1.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Sokol Hunčice porazily Pňovany vysoce 5:1

0

Začátek zápasu vyšel velmi dobře pro domácí

Hunčice se ujaly vedení již v 5. minutě, kdy Pavel Hanzlíček, který operuje v záloze, nosí velmi netradiční číslo na zádech - "brankařskou" jedničku :)

Domácí se více tlačili dopředu, nevynechávali žádný souboj a rozhodně se nebáli zakončovat! Což je velmi důležité, v moderním fotbale..

Na další gól se čekalo cca 15 minut, kdy ve 20. minutě zaznamenal gól další, ze záložních řad, tentokrát Jiří Riant.

Poté se domácím dařilo držet míč u nohou a neprováděli zbrklé průniky pryč. Hrstka dvaceti diváků sledovala tedy zatím dobrý výkon svého oblíbeného týmu.

Hunčice dokopaly výsledek 2:0 až do poločasového hvizdu, který tentokrát nezazněl přesně v 45. minutě, nýbrž v 46.

Hosté se pokusili o zvrat v zápase, bohužel se jim to nepodařilo

Další velká radost pro Hunčice přišla ovšem zanedlouho po startu druhé půle..
Útočník Jiří Konarski vstřelil v celkovém počtu již třetí branku do sítě Pňovan a vypadalo to ještě nadějněji, než u konce první půle.

Čtvrtá branka přišla v 70. minutě a postaral se o ni Daniel Huml!

Jenže dlouho na sebe nenechali čekat ani hosté a 5 minut po čtvrté inkasované brance dokázali udeřit také oni.
Konkrétně to byl Vladimír Mráz, který udělal radost na tváři svým spoluhráčům. Dal jim také naději, že by se zápas mohl ještě klidně otočit!

Bohužel "radost" z gólu vydržela paradoxně taktéž 5 minut. V 80. minutě se trefil Tomáš Helmich a bylo téměř jasné, že pokud nezasáhnou boží síly, Hunčice si doma tři body ponechají..

5:1 skončil zápas mezi Hunčicemi a Pňovany

TJ Sokol Hunčice
Roman Vojtek: V prvním zápase si hoši určitě chtěli dopřát výhru. Což se nám nakonec podařilo a první výsledek byl pro nás hodně slušný.

TJ Sokol Pňovany
J. Kalas: Bohužel do nové sezony jsme nastoupili hodně špatně. Nedařilo se nám prakticky vůbec nic a zaslouženě jsme prohráli. Snad se v příštím zápase povede našemu týmu lépe

J. Holub [-] - V. Brábník [-] , T. Helmich [-] , J. Vácha [-] , D. Huml [-] - M. Zeman [-] , J. Riant [-] , J. Telekeš [-] , P. Hanzlíček st. [-] - J. Konarski [-] , T. Remeš [-] -

T. Dalík [-] - L. Mečl [-] , M. Hejkal [-] , P. Loukota [-] , D. Hřebík [-] , V. Mráz [-] , K. Jindra [-] , J. Kafka [-] , V. Dražský [-] , O. Bindar [-] , V. Albl [-]

Místo: Hunčice. Počet diváků: 20.