17.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

Nedašov otočil zápas s Podlesím

20. P. Novák , 62. D. Křižan (vl.) , 70. R. Cícha - 11. R. Blažek
0

Podlesí sice na hřišti Nedašova vedlo díky brance Radima Blažka, domácí ale ještě v prním poločase vyrovnali a ve druhém přidali ještě jednu branku. Třetí gól si dali hosté sami.

První poločas skončil remízou

Podlesí zajíždělo na půdu Nedašova. Hosté nastoupili do zápasu po týdenní pauze, protože minulé utkání se jejich zápas neodehrál. Začátek utkání vyšel lépe hostům. Již v 11. minutě prošel pravou stranou Košut, ten našel přesně postaveného Blažka, který se trefil do prázdné brány - 0:1. Domácí však nic nezabalili, naopak zvýšili na důraznosti a bojovnosti. Ve 20. minutě střílel z velké dálky Petr Novák, jenž svou střelou téměř doprostřed branky překvapil gólmana Ostřanského a srovnal stav utkání - 1:1. Podlesí se téměř do ničeho nedostávalo, tempo hry udávali domácí. Ve 43. minutě mohl poslat do vedení Nedašov Petr Holba, jenže svou hlavičkou netrefil odkrytou branku.

Domácí rozhodli během osmi minut

Ve druhém poločase Nedašov ještě zvýšil své obrátky a bylo to znát. Ještě v 57. minutě však mohl skórovat hostující Bělocký, ale jeho hlavičku vyrazil gólman Solař. Poté se Podlesí dostalo pod tlak, čehož využili domácí. V 62. minutě centroval Jarolím Holba, jenže hostující Křižan si dal výstavní hlavičkou do šibenice vlastní gól - 2:1. Nedašov se hnal dále do útoku a ještě více zmáčkl hosty na své polovině. V 70. minutě se krásnou střelou s přispěním břevna prosadil Radek Cícha a bylo prakticky rozhodnuto. Nedašov mohl navýšit své vedení, jenže další šance již zůstaly nevyužity.

TJ Nedašov
David Solař (brankář): Do zápasu jsme opět nevstoupili dobře, už potřetí na jaře jsme inkasovali brzy a jako první. Naštěstí jsme dokázali rychle vyrovnat, poté i zápas otočit. Určitě jsme si zasloužili vyhrát, Podlesí se téměř do ničeho nedostávalo. Za skvělé domácí podpory jsme využili své hřiště, které je pro nás velkou výhodou.

TJ Nedašov
D. Solař [-] - P. Holba [-] (76. R. Fojtík [-] ) , R. Cícha [-] , L. Kolínek [-] , J. Marek [-] , P. Šuráň [-] , D. Šenkeřík [-] , P. Novák [-] (72. J. Fojtík [-] ) , J. Holba [-] , R. Talčík [-] , J. Fojtík [-]

TJ Sokol Podlesí
R. Ostřanský [-] - D. Křižan [-] (65. Š. Rybenský [-] ) , T. Adámek [-] , J. Zetek [-] , P. Bělocký [-] , Z. Košut [-] , P. Blažek [-] , B. Petřvalský [-] , R. Blažek [-] , T. Holčák [-] , M. Stolář [-]

ŽK: 66. P. Holba - 42. D. Křižan , 63. J. Zetek .
Hráči zápasu: R. Cícha .
Místo: Nedašov. Počet diváků: 250. Rozhodčí: ZUBEK Radim - MIČKAL Karel, SUROVEC Tomáš.