BICEK Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Č. Velenice - Klikov 5:0 (1:0) 28.10. 10:30 -
Novosedly - Lodhéřov 4:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
Deštná - Rudolec 2:0 (0:0) 14.10. 12:00 -
Kunžak - St. Hobzí 6:4 (2:2) 01.10. 15:00 -
Deštná - St. Město 11:0 (7:0) 30.09. 12:30 -
Plavsko - Klikov 0:3 (0:2) 24.09. 16:00 -
Bystřice B - Strmilov 3:5 (3:2) 17.09. 14:00 -
Deštná - K.Řečice B 1:0 (0:0) 09.09. 13:30 -
Bystřice B - Kunžak 8:2 (3:1) 19.08. 17:00 -
Dačice B - Peč 4:1 (1:0) 10.06. 17:00 -
Stráž - St. Hlína 5:0 (1:0) 28.05. 14:00 -
Kunžak - Strmilov 1:3 (0:3) 08.05. 15:00 -
Halámky/Hranice - Č. Velenice 2:4 (2:3) 07.05. 15:30 -
Klikov - Staňkov 4:2 (3:0) 06.05. 17:00 -
Rapšach - Klikov 2:0 (0:0) 29.04. 17:00 -
Č. Velenice - Staňkov 3:3 (2:2) 22.04. 15:00 -
Popelín - Peč 5:3 (2:2) 15.04. 16:30 -
Bystřice B - Dačice B 3:0 (2:0) 02.04. 13:00 -
Klikov - Halámky/Hranice 1:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Novosedly - St. Hlína 0:4 (0:2) 17.09. 16:30 -
Bystřice B - Lásenice 7:3 (4:1) 10.09. 17:00 -
Bystřice B - Strmilov 3:2 (0:0) 28.08. 13:00 -
Č. Velenice - Klikov 4:0 (4:0) 28.05. 13:30 -
Buk B - Lodhéřov 0:5 (0:3) 22.05. 10:00 -
Dešná - Třebětice B 2:6 (2:2) 07.05. 17:00 -
Rapšach - Staňkov 5:0 (1:0) 30.04. 14:00 -
Bystřice B - Kunžak 5:5 (4:2) 10.04. 14:00 -
Novosedly - St. Hobzí 3:2 (2:2) 06.11. 14:00 -
Suchdol B - St. Hlína 2:5 (1:2) 31.10. 14:00 -
Chlum - Kunžak 2:3 (2:2) 23.10. 11:00 -
St. Hobzí - Strmilov 0:2 (0:1) 10.10. 15:00 -
Halámky/Hranice - Rapšach 0:0 (0:0) 03.10. 15:30 -
Staňkov - Majdalena 0:6 (0:1) 02.10. 16:00 -
Klikov - Rapšach 1:0 (1:0) 11.09. 17:00 -
Č. Velenice - Klikov 7:0 (0:0) 11.10. 15:00 -
Stráž - Kunžak 8:2 (3:1) 20.09. 14:00 -
Bystřice B - Chlum 5:1 (4:0) 13.09. 10:30 -
Bystřice B - Stráž 3:3 (2:1) 02.11. 14:00 -
Staňkov - N. Ves n. Luž. 1:2 (0:1) 13.10. 10:30 -
Č. Velenice - Klikov 2:2 (1:1) 29.09. 13:00 -
Buk B - Cizkrajov 1:1 (0:1) 28.09. 10:30 -
Bystřice B - Strmilov 3:1 (0:1) 22.09. 15:00 -
Plavsko - Suchdol B 2:2 (2:1) 26.05. 16:00 -
Č. Velenice - Majdalena 5:1 (2:0) 19.05. 14:00 -
Suchdol B - Novosedly 2:7 (2:3) 30.09. 16:00 -
Peč B - Slavonice B 5:0 (2:0) 16.09. 14:00 -
Peč - Strmilov 1:0 (0:0) 08.09. 13:30 -
N. Ves n. Luž. - Chlum 1:2 (1:1) 25.08. 17:00 -
N. Ves n. Luž. - Plavsko 5:4 (3:2) 09.06. 17:00 -
Rapšach - Lomnice B 2:6 (1:4) 02.06. 17:00