Utkání z povinnosti - hattrick Martina Řežába...

0

Dnešní mač sliboval střelecké dostihy.

Vždyť se potkávají dvy týmy z obou pólů tabulky.

Domácí společenství disponuje širokým kádrem, takže výpadek nějakého hráče nahradí účast jiného.

Žďár by měl být snadným soustem pro žraloka, který válcuje každého soupeře celou sezónu...

Za reportáž děkuji Jirkovi Samcovi z HA/HR...

Torzo Žďáru odolalo pouhé 4 minuty...

Domácí nastoupili "ukolébáni po čarodkách" v sestavě, kde z různých důvodů chybělo 9 hráčů. A to 6 kvůli zdravotním problémům a další 3 hráči, ať již z pracovních nebo jiných důvodů.

Díky širšímu kádru, disponuje společenství HA/HR dostatkem hráčů, ale pozor, stále se měnící sestava týmu nemusí být pro příští sezónu zrovna výhodou.

A kdo ví, zda bude vůbec stačit na kvalitnější soutěž, čímž OP určitě je...

Zase se oproti tomu objevil v sestavě domácích nejlepší střelec soutěže Martin Řežáb, který na předchozích zápasech, převážně z pracovních důvodů chyběl.

Zato hosté z Horního Ždáru přijeli a nastoupili pouze o 10 hráčích, kde chyběl i hostující nestor Mikloš a bylo otázkou času, kdy inkasují první gól.

Hned první střelou na bránu v 1.minutě utkání se představil domácí plejer Jirka Herzog, ovšem jeho střela skončila na břevně..

A hned na to ve 4.minutě po úniku beka Karla Deckera, který předložil balón na penaltu, skóroval domácí Míra Svoboda - 1:0 !!!

Hrálo se především na polovině hostů a v 17.minutě potvrdil pověst kanonýra Martin Řežáb.

Po asistenci Michala Slavíka zvýšil střelou - 2:0 !!!

Ve 26.minutě pak mladý bek domácích Karel Juráň, který se po minulém kole, díky výborné hře na Rapšachu, objevil v sestavě kola, rozvlnil síť potřetí.

Skvěle zužitkoval nahrávku Romana Dudy a domácí se objímali - 3:0 !!!

Zdálo se, že skóre bude narůstat i poté, co hosté faulovali ve vápně domácího útočníka Slonka.

Domácí dostali možnost střely z penaltového puntíku, jenže špílmachr Michal Slavík šancí na navýšení vedení trestuhodně pohrdl.

Svou, sice umístěnou střelou, nechal vyniknout pozdějšího nejlepšího hráče hostí gólmana Koudelku.

Do kabin se tedy šlo za stavu 3:0 pro domácí.

Hosté i o 9 hráčích bojovali...

Do 2.poločasu hosté nastoupili pouze o devíti, kdy pro zranění odstoupil Přibyl.

Začali produkovat hru TATRANu PREŠOV a ještě více "zabetonovali" území před svou svatyní.

Tato hra domácím moc nevoněla a tuto koncepci chtěli dobře bránícím hostům narušit prostřídáním.

Tím se do hry dostal benjamínek Pavel Jindra a také po delší odmlce, díky zdravotním problémům, Robert Adensam.

Na lavičce domácích, tak zůstal již jen připraven k utkání "veterán" Jirka Samec.

A když odstoupil hostům další hráč pro zranění, bylo jen otázkou času kdy HA/HR skóre utkání navýší.

Hra hostů již neměla s BETONEM nic společného, spíše připomínala ze školy známou vybíjenou.

Každý míč, směřující do velkého vápna, jen dlouhým odkopem posílali na půli lídra tabulky.

Domácí se sice snažili o kombinaci, která však hodně vázla, ale i tak se dokázali ještě dvakrát prosadit.

Domácí šutér Martin Řežáb dosáhl hattricku.

V 59.minutě po nahrávce stopera Kollmanna střelou dal na 4:0 !!!

A 11 minut před závěrečným hvizdem sudího Bicka se radoval potřetí v utkání.

Po rohovém kopu Michala Slavíka a odražené střele Romana Dudy se dostal k volnému míči a pohodlně jej uklidil za záda Koudelky - 5:0 !!!

Byl tak vyhlášen domácím nejlepším hráčem.

Ke cti hostů hovoří fakt, že to nezabalili a utkání sportovně dohráli.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec - vedoucí mužstva: Roli favorita jsme potvrdili jasnou výhrou 5:0, kdy se blýskl kanonýr soutěže Martin Řežáb hattrickem. Diváci čekali větší brankostroj i díky hostům, kteří přijeli v 10-hráčích a dohrávali pouze v 8. Po "čarodějnicích" však byli hosté i domácí rádi za závěrečný hvizd sudího Bicka. Hosty podržel výborně chytající gólman, nebýt jeho, tak odjížděli s větším přídělem. Ke cti jim slouží i to, že zápas dohráli ve sportovním duchu a fair-play hře, bez zákeřných faulů a jiných nešvarů.

SK Horní Žďár
SK Horní Žďár: Bohužel...

Místo: Hřiště Halámky, event. Hranice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: BICEK Roman - TRSEK Josef (N), MIKLOŠ Marian (N).