu jsem rád za tři body. Utkání jsme ve svůj prospěch rozhodli brzo, třemi brankami už v prvním poločase. Hosté přivezli mladý celek, sami jsme Opavu k ničemu nepustili a zápas jsme drželi pevně v rukách po celou dobu. Jsem rád i za to, jak jsme utkání zvládli, protože na lavičce mi na vystřídání seděl pouze jeden zdravý hráč.

SFC Opava B
Jan Hruška, trenér Opavy "B": Opět jsme doplatili na naše chyby. Je vidět, že kluci si vůbec nevěří. Chybí nám důraz, jak ve vlastním, tak soupeřově pokutovém území.

L. Chytil [-] - M. Vyskočil [-] , Z. Kroča [-] , R. Číhal [-] , A. Labuda [-] - M. Dvořáček [-] , J. Laciga [-] , B. Červenka [-] , M. Šrom [-] - D. Krhut [-] , R. Elšík [-] (63. M. Mjuller [-] )