2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

--

--

S pěti obdrženými góly z prvního poločasu nemohly Mladotice pomýšlet na vítězství

0

Žichlice chtěly jasně vyhrát a na hřišti to bylo znát. Pět gólů za jeden poločas je opravdu úctyhodné, ovšem pro domácí to byla skvělá příležitost
"dokopat" tento zápas k třem bodům. V minulém kole porazily Kožlany 3:0 a tak navýšily své postavení v tabulce!

Brankostroj AKA Sokol Žichlice střílet góly opravdu umí!

Velká radost pro domácí fanoušky přišla hned ze začátku zápasu, kdy se po osmi minutách dokázal prosadit Pavel Kuchař!

Hráči Mladotic se ještě nestihli ani pořádně vzpamatovat z první obdržené branky a hned v 10. minutě se podařilo skórovat znovu!
Tentokrát gól vsítil Patrik Plaščiak - 2:0

Domácí byli jednoznačně na koni a o dalších dvacet minut později byl stav dokonce o 3 branky! Svoji úvodní trefu si nechal na 29. minutu Aleš Rampich.

Jenže radost Sokolu Žichlice vydržela jen pár vteřin, jelikož hned ve 30. minutě (tedy ani ne minutu po vstřelení třetí branky) se trefil Vladimír Soukup a dal ještě naději svým spoluhráčům se zápasem něco provést.

Branková konstrukce hostujícího brankaře Jana Šmídla se otřásla v tomto poločase ještě dvakrát a definitivně tak zmařila veškeré šance Mladotic..
Nejrpve to byl Alex Chramosta, který ke konci poločasu, konkrétně ve 39. minutě vstřelil taktéž svoji úvodní branku a na úplný konec poločasu
se dokázal prosadit opět Pavel Kuchař.

Po prvním poločase tak byl stav zápasu 5:1

Ke zdramatizování zápasu nedošlo, a tak si domácí v pohodě došli pro 3 body

Pokud nebudeme brát v potaz, že padla do domácí branky ještě jedna a to poslední branka, v podstatě se na hřišti nic významného neudálo.
Mladotice byly v ofenzívě spíše bezzubé a nedokázaly si vytvořit větší šanci, která by vedla alespoň ke zdramatizování již tak jasného zápasu.

Ovšem přeci jen se ke slovu hosté dostali a to po gólu Karla Šírka, který pouze upravoval na konečných 5:2.

Žichlice tak v pohodě a v klidu vyhrály i druhý zápas v sezoně a zatím mohou být jednoznačně spokojeny.

TJ Sokol Žichlice
J. Hanzlíček [-] - T. Krofta [-] , J. Fencl [-] , A. Rampich [-] , K. Šrámek [-] , P. Kuchař [-] , P. Zuska [-] (69. D. Fencl [-] ) , A. Chramosta [-] , P. Rozpopčuk [-] , P. Plaščiak [-] (85. A. Šefl [-] ) , M. Habrych [-]

TJ Sokol Mladotice B
J. Šmídl [-] - P. Krejčí [-] , J. Kučera [-] , D. Hynek [-] - L. Záhrobský [-] , V. Mour [-] , V. Soukup [-] - K. Šírek [-] , J. Jánský [-] - L. Hubáček [-] , V. Sebránek [-] (59. P. Šimera [-] )

Místo: Žichlice. Počet diváků: 40. Rozhodčí: BUREŠ Tomáš - JANČOVIČ Pavel (N), HAUZNER Jiří (N).