--

--

--

0

Jednoznačná záležitost vedoucího mužstva tabulky. Ráz utkání dala branka už ve 2.minutě. Hattrick vstřelil Jan Hladík.

Vstup do zápasu vyšel Sigmě náramně, už od 2. minuty brankou Hladíka po přihrávce Schmidta vedla. V dalším průběhu první půle se hrálo podle olomouckých not. Ještě do přestávky se Hladík prosadil podruhé, tentokrát z přihrávky Texla, a hosté měli do šaten náskok dvou gólů.

Druhý poločas byl ještě jednoznačnější a po brance na 0:3, kdy po špatné rozehrávce domácích, dovršil hattrick muž zápasu Jan Hladík, bylo o výsledku rozhodnuto. Hosté i nadále byli rychlejší, přímočařejší a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Jen díky lehkovážnosti v koncovce se už skóre neměnilo.

MFK Vyškov
Michal Jeřábek, záložník MFK Vyškov: Přijel k nám nejlepší tým MSFL jak kvalitou, tak zázemím. Musím ale říct, že jsme nenastoupili dobře do utkání a hned ve 2.minutě jsme je dostali na koně. Dostali jsme hloupý gól po naší chybě a tím se dostali do herní pohody. Nastoupili jsme do zápasu ustrašeně, báli se hrát a s velkým respektem k týmu. A to je špatně, nebylo to z naší strany ideální. My jsme prohrávali strašně moc osobních soubojů a dopředu jsme byli téměř bezzubí. Vůbec se nám to utkání nepovedlo, ale Sigma je výborný mančaft a dokazuje, že na první místo MSFL patří.

SK Sigma Olomouc B
Augustin Chromý, trenér Sigmy B: Utkání pro nás kladně ovlivnila rychle vstřelená branka. Měli jsme potom sice trochu problém s nerovným terénem, na kterém se těžko kombinovalo, i přesto jsme domácí postupně přehrávali. Byl to dobrý zápas, měli jsme mnoho dalších výborných akcí a šancí, Petr Ševčík šel dvakrát sám na gólmana, jednou mu to vykopli z prázdné, Jakub Rolinc se dostal do dvou tutovek, mohli jsme vyhrát i výrazněji. Ale s výsledkem jsem spokojený, hlavní je, že si z hřiště soupeře odvážíme tři body.